• ~topewnieja
  2015-05-06 05:57
  Tanajno i Wilk. Reszta to nieporozumienie.
 • ~mlodzi chca zmian a nie Komorowskiego drania
  2015-05-06 15:28
  Duda przedstawil rozsadne i wazne dla ludzi propozycje. To jest to co mnie interesuje . Pani Ogorek nawet niezle wypadla ale glos na nia to stracony glos bo SLD jest w konszachtach z Bronkiem i PO ktore totalni zawiodlo przez ostatnie 8 lat. Osobiscie nie chce utrzymywac dalej tego przegnilego, skorumpowanego ukladu POPSL z Komorowskim , ktory absolutnie ich skorumpowal po tej pelni wladzy ktora maja od tylu lat. Najwyzszy czas na konkretna zmiane.
 • ~olecczanka
  2015-05-18 09:55
  Tylko betony głosują na Komorowskiego i popierają PO.Zamiast mózgu macie wodę.Patrzycie tylko swoich tyłków bo macie wygodne stołki od PO.Ale przyjdzie i na was czs , jeszcze chwila.
 • ~wes
  2015-05-14 16:54
  ,,,tylko Duda,,,
 • ~ergo_sum
  2015-05-08 00:05
  Kaczyński to dziwny przypadek na scenie politycznej i warto już zacząć formułować definicję pojęcia „Kaczyński”.

  Pierwsza cecha „Kaczyński” to katastrofa. Czego się nie dotknie, grozi upadkiem, katastrofą. Tak upadła IV RP.

  Druga cecha: dezintegracja. Dotyczy społeczeństwa, grupy, osobowości.

  Trzecia: organizowanie negatywnych emocji.

  „Kaczyński” to nie jest tylko zjawisko polityczne, to jest zjawisko psychologiczne, a nawet kulturowe.


  Ono mogło się nazywać inaczej niż „Kaczyński”. Ale to ten człowiek zorganizował wokół siebie tę negację, czarną dziurę emocji i wartości.


  „Kaczyński” ma zdolność powielania, implikowania. Taką postacią jest kandydat PiS na prezydenta Andrzej Duda. Dorn nazywa go „ładnie opakowaną chodzącą pustką”.

  Uważam, iż mieliśmy wiele szczęścia po 1989 roku. Jarosław Kaczyński rządził krótko, nie zdażył wiele sknocić, a jego brat skończył, jak skończył. Gdybyśmy mieli otwarte umysły – a przynajmniej najlepsi z nas – można było przewidzieć katastrofę smoleńską.
 • ~AndrzejP
  2015-05-06 22:47
  Ja widzę że mało kto coś chce w tym kraju zmienić przez następne pięć lat będą kundle ujadać to na Komorowskiego lub na Dudę jeśli wygra, wszyscy boją się Brauna, mało o nim w mediach mówią , a jak mówią to tylko źle, politycy nie tylko kandydaci na prezydenta , srają po gaciach jak z nim mają prowadzić debatę .
 • ~Mlody
  2015-05-06 20:37
  Prezesy, dyrektory i dziennikarze z TVPinfo polecam douczyć się np. ze słownika PWN co oznacza słowo debata :
  Cytuje: debatować «rozważać istotną kwestię w czasie dyskusji»
  Zatem jak można bylo nazwać program który z założenia nie mógł być uznany jako debata. Chyba cenzura wróciła na całego do TVP - tak jest NIE spelniania obecnie misja telewizji?

  Ta niby debata była chyba na czyjeś zamówienie spreparowana na odpytywanie kandydatów.
 • ~warszawiak
  2015-05-06 19:22
  Kukiz i Duda, reszta na czele z urzedującym to kompletne Tałatajno
 • ~Robnad
  2015-05-06 19:19
  Napiszcie lepiej o żenującym spotkaniu Komorowskiego z 3 dziennikarzami i jego pozach pełnych wyzszości i pogardy dla ludzi. Trzeba byc imbecylem zeby głosować na tego nadetego emeryta.
 • ~doradca
  2015-05-06 19:17
  Dobrze było, tylko krzesełko dla prezydenta powinno stać na pierwszym planie.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.