• ~###
    2015-04-22 16:26
    Czasy komuny całą gębą . Już nawet nie udają .
  • ~JMK
    2015-04-22 18:00
    Gdzie się Komorowski pokaże tam jakaś kompromitacja i ośmieszanie się.
  • ~Lipno 87-600
    2015-04-22 20:06
    Kurcze ,pamiętam jak w latach 70-tych,u nas przez noc położyli 1,5 km asfaltu(na gołą ziemię) bo tow.Gierek miał przyjechać.Dzisiaj to samo..
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2015-04-22 19:59
    Duda to debil,
    Kupujemy zagraniczne smiglowce, Duda sie dziwi, ze pieniadze pojda za granice. Ogromne pieniadze ze SKOKow uciekaja do Luksemburga,
    Duda twierdzi, ze to zmasowany atak na jego osobe..!!!
    Kury pasc a nie o powaznych sprawach sie wypowiadac.
    (O wyprowadzaniu pieniędzy za granicę to Duda coś może powiedzieć , razem z ekspertem w tych sprawach Biereckim , ciekawe ile ich tam ma za wyświadczoną przysługę)

    PiSowcu, jestes pewny, ze chcesz tego, by idiota cie reprezentowal?
  • ~k
    2015-04-22 19:59
    Myśęe ,ze nad takim "Wiesio,," , Robnodem i innymi to trzeba pochylić się ze współczuciem.,Ich rola- pluwaczy jest coraz trudniejsza bo głupoty które wyczynia sztab Prezydenta coraz większe. .I tak trzymać Panowie, a na pewno wygracie.
  • ~iki
    2015-04-22 19:51
    Komorowski nawiedził swoją niespełnioną obietnicę z kampanii prezydenckiej z 2010 roku :) Też obiecywał tam obwodnice, jaja jak berety, to tylko Rosja albo Korea Północna.
  • ~Robnad
    2015-04-22 19:44
    Pawlowicz ?
    Prezes juz kilka razy kazal jej stulic pysk ale ten wytwor kobieco-podobny tego nie zalapal.

    "Przypomnijmy, ze Krystyna Pawlowicz dostala niedawno zakaz wypowiedzi medialnych. – Mam barwny jezyk, moge zaszkodzic PiS..."

    Reszta naszych idiotow-eunuchow z PIS tez ma zakaz otwierania japy bo to durnie , imbecyle i ograniczeni zlodzieje dokladnie tacy jak ta trojka muszkieterow z Madrytu.
    Powiem wam prawde , moj PIS to kloaka.
    Co madrzejsi uciekli i o zgrozo sa w PO .
  • ~Robnad
    2015-04-22 19:42
    A dlaczego agent Putina Rydzyk trzyma naszego prezesa kaczynskiego na smyczy jak ratlerka ???
  • ~abc
    2015-04-22 19:42
    Znane są mi wsie potiomkinowskie,ale o budowach komorowskich jeszcze nie słyszałem,Tak trzymaćHerr Prezident.
  • ~onn
    2015-04-22 19:35
    Plac budowy tej niby obwodnicy przygotowali w dwa dni. Jak był Komorowski to byli robotnicy, maszyny jeździły bez celu, był ruch i zgiełk. Bronek odjechał i budowa się skończyła. Robotnicy się rozeszli a maszyny wywieźli. Jak za komuny. Paranoja.