• ~wyborca
    2015-05-03 09:13
    PISZCIE,DUZO NA TEN NIEDIBRY PIS,WYLEWAJCIE NA NICH POMYJE,BO WYBORY SIE ZBLIZAJA.
    DUZO LUDZI PRZESTALO OGLADAC WIADOMA TELEWIZJE,DGYZ DOSZLI DO WNIOSKU,ZE WLAZI IM W DUSZE I ODBIERA ROZUM,CZEGO WY JESTESCIE NAJLEPSZYM PRZYKLADEM.
    PISZCIE DALEJ,NIE PRZESZKADZAJCIE SOBIE,IM WIECEJ OBELG NA PIS,TO DLA PIS KORZYSTNIEJ.
  • ~warszawiak
    2015-05-02 11:04
    Jak mawia coraz wiecej Polaków - "Duda - to Ci sie nie uda"...

    Wychodzi na to ze ludzie zaczynaja myslec dosc maja pisowskich klamstw
    i sklócania Polaków i Smolenskiej ****** pseudo prawdy
  • ~PiS be with you
    2015-05-02 11:02
    Prawica i PIS chce nowej wojny !
    Nowe Powstanie Warszawskie nam szykuja !!!

    Polaku uwazaj kogo wybierasz ! Mysl o swojej rodzinie , dzieciach...!

    preziowi juz nic nie pomoze..sumienie za smierc brata i innych mocno nadwyrezylo zdrowie psychiczne
    i fizyczne ...widac to ...slychac to..i czuc ..won smolenska
  • ~Jarosław z Warszawy
    2015-05-02 11:02
    Jak Duda przejdzie do ofenzywy ???
    SKOKAMI !!
    Jesli na horyzoncie pojawi sie kasa - ginie gdziec honor, ojczyzna ,Bóg.

    Jak mawia coraz wiecej Polaków - "Duda - to Ci sie nie uda"...
  • ~łowca PIS debili
    2015-05-02 11:03
    UWAGA - PIS i prawica to niebezpieczne SWIRY !

    Kupia najnowsza bron za miliardy zl,
    a potem pijak general PIS i PIS prezydent na malupkach odpali rakiete w kierunku np Rosji i spowoduje III WOJNE SWIATOWA !

    Dopusc WARIATOW do wladzy !
    Dostaniesz powtorke z Powstania Warszawskiego !!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2015-05-02 11:04
    Hej PIS-iury?

    Co ze Srebrna? Mocno siem tsyma??
    W Gruzji i na Ukrainie zamet sieje Putin, a w Polsce jego agent wplywu - Pierdoslaw Klamczynski.
    Jesli na horyzoncie pojawi sie kasa - ginie gdziec honor, ojczyzna ,Bóg.
  • ~cała prawda
    2015-05-04 09:26
    To nie jest kampania na prezydenta tylko kampania jak skopać prezydenta huzia wszystkiego na jednego bo inni nie mają programu politycznego,,są bardzo ofiarni ale marni.
  • ~def
    2015-05-02 12:55
    1.Duda już się nauczył całowaAMCZYŃSKIEGO !ć kobiety w rękę, robi to jak Świrosław Prezes.
    2.Duda;;naumial się;; opowiadać dowcipy z brodą. Jeszcze nie opowie, a już
    się uhaha do łez.
    3.Smoleńsk-Tibilisi-ten sam PiSdent-gamoń na pokładzie ! Tylko do Tibilisi
    pilotował ŻOŁNIERZ z jajami. Rozwodnikowi i meleksowi nie przeszkodziło
    na pilota donieść do prokuratury.
    4. Z okazji DNIA FLAGI włączyłem sobie HYMN RP w wykonaniu
    ŚWIROSŁAWA KŁAMCZYŃSKIEGO.