• ~bekas
    2015-05-21 22:38
    Duda rules!
  • ~spieprzaj dudek
    2015-05-21 22:40
    duda wygra ijedyna nadzieja to zlikwuidować urzad prezydenta jako nienormal;ny pół milona dziennie kosztuje to jest ciezko chore duda wygra i przegonic dziada
  • ~Tusku, gdzie jest nasze 200mld z OFE?
    2015-05-21 22:27
    Tyle lat rozkradania Polski, ale ciągle są ludzie,, dla których to normalne. ! Posłuchajcie nagrań Bieńkowskiej i Wojtunika.
  • ~homini
    2015-05-21 22:29
    Duda doskonale ripostował. Komorowski skompromitował sie sprawą Szczerskiego. Cytował fragmenty jego starej książki (science fiction) i upierał się, że to poglądy Szczerskiego. Facet który ma problemy z pisaniem i czytaniem nie powinien być prezydentem Polski.
  • ~Putin
    2015-05-21 22:33
    Nasz kandydat duda wygrał
  • ~gazeciarz
    2015-05-21 22:35
    Komorowski znowu sie wygłupił.
    Zarzucił Dudzie ze chce pracować ze Szczerskim, który jest fundamentalistą i chce "dyktatury Ewangelii".
    SZCZERSKI: "To był tekst, który powstał 10 lat temu, i był to utwór literacki, political fiction. Opisywaliśmy rzeczywistości alternatywne na zlecenie redakcji kwartalnika „Pressje”. Losowaliśmy tematy, mi wypadł temat dotyczący fundamentalizmu.
    To nie był żaden program polityczny, ani żaden manifest moich poglądów, ani nie jest to żaden program dla Polski. To, powtarzam, literacki tekst, fragment ksiązki.
    Po raz kolejny, bo to nie jest pierwszy raz, wykorzystał ten literacki tekst prof. Majcherek na łamach „Gazety Wyborczej”. Wykorzystuje go w celach politycznych, choć wie, że posługuje się tekstem political fiction, a nie tekstem związanym z moimi opiniami.
    To, co robi sztab Bronisława Komorowskiego, to skrajna manipulacja i brak szacunku dla ludzi".
    A bo to pierwszy raz?
  • ~duda niepotrzebna
    2015-05-21 22:42
    prezydent konkordat religia w szkole do likwidacji po co polsce pasozyty
  • ~spantu
    2015-05-21 22:38
    he he posłuchajcie jak Bieńkowska z Wojtunikiem mowia o Polsce i rzadzie. Jest całośc nagrań na tv republice
  • ~dziadek
    2015-05-21 22:51
    Zaklinamy - dudy grały głośniej !
  • ~68
    2015-05-21 22:45
    24 MAJA DZIEŃ WALKI Z BULEM !!!