Trzaskowski: Wina Hanny Gronkiewicz-Waltz polega na tym, że zaufała ludziom zatrudnionym przez jej poprzedników

| Aktualizacja:

- Być może komisja weryfikacyjna mogłaby działać przy Ratuszu i nie być wykorzystywana politycznie - ocenił kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta stolicy Rafał Trzaskowski.

wróć do artykułu
  • ~Cicero.
    (2018-10-12 19:33)
    Zasadą logicznie myślącego Homo sapięs jest-UFAJ, ALE SPRAWDZAJ,szczególnie dzisiaj.Ciekawe, co ten cudak jeszcze wymyśli żeby błysnąć? Chłopie, nie męcz się bo się spocisz i dostaniesz POTÓWEK.
  • ~Rajbjaj
    (2018-10-12 18:08)
    Tasiemką POlszewik to nawet gazu tylc-owego nie zaPObiegniesz zatrzymać a co szybę utrzymać POmylony
  • ~Zygmunt
    (2018-10-12 17:23)
    Warszawiaku nie głosuj na PO-PIS!
  • ~kaz
    (2018-10-12 15:44)
    Wina polega na tym że sama była umaczana i nie mogła reagować.
  • ~www
    (2018-10-12 15:29)
    Ten pajac zapomina, że szef odpowiada OSOBIŚCIE za WSZYSTKO co się dzieje w podległej mu instytucji - tak prawnie jak i politycznie, jeśli jego władza jest z nadania politycznego! A ponoć taki on młody i wykształcony no i z dużego miasta! Tą wypowiedzią Trzaskowki już szykuje sobie deskę na jego 4 litery jeśli zostanie prezydentem.
  • ~poddany
    (2018-10-12 13:26)
    Niewiarygodna bezczelność tak mówić.
  • ~Alek
    (2018-10-12 13:21)
    Glupota to wielka wina, pis jest w tym wypadku madrzejszy.
  • ~OBS
    (2018-10-12 13:06)
    Kandydacie do koryta Trzaskowski. Masz jeszcze trochę taśmy klejącej ?...
  • ~Proste jak konstrukcja cepa
    (2018-10-12 12:46)
    Niech mi ktoś wreszcie wytłumaczy o co chodzi w tej prywatyzacji-czyli cyrku warszawskim.Przecież jeżeli Ci ludzie posiadali te mieszkania na własność to jak ktokolwiek może ich z nich wygonić???Jeżeli ja całe życie ciężko haruję i kupuję sobie mieszkanie spółdzielcze nie mam do niego wszystkich 100% praw.To oczywiste i proste jek konstrukcja cepa!!!Dlatego wiele osób odmawia sobie wszystkiego żeby wykupić takie mieszkanie na własność.I tu tali lokator ma 100% swoich praw.Ja jednak słyszałem od kolego że to wcale nie była własność tych ludzi których eksmitowano.Jeżeli tak było to ja nie rozumiem tych ludzi którzy nazywają siebie poszkodowanymi.Jeżeli te mieszkania były tylko i wyłącznie wynajmowane to zdrowy na umyśle człowiek zdaje sobie sporawę że takie mieszkanie w każdej chwili będzie musiał opuścić gdy tylko właściciel każe mu je opuścić.Przecież to logiczne i proste jak konstrukcja cepa.Nie4 sądzę żeby warszawiacy byli aż tak ograniczeni umysłowo żeby nie rozumieć takich podstawowych rzeczy!!!Tylko w takim razie po co byłby ten cały cyrk???U mnie w pracy od dawna nie ma podwyżek.Jak ktoś idzie do kierownika czy dyrektora słyszy-nie ma pieniędzy na podwyżki.Jak Ci się nie podoba praca to zwolnij się i poszukaj innej.Takie teksty wstawia obecny dyrektor z nadania PiS i Solidarności.W tym roku odeszło w ten sposób 1/3 załogi.Dyrektor nie widzi w tym problemu.Nadrabia braki nadliczbowymi.Ostatnio kolega prosił go chociaż o 100zł podwyżki bo ma niską pensję.Powiedział że da mu 20 zł a jak mu to nie pasuje niech się zwolni a on podpisze mu zwolnienie.Czyli władza decyduje czy da komuś cokolwiek czy każe mu odejść.W takim razie właściciel takiej posesji ma całkowite prawo kazć natychmiast opuścić nie swoje mieszkanie!!!Przecież to oczywiste i proste jak konstrukcja cepa!!!Po co więc ten cyrk w Warszawie.Chyba że tak się toczy walkę o dobre koryto i dobrze płatne.No ale to już inna bajka!!
  • ~Darko
    (2018-10-12 11:02)
    Niestety Warszawę okradała mafia PiS i PO. Spółki Srebrna PiS i Kaczyńskiego, uwłaszczenia się Gronkiewiecz etc... Wszyscy wiedzieli bo pisała o tym prasa i do dzisiaj nic, ani PiS aniu PO nie robią z tym nic. Cala ta komisja to pomęczenie konkurentów z PO. Tak samo jak afera podsłuchowa. To nie ma sprawiedliwości ale biznes PiS lub PO.
  • ~bz
    (2018-10-12 10:32)
    Prosze nie bajdurzyc panie kandydacie na prezydenta stolicy.Ta wypowiedz swiadczy o panu i panskiej mentalnosci!
  • ~bart
    (2018-10-12 10:09)
    I właśnie z powodu takich poglądów nikt normalny nie zagłosuje na Trzaskowskiego, przecież ona tolerowała te złodziejstwa latami. Nikt mi nie wmówi że tylko z głupoty, albo miała z tego coś finansowo albo politycznie, tak czy inaczej była umoczona.
  • ~xyz
    (2018-10-12 09:49)
    Co za tłumaczenie! Jeśli zatrudniała ludzi, których "oddziedziczyła" po poprzednikach, miała obowiązek kontrolować to, co oni robili.Za to brała pieniądze!!!
  • ~ela
    (2018-10-12 08:45)
    A kim ona była prezydentem,czy sprzątaczką? Nie wstyd panu ,panie Trzaskowski takie dyrdymały opowiadać?
  • ~acton
    (2018-10-12 08:45)
    Przecież ona MIAŁA 12 lat i przez ten czas nie poznała komu może ufać? Przecież to kpiny. Nie, ona specjalnie zgromadziła takich współpracowników, którzy na bandycką reprywatyzację pozwalali, a przy okazji sami zbijali miliony
  • ~Kara
    (2018-10-12 08:09)
    Błazen rżnie głupa.
  • ~Żenada
    (2018-10-12 07:12)
    Tak jak reszta z PO/ KO jest pan niereformowalny i funkcjonuje tylko środowisku stworzonym do krytyki i burzenia, rozkradania i rozdawania swojakom . Trzęsienie aby wrócić do władzy - tyle jeszcze do zabrania.
  • ~Środa
    (2018-10-12 07:08)
    Choć bym chciała na ciebie dziadu zagłosować to nie mogę. Jesteście wszyscy ze swoją jgw która tez nabyła kamienice niezgodnie z prawem do ZAPRANIA. Teraz i na wieki
  • ~j24
    (2018-10-12 05:44)
    Wykorzystali Bidule.Zbyt dobra byla.Czaskoski tez dobry jest.Jeszcze lepszy.
  • ~Slazak
    (2018-10-12 04:00)
    Wina Tuska rowniez, sami PISowcy to mowia. Ale ze az tylu szubrawcow potrafi skupic sie wokol jednego czlowiekatzego, tego chyba nikt sie nie spodziewal.

Może zainteresować Cię też: