Trzaskowski: Wina Hanny Gronkiewicz-Waltz polega na tym, że zaufała ludziom zatrudnionym przez jej poprzedników

| Aktualizacja:

- Być może komisja weryfikacyjna mogłaby działać przy Ratuszu i nie być wykorzystywana politycznie - ocenił kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta stolicy Rafał Trzaskowski.

wróć do artykułu
  • ~marksizm kulturowy
    (2018-10-11 21:19)
    oj bidulka, zaufała ludziom zatrudnionym przez jej poprzedników... lewackie s r a ni e w banie
  • ~john
    (2018-10-11 21:39)
    Aj aj biedna a jej rodzina nie przytuliła przypadkiem jakiejś kamienicy??????
  • ~anty_błazen
    (2018-10-11 21:23)
    Tak, tak... A twoja wina polegałaby na tym, że zaufałbyś ludziom zatrudnionym przez twoją poprzedniczkę. Na szczęście elektorat ci nie ufa i nikt nie będzie winny.
  • ~Zbigmiew owa
    (2018-10-11 21:32)
    Głupoto, pozwól żyć.
  • ~Wawa.
    (2018-10-11 21:50)
    Wije się jak piskorz,słabiutki ten kandydat,cianiasek.
  • ~Adolfina Szaria Merkill
    (2018-10-11 21:18)
    Wina Hanny Gronkiewicz-Waltz POlega na tym, że nie panuje lub nie chce panować nad sytuacją i ponosi odpowiedzialność. Zaufanie jest dobre, kontrola lepsza.
  • ~Spiąca Królewna.
    (2018-10-11 21:49)
    To by oznaczało że jest śpiącą Królewna.
  • ~jasio0123
    (2018-10-11 22:14)
    Czyli PIS po wygranych wyborach musi czystkę zrobić ? Skoro nie można zaufać poprzednikom...
  • ~Darek.M
    (2018-10-11 23:25)
    Mnie wciąż interesuje co się działo w NBP jeżeli ona taka nieogarnięta i naiwna jak małe dziecko? Nawet sobie tego wyobrazić nie potrafię, tam dopiero był potencjał a nie jakieś stare rudery ;-)
  • ~Darek.M
    (2018-10-11 23:20)
    A może zwyczajnie zastosowała stary mechanizm, żeby ukryć przywłaszczenie jednej kamienicy pozwoliła na złodziejstwo tysięcy innych, aby ta jedna zniknęła w tłumie ;-)
  • ~Bolo
    (2018-10-12 02:09)
    A ze swoim mezem, to juz tak sobie ufaja, ze ona podobno nic nie wiedzala, ze on jakas kamienice przytulil. Nic jej podobno nie powiedzial. Za bardzo, chyba jej ufal.
  • ~Środa
    (2018-10-12 07:08)
    Choć bym chciała na ciebie dziadu zagłosować to nie mogę. Jesteście wszyscy ze swoją jgw która tez nabyła kamienice niezgodnie z prawem do ZAPRANIA. Teraz i na wieki
  • ~j24
    (2018-10-12 05:44)
    Wykorzystali Bidule.Zbyt dobra byla.Czaskoski tez dobry jest.Jeszcze lepszy.
  • ~Żenada
    (2018-10-12 07:12)
    Tak jak reszta z PO/ KO jest pan niereformowalny i funkcjonuje tylko środowisku stworzonym do krytyki i burzenia, rozkradania i rozdawania swojakom . Trzęsienie aby wrócić do władzy - tyle jeszcze do zabrania.
  • ~ela
    (2018-10-12 08:45)
    A kim ona była prezydentem,czy sprzątaczką? Nie wstyd panu ,panie Trzaskowski takie dyrdymały opowiadać?
  • ~acton
    (2018-10-12 08:45)
    Przecież ona MIAŁA 12 lat i przez ten czas nie poznała komu może ufać? Przecież to kpiny. Nie, ona specjalnie zgromadziła takich współpracowników, którzy na bandycką reprywatyzację pozwalali, a przy okazji sami zbijali miliony
  • ~Kara
    (2018-10-12 08:09)
    Błazen rżnie głupa.
  • ~bart
    (2018-10-12 10:09)
    I właśnie z powodu takich poglądów nikt normalny nie zagłosuje na Trzaskowskiego, przecież ona tolerowała te złodziejstwa latami. Nikt mi nie wmówi że tylko z głupoty, albo miała z tego coś finansowo albo politycznie, tak czy inaczej była umoczona.
  • ~Slazak
    (2018-10-12 04:00)
    Wina Tuska rowniez, sami PISowcy to mowia. Ale ze az tylu szubrawcow potrafi skupic sie wokol jednego czlowiekatzego, tego chyba nikt sie nie spodziewal.
  • ~bz
    (2018-10-12 10:32)
    Prosze nie bajdurzyc panie kandydacie na prezydenta stolicy.Ta wypowiedz swiadczy o panu i panskiej mentalnosci!

Może zainteresować Cię też: