• ~Marian Nowak
    2015-05-12 16:44
    Fascynuje mnie, że gostek o twarzy alkoholika i narkomana ma takie poparcie. Jakoś dziwnie się składa że wątpliwej maści artyści, tudzież frustraci, narodowi alkoholicy, rockendrolowcy, zadymiarze i nieudacznicy lecą albo w PiSdoo albo do cookies.
    Facet chce rozwalić system. Jak rozwali system - to ciekawe co będzie. Nic nie będzie - jak mówił kiedyś kandydat na prezydenta.
    Kukiza widownia to elektorat skacowany, na głodzie marysinym - ledwo na tacę rzuci grosz.
    Szybciej na wódę kasę wyda.
    Pora Paweł na cookies czyli ciasteczka.
    Ale nie od Bliklego bo to nie Polak ale wraży Szwajcar.
    Najlepiej wadowickie pierniki.
  • ~sdrt
    2015-05-12 16:42
    Totalny ignorant. Krytykować potrafi każdy dyletant nie proponując nic. Gdy po wyborach zacznie "rządzić" będziecie mieli niezłego kaca.
  • ~Jacek
    2015-05-12 17:12
    Wcześniej glosowałem na Kukiza teraz będę głosował na Dudę!
    Na obciach nie będę głosował!
    Tyle w tym temacie!
  • ~bartek
    2015-05-12 16:24
    kto stoi naprawde za Kukizem???
  • ~warto wiedziec wiecej
    2015-05-12 23:58
    erty2015-05-12 18:34
    Jedyny szaleniec i klamca to Bronek-Shogun. Poszukaj ksiazke "Niebezpieczne zwiazki Bronislawa Komorowskiego",bo warto!
  • ~obywatel
    2015-05-17 08:59
    nie zgadzam się,ażeby Bula wysłać na emeryturę.Należy go zatrudnić za 1200 zł .miesięcznie razem z jego przydupasami...
  • ~do kukiza
    2015-05-13 20:59
    przypomina mi to zryw Palikota a po jednej kadencji w sejmie została z jego idei tylko ciemnota.
  • ~Myśląca emerytka
    2015-05-13 18:32
    Każdy z nas miał młodość durną i chmurną tylko niektórzy udają, że nie znają takiego powiedzenia "zapomniał wół jak cielęciem był". Dziś Paweł Kukiz zasłu guje na wielki szacun. Nie każdy jest zdolny wziąć taki ciężar na swoje wątłe ba rki, większość potrafi tylko ujadać. I tym ujadającym proponuję lekturę "Misja Zydów w Polsce"
  • ~Tadeusz St.
    2015-05-13 10:28
    Jedyny szaleniec i kłamca to Paweł. Poszukaj książkę "Jak manipulować hołotą",bo warto! Naćpany skacze po scenie jak małpa.
  • ~Karol
    2015-05-12 15:04
    Nie oddajmy Polski ************

    Adam Michnik, gala Lewiatana, cytat dyskretnie pominięty w relacji z gali w Gazecie Wyborczej!

    Komorowski jest pokazywany już 4 godziny z małymi przerwami w Polsacie!