• ~Jan Stańczyk
    (2015-05-25 08:20)
    Brawo Polacy !!! Zmiany są niezbędne . Teraz kolej na odsuniecie mafii PO od władzy !!! Jesień będzie należała do mądrych Polaków !!!
  • ~traper
    (2015-05-25 08:10)
    Pycha zostala ukarana .
  • ~sdgb
    (2015-05-25 08:22)
    Pilne !
    PO przerabia 16 Bronkobusów na Meblowozy!
    Teraz wyprowadzka z pałacu! W październiku z Sejmu i Senatu i zmiana rządu na nowoczesny i Polski !!!
    Teraz Duda !
    W październiku Kukiz!!!
  • ~NIEMCY MIELI ISC GLOSOWAC NA TAKIE SMIECIE CO OB
    (2015-05-25 08:10)
    ZDANIEM NIEMCÓW BRONISLOWIE KOMOROSKI POPELNILISCIE WILE BLEDÓW Z WASZA BANDO CALOA ?
    HULALISCIE PRZEZ TE WSZYSTKIE LATA I WYSMIEWALISCIE POLAKOW PRZEZ TE WSZYSTKIE LATA CALE SMIEJAC SIE IM PROSTO W OCZY Z WASZEJ STRONY BANDO PO TO SWINSTWO !
    NIEMCY MIELI ISC NA TAKIE SMIECIE GLOSOWAĆ CO DRWIO Z POLAKOW I ICH OBRAZAJA HULAJAC PO NA CALEGO !
    NIEMCY MAJA NADZEJE ZE DOKONCA WYNKI POLICZA I DUDA PRZEJDZIE , BO DALEJ LICZĄ
  • ~NA NIEMCOW MOZECIE ZAWSZE LICZYĆ BRACIA POLACY
    (2015-05-25 08:18)
    GERMANY Z RODZINAMI SOZAWSZE DO POMOCY ?
    PO PO SWINSKU ZRBILO WIEC NIEMCY IM DOWALILI ZA POLAKOW
  • ~5cc
    (2015-05-25 08:08)
    wczoraj usłyszeliśmy jak Komorowski powiedział że że demokracja w Polsce ma tylko 47 % , tzn że reszta Polaków to motłoch i awanturnicy a nie ludzie demokracji.
  • ~widz
    (2015-05-25 17:48)
    Zrobili ci kawał
  • ~z
    (2015-05-25 16:31)
    Komorowski przynajmniej zachował się z klasą a jakby wygrał zaraz opozycja krzyczała by oszustwo, zdrada itp. On pogratulował zwycięzcy.
  • ~konik
    (2015-05-25 15:52)
    wszyscy wiedz że poprzednie wygrał Jarek , tylko potrzeba było nocy do 6 rano że wszystko odmienić.
  • ~lesiu
    (2015-05-25 17:38)
    Komorowski kury ci wyprowadzać szczać
  • ~as
    (2015-05-25 15:50)
    on ma dopiero 63 lata , a wiec nie na emeryturę tylko do pracy. Potzreba do zbioru truskawek za 1,50 za kobiałkę.
  • ~tele-wic
    (2015-05-25 15:50)
    A co na to szanowna małżonka? Podgardle wsparło się na cycach. a cyce na kolanach. Spasiona wieprzowina.
  • ~sęk
    (2015-05-25 15:49)
    Grzegorz Schetyna, zaraz po ogłoszeniu wyników exit-poll w rozmowie z reporterem TVP Info, na wieść o dużej przewadze Andrzeja Dudy, stwierdził: „To wygląda poważnie, pewnie trudno będzie to odwrócić, nawet licząc już dokładnie głosy w nocy”. Co na myśli miał minister spraw zagranicznych mówiąc, że trudno będzie to "odwrócić"?
  • ~POkurcz
    (2015-05-26 16:20)
    Słyszę gołąb.
    To nie gołąb to gong panie prezydencie !
  • ~def
    (2015-05-25 14:40)
    Panie Komorowski i co? Krowy mleka nie dają? Kury jajek nie niosą? Słynne powiedzenie upośledzonego byłego prezydenta przeszło do historii, jesteś nudny i arogancki typek. Teraz możesz iść te swoje słynne kury pomacać.
  • ~ave
    (2015-05-25 16:11)
    Kto załatwił przegrana Komorowskiemu, - Michał Kaminski , teraz sie weźmie za Kopacz i cała platformę razem z Niesiołem i Nałeczem
  • ~tak myślę
    (2015-05-26 16:12)
    Razi mnie kotylion w barwach patriotycznych. Taki cof do lat prl. Wtedy w wiejskich świetlicach była moda na kotyliony. Ktoś kto to przywrócił najwidoczniej tęskni do tej przeszłości.
  • ~Christof
    (2015-05-25 21:35)
    A pomyśl Bronku, jak wielu Polaków stale poniżałeś, skazywałeś na margines, razem ze swoją Partią Ogłupiania...Kto sieje burze,ten...
  • ~Klara