Schetyna apeluje o wsparcie Zdanowskiej: Ręce precz od Łodzi!

Mówimy do Jarosława Kaczyńskiego, Mateusza Morawieckiego i Jacka Sasina: "Ręce precz od Łodzi!", to łodzianie wybiorą prezydenta miasta i radę - oświadczył szef PO Grzegorz Schetyna. Zaapelował też do partii, które "wiedzą, jak ważna jest demokracja", o wsparcie prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej.

wróć do artykułu
  • ~Warszawiak
    (2018-10-11 17:23)
    Schetyna z Żoną w MAKS DONALD na obiadku Grzegorz je schabowego żona nie je , obok studenci czy pani jest WEGETARIANKĄ nie czekam na szczękę od Grzegorza
  • ~LODZIANIN
    (2018-10-11 17:24)
    GRZEGORZU DYNDALO POparcia szukaj w ZAKLADACH KARNYCH bo SWOJ do SWOJEGO CIAGNIE
  • ~starzec z gór
    (2018-10-11 17:26)
    Będziecie obcinać? Co za d.pki!
  • ~Polak
    (2018-10-11 17:32)
    Wytresowana Nowacka co tam robiła? Za paprotke?
  • ~Widzewiak
    (2018-10-11 17:33)
    Schetyna , Szreku zza Buga, ręce precz od Łodzi i od Polski !
  • ~Klara
    (2018-10-11 17:36)
    POlszewicki MAFII POdziękować za te TUCZENIE SZWABSKICH OLIGARCHÓW przez CYSTERKI w MILIONACH LITRÓW bez WATU dlatego taki SZWAB UTUCZONY
  • ~tuskoland
    (2018-10-11 17:40)
    Nie chcemy w Polsce prezydentów z wyrokami!
  • ~Z
    (2018-10-11 17:46)
    LODZ jest POLAKOW,najwyzszy czas byscie Lodz odebrali zlodziejom.
  • ~Rodak z nad Wisły
    (2018-10-11 17:57)
    Oglądałem tą konferencję i słuchałem wypowiedzi jej uczestników, powiem tak!!! Jak Ci liderzy z Koalicji Obywatelskiej, łącznie z Panią Zdanowską, publicznie mogą wygłaszać takie bzdury o łamaniu prawa przez konkurencję, skoro sami z konstytucją na swoich ustach to prawo depczą. Bo jak to inaczej można nazwać gdy niektórzy popierani przez KO kandydaci mają prawomocne wyroki skazujące, które wykluczają ich z objęcia (w razie wygranej) stanowisk w samorządach ...
  • ~ddt
    (2018-10-11 18:06)
    Schetina co ty robisz ,popierasz osobe z prawomocnym wyrokiem sadu, to juz gruba przesada, utopisz sie Schetina i Merkel ci nie pomoze bo ona sama tonie
  • ~Łodzianin Słowianin
    (2018-10-11 18:40)
    Schetyna , wyjedz ty na zawsze do Brukseli lub Berlina.
  • ~Trzy Trawy
    (2018-10-11 18:54)
    Schetyna promuje na prezydenta miasta babę z wyrokiem . To dewiacja.
  • ~Rt.
    (2018-10-11 19:06)
    Schetino,twoja łajba tonie,a od Łodzi łapy precz!.
  • ~Jan Kowski
    (2018-10-11 19:13)
    Lepkie łapy pełowskich folksdojczów , precz od Łodzi !
  • ~miecio34
    (2018-10-12 08:05)
    i trzego sie dziwicie to obraz polski ten schetyna to dzieki jego pogladom mamy przyslowie DLA TYCH CO WALCZYLI O polske SMIETNIKI A DLA WSZYSTKICH ZLODZIEJ AFERZYSTOW KOMUNISTOW KASA TEGO CZLOWIEKA MIEJSCE JESY W KICIU

Może zainteresować Cię też: