• ~rok2015
    2015-05-18 18:58
    cep i tyle
  • ~ZŁO PO WIDAĆ NA KAŻDYM KROKU
    2015-05-18 19:43
    "10, 20 MILIONÓW , ILE TAM CHESZ ? " -PYTA BIEŃKOWSKA . LUDZIE, TOŻ TO JEST ROZKRADANIE POLSKI Z NASZYCH PODATKÓW PŁACONYCH OD GŁODOWYCH PENSJI!!!DOŚĆ TYCH LUDZI, DOŚĆ TYCH LUDZI. W PAŹDZIERNIKU KASA BĘDZIE PUSTA, JAK COŚ NIE ZROBIMY!
  • ~Komorowski był agresywny, chamowaty i kłamał
    2015-05-18 20:51
    Andrzej Duda będzie BARDZO dobrym prezydentem WSZYSTKICH Polaków. On po prostu da się LUBIĆ! A i pani Agata jako pierwsza dama będzie SUPER! :)
  • ~kosiarz
    2015-05-18 20:20
    Rzygam tym rządem i jego zyrandolem. Agresja, zlodziejstwo, korupcja, prowokacje i ciagłe straszenie PISem.
  • ~WAW
    2015-05-18 20:16
    JA JESTEM POD WRAŻENIEM PO, JAK PAN PREZYDENT POD WRAZENIEM KATASTROFY W NEPALU.
    Bieńkowska: - Mówię ci, żenada z tym całym górnictwem i z tą gospodarką, po prostu takie zaniedbania… Prawda jest taka, że właściciel, czyli Ministerstwo Gospodarki, generalnie w dupie miało całe górnictwo przez całe siedem lat. Były pieniądze, a oni, wiesz, pili, lulki palili, swoich ludzi poobstawiali, sam wiesz, ile zarabiali i nagle pierdyknęło. A ja to słyszałam naprawdę od roku, to na pewno. Tylko to nie jest moja kompetencja… Jest Tomek, który ma się tym zajmować, Tomczykiewicz. Tak zaczęli do mnie z tą kompanią chodzić, no to jest kwestia wszystkich spółek, nie tylko kompanii, która jest w sytuacji tak tragicznej…
    Wojtunik: Masz pomysł, jak z tego wyjść?
    Bieńkowska: Nie ma żadnego dobrego pomysłu.
  • ~qwerty
    2015-05-18 20:05
    "Krowa, która dużo ryczy mało mleka daje". Udowodnił to już Tusk, a ostatnio - Komorowski.
  • ~Polak
    2015-05-18 20:00
    Nie ma sie co denerwować. Duda przerżnął debatę z Komorowskim, który był konkretny i wiarygodny.
    A ten picuś glansuś myślał, że jest na wiecu w Pcimiu Dolnym i opowiadał bajki dla ciemnego luda, który je kupuje. Najbardziej mi się podobało zapewnianie telewidzów o kontynuowaniu przez niego jako prezydenta, dzieła Papieża Jana Pawła II, co dla Polaków jest obecnie najważniesze.
  • ~Rzecznik Folwarku Obywatelskiego
    2015-05-18 19:55
    Dudzie należy się od ZUSu Medal Orła Białego, bo będzie miał odliczone od emerytury 10 lat, jako że urlopy bezplatne sa odliczane i emeryturę o 20% mniejszą co jest czynem wielce patriotycznym. Ból Komorowksi to chamska świnia i działa sabotażowo na korzyśc spasionej rodziniki.
  • ~warszawiak
    2015-05-18 19:44
    Andrzej Duda o Polsce.

    Bul Komoruski o Dudzie i PiS.

    W niedzielę na szczęście przestanie być prezydentem to WSIowe bydle.
  • ~nico
    2015-05-18 19:42
    Duda nie blokuje etatu bo na jego etacie jest zatrudniony ktoś inny. To chwyt Komora.