Guział o Trzaskowskim: Ktoś, kto obraża i wyzywa rząd, nie może liczyć na jego ekstra wsparcie. Niech przeprosi

Kandydat Zjednoczonej Prawicy na wiceprezydenta Warszawy Piotr Guział ma "bardzo poważne obawy", czy kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski na włodarza stolicy "może liczyć na coś więcej, niż to, co się należy każdemu samorządowi". "Bo kłóci się z rządem i go obraża" - wyjaśnił.

wróć do artykułu
  • ~suweren.
    (2018-10-12 11:21)
    Rząd to naród a nie PIS.Więc mamy swoje zdanie jakiej Polski chcemy. Rafał trzaskowski prezydentem Warszawy!!! Za jego prezentury Warszawa będzie dla wszystkich nie jak sejm zamykana dla suwerena,otwarta tylko dla wybranych!!!
  • ~3xS
    (2018-10-12 10:03)
    Oj, Guzioł, Guzioł, coś ci się popierniczkowało w tej twojej pustej łepetyni, już to stwierdzenie, że "kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski na włodarza stolicy nie może liczyć na coś więcej, niż to, co się należy każdemu samorządowi" świadczy, że nie wiesz co godosz chopie. Nie kupcz gruszkami na wierzbie, czyli nie rozdawaj tego co nie twoje!!!
  • ~senior
    (2018-10-11 14:03)
    Trashkowski mowiles,ze gdy wygra PIS -w warszawie to zrobisz tak ,ze pieniadze z uni zostana zablokowane a pozniej odblokowane ja znow wygracie.; a teraz drzesz ziape ,ze skandal gdy mowia ,ze zlodziejom wiecej pieniedzy nie dadza i maja racje .Jaki i Guzial musza wygrac w warszawie by przed wa-wa byla pszyszlosc.
  • ~Polak
    (2018-10-11 12:59)
    Jaki oszuka Guźca! teraz potrzebne jest jego poparcie ale gdy niestety już zostanie prezydentem Warszawy swoimi ludźmi obstawi ratusz i na Guźca się wypnie!
  • ~motek
    (2018-10-11 12:25)
    Buraki.
  • ~Bingo
    (2018-10-11 12:20)
    PiS już manipuluje wybory żeby zabrać nam Warszawę. Niedoczekanie wasze, łajdaki. Zmobilizujemy wszystkich warszawskich wyborców.
  • ~wierzę w Warszawiaków
    (2018-10-11 12:12)
    patrząc na te dwie kreatury zastanawiam się z jakiej nory je ich naczelny naczelnik wygrzebał. bylejaki wygląda na cofniętego w rozwoju a guzioł jakby go przed chwilą oderwali od pługa... i to mają być prezydenci W-wy?...to jeszcze gorzej niż waserman w Krakowie...
  • ~motek
    (2018-10-11 12:09)
    Słoma z butów!
  • ~misiek
    (2018-10-11 12:01)
    Guział a skąd rząd ma pieniądze? Czy to jest ich prywatna skarbonka ? Może to ich prywatne pieniądze które zarobili lub zaoszczędizli? Może ja zacznę placić podatki tylko na np.żłobek we Wrocławiu. To są moje ciężko zarobione pieniądze i powinnam wskazać na co chę je przeznaczyc. Rząd ma pieniądze wszystkich Polaków i powinien mądrze i sprawiedliwie je dzielić. Ze swoimi prywatnymi niech robi co chce.
  • ~kręciołek
    (2018-10-11 11:59)
    już pan Morawiecki pokazał jak się rozdaje "stówki" na "badania" i załatwia pracę nierobom (Czarnecki)
  • ~zu Verglass
    (2018-10-11 11:58)
    Guział weź rozpęd a ściana sama cię znajdzie
  • ~motek
    (2018-10-11 11:55)
    A tak w ogóle, co jest z tym Smoleńskiem? Macierewicz dalej kasuje judaszowe srebrniki polskiego podatnika za udowodnienie zamachu?
  • ~Johny
    (2018-10-11 11:51)
    i taki świr jak Guział ma zostać wice-prezydentem Warszawy a byle -Jaki prezydentem.Żenada.!!!
  • ~motek
    (2018-10-11 11:48)
    10000 moherów, zamiast skandować Kaczyńskiemu na miesięcznicy zameldowało się w Warszawie, by manipulować wybory.
  • ~motek
    (2018-10-11 11:44)
    Bandyckiego rządu nie można obazić.
  • ~DOJNA ZMIANA SPÓŁKA ZOO
    (2018-10-11 11:32)
    Bua ha ha ha ha ha!!! Może was jeszcze Polacy mają po butach całować żebyście łaskawie sfinansowali to co się NAM NALEŻY Z NASZYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY???? Pisowska sitwa myśli że publiczny grosz nalezy do nich - a oni jak dobre paniska sypną nim lub nie, w zależności od tego czy ludzie nisko się im pokłonią.
  • ~OK = OK !
    (2018-10-11 11:26)
    Kandydat Guzioł musi umieć rozmawiać. Nie umie ? No to niech nie kandyduje. Proste, bo dziś nie kandyduje na prezydenta własnego małego zoo na podwórku, tylko Warszawy i niech przeprosi za swoje ograniczenia.
  • ~Kalder
    (2018-10-11 11:25)
    No wybierzcie guziała - facet nie weźmie się do jakiejś roboty a żyć z czegoś przecież musi! Raz z SLD, potem z PiS byle pensja i wziątki leciały
  • ~xyz
    (2018-10-11 11:23)
    A ten kto stosuje wazelinę - może!!! pfuj!
  • ~Andy
    (2018-10-11 11:18)
    No tak, pisiaki stawiają się już w pozycji cara Piotra I Wielkiego, który mawiał: Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak, by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego

Może zainteresować Cię też: