• ~Kasiarz
    2015-05-22 12:42
    Haha najpierw Duda bierze bezpłatny urlop na Uniwerku w Krakowie, bo został Posłem i niby taki zapracowany... a jednocześnie za większą kasę pracuje na prywatnej uczelni w Poznaniu. Do tego jeszcze ciągnie kasę z Sejmu, mimo, że formalnie jako pracownik etatowy nie powinien. Ale co tam, zastosował wybieg, że niby praca w szkole w Poznaniu to większości "prawa autorskie", więc kasa z Sejmu się należy :) Kasa, kasa kasa :)
  • ~wyborca
    2015-05-22 12:26
    W Toruniu chłopak w koszulce "Popieram Komorowskiego" wszedł na scenę gdzie przemawiał Bronisław Komorowski i krzyknął "Pro Civili, WSI". Najpierw poseł PO Tomasz Lenz wypchnął mężczyznę ze sceny, następnie funkcjonariusze BOR go powalili na ziemie. Zdążył jeszcze krzyknąć: „Czytajcie książkę Sumlińskiego!”

    ~wyborca2015-05-22 12:04
  • ~gazeciarz
    2015-05-22 12:07
    Zupełnie co innego sie dzieje, dziennikarze.
    11:24
    W Toruniu chłopak w koszulce "Popieram Komorowskiego" wszedł na scenę gdzie przemawiał Bronisław Komorowski i krzyknął "Pro Civili, WSI". Najpierw poseł PO Tomasz Lenz wypchnął mężczyznę ze sceny, następnie funkcjonariusze BOR go powalili na ziemie. Zdążył jeszcze krzyknąć: „Czytajcie książkę Sumlińskiego!”
  • ~MOHER
    2015-05-22 12:02
    ŻADEN DUDA MNIE NIE WYSIUDA,NIE WIERZE W CUDA
  • ~Berne
    2015-05-22 15:28
    DUDA UMJE 4 JĘZKI a konkurent POpolsku słabo
  • ~wyborca
    2015-05-22 12:04
    P.Duda przynajmniej idzie do ludu a Komorowski otoczony tylko swoimi,aby nie zadawali mu kompromitujących dla niego pytań.Niech nawet roznosi P.Duda bułki to świadczy ,że jest blisko nas i naszego życia.
  • ~Jaś
    2015-05-22 13:54
    Co już KIEŁBASY ZABRAKŁO ??? A może sztab zeżarł ???
  • ~cookies
    2015-05-22 12:08
    KOMOROWSKI ŚMIESZY, TUMANI I STRASZY.

    TO WSZYSTKO CO MA DO ZAOFEROWANIA.
  • ~ELA
    2015-05-22 12:11
    P.Komorowski powinien iść na emeryturę i zwolnić miejsce młodszemu.Teraz już wiem dlaczego podpisał wiek emerytalny do śmierci.
  • ~Duda jest otwarty na sugestie obywateli.
    2015-05-22 14:43
    ~WAW2015-05-22 14:17
    BULKI I KAWA KUPIONE Z NASZYCH PODATKOW.

    A LODY TEZ DAWAL?


    Jak ktoś sobie życzy, to Duda może mu dać loda do zrobienia.