• ~Wybór jest najprostszy z prostych
    2015-05-19 08:57
    .Gdyby Komorowski choć w jakimś % mógł konkurować z Dudą,mozna by się zastanawiać,ten czy ten.Jeden uczciwy,wykształcony,nie umoczony,patriota.Drugi kłamca,kretacz,z szemranym magisterium,umoczony w POdejrzane zwiazki z WSIową agenturą moskiewska,nazywajacy Polskich Patriotów faszystami i podpalaczami.tu nie ma nad czym deliberować.Tylko Duda.
  • ~wiechu
    2015-05-19 09:05
    ...a propo ..to zdjecie u Komorowskiego i Dudy "wcale" nie jest sugestywne, no nie???
    SMIESZNOSC MEDIOW PO!!!
  • ~Jan
    2015-05-19 08:59
    Wiecej nabrac się nie dam - glosuję na Dudę.
  • ~PISDUDA - TOWAR ZASTĘPCZY
    2015-05-19 08:58
    jakie poglądy może mieć PISDUDA - ATRAPA KANDYDATA ?
    Żadnych własnych, to jest pewne.
  • ~Mordor
    2015-05-20 14:04
    Zrób sobie "ranking" z "fiskusa", albo zjednocz się w bulu ciemniaku, który pisałeś te brednie. To zaskakujące jakich niedouczonych pseudo-dziennikarzy zatrudnia się dziś w tym kraju. Aż oczy bolą jak się to czyta! BEZCZELNOŚĆ i GŁUPOTA na potęgę.
  • ~jerzy
    2015-05-27 10:20
    Rok 2020. Lasy sprzedane. Szpitale zamknięte, lekarze na emigracji zarobkowej. Wszyscy na śmieciówkach. Młodzi na zmywaku w anglii. Frankowicze albo się powiesili albo tyrają na 3 etatach. Staruszki 67 lat pracują fizycznie. Działacze PO kupują kolejne wille, a baronowie kolejne wille w Monaco.
  • ~wiechu
    2015-05-19 09:04
    Nie ma porownan: juz teraz przedstawiciele rzadu Komorowskiego mowili w tasmach: POLSKA PRAKTYCZNIE NIE ISTNIEJE, JEDYNIE NA PAPIERZE...o czym my tu mowimy??? ze Komorowski ma jakis plan co do Polski??? nie mial go przez 5 lat i nie bedzie mial dalej!!! bedzie dalej tasmowo podpisywal niszczace Polske ustawy, jak to robil do tej pory!!
  • ~anna
    2015-05-19 09:32
    Odnosze wrazenie ze piszacy obelzywe teksty w internecie to zaloga Kurskiego im bardziej chamskie tym bardziej utwierdzam sie w tym przekonaniu.Zastanbawiam sie tez dlaczego SAMO ZLO jakim jest Kurski jeszcze jest w polityce i oceniam ,ze spelnia wymogi Prezesa. A dwoch takich jak ten jeden to juz moze narobic nieobliczalnych swinstw uczciwemu czlowiekowi.
  • ~MANNEKEN PIS PISIA KU CHWALE PREZIA W BRUKSELI
    2015-05-19 09:31
    WIADOMO, ŻE PISDUDA TO PAPUGA Z WYCIERACZKI PREZIA PISIU - I CZEGO MOŻNA JESZCZE WYMAGAĆ OD TAKIEGO KABLA PRZEKAŹNIKOWEGO ?
    NICZEGO
    MASAKRA
  • ~teść
    2015-05-19 08:52
    Urzędujący prezydent jest reprezentantem interesów wąskiej grupy beneficjentów III RP, a nie interesów całego społeczeństwa. Jest zwornikiem tych grup establishmentu, które tworzą sieć powiązań biznesu i państwowej administracji, czerpiących z budżetu nienależne korzyści. I chociażby z tego powodu powinien być odsunięty od władzy.