• ~slowianka
    2014-10-04 17:06
    WALCOWA I KOPACZOWA NIECH ZATANCZA KANKANA W TYM BURDELU ZWANYM POLSKA .
  • ~wer
    2014-10-05 08:43
    PO OBIECUJE -
    - KŁAMSTWO, KRADZIEŻ, OSZUSTWO, AROGANCJĘ, ŁAJDACTWO
    niczego więcej się po nich nie spodziewam
  • ~wiesio13 bicz na PISmatolki
    2014-10-04 18:04
    USMIECHNIETE I SYTE MORDY TOWARZYSZY Z PO I PSL ...MORDY ZLODZIEI , LAPOWKARZY I OSZUSTOW KTORZY RZROM , SRAJOM ,PIERDZOM ZE SZCZESCIA ZA PIENIADZE WYSZABROWANE OD POLSKIEGO PODATNIKA I NISZCZA POLSKE I POLAKOW
  • ~Gienek
    2014-10-04 19:08
    Jak obliczyła redakcja dziennika "Fakt" Polska zapłaci za nowczesne pociski manewrujące klasy powietrze-ziemia wielokrotnie więcej niż Finlandia. Cena dla Finów wynosiła bowiem 255 milionów dolarów za 70 rakiet, tymczasem my za zaledwie 40 egzemplarzy zapłacimy 500 milionów. Dodajmy, że cena jednego pocisku gdy Lockheed Martin sprzedaje go armii amerykańskiej jest 12-krotnie niższa niż ta po jakiej zaoferowano go Polakom.

    Rzecznik MON stwierdził, że ceny są "szacunkowe" i "mogą się zmienić"
  • ~Smoleński ŁĄCZNIK
    2014-10-04 19:31
    PełO +PsL +SLD+ICH Ruch pederastów Palikota to KLOAKAoalicja ZŁOdziei DEWIANTÓW k o n f i d e n t ów BANDYTÓW zabójców oraz degeneratów moralnych wzajemnie ze sobą ZLEPIONA b r u d e m

    .
  • ~Zbysław
    2014-10-04 20:14
    Pamiętam wybory które wygrała PO -2007 r.,moje dzieci (dziś pełnoletnie)w ramach akcji schowaj babci dowód i głosuj (wiadomo przeciw PIS) -dzisiaj są zmuszone emigrować za granicę ,bo w małym mieście nie ma dla nich perspektyw na pracę,po prawie 8 latach rządów Donalda na własne oczy przekonały się,że ten kraj ich nie potrzebuje i wypycha ich jak zbędny balast.
  • ~Wstrętny Babsztyl
    2014-10-04 21:26
    Dwie detoksy i pajac na foto Oto POszuści 3ciej RP Szukają następnych
    Lemingów żeby utrzymać się przy Korycie naładowanym przez biedaków
    pracujących na ich koryto za 1400 zł
  • ~Bis - Diatryba RE : mamy białoruś
    2014-10-04 22:26
    Czy my nadal jesteśmy tacy sami? Ludzie wciąż pamiętają, większość jeszcze żywa!
    I bezsilność ich dławi, a łza słona spływa. Stracili miejsca pracy, wegetują w biedzie,
    a oprawcy się śmieją! Im się dobrze wiedzie! To parodia sukcesu, zwykła, szara bieda,
    artykułem w gazecie jej się zatrzeć nie da! Bezdomni, bez przyszłości, pozbawieni pracy.
    Warto było? Czy tego chcieliście Rodacy? Czy po to ginęliście w te Sierpnie i Grudnie?
    Coś się gdzieś zatraciło! Miało być tak cudnie! Nikomu niepotrzebni, groźni, bo Wy WIECIE
    jak to było naprawdę! Póki nie pomrzecie! Historia przerabiana jest na sto sposobów,
    a prawdę zabierzecie Wy! Do Waszych grobów! Nikomu nie potrzebną, jak te Wasze zrywy,
    będą wieńce, przemowy i uśmiech fałszywy. Robotnicy i chłopi, potrzebni gdy bieda,
    a później? Się omami, oskubie i sprzeda. To dla wspólnego dobra uczą Was pokory?
    A może to są bajki, jak te Wernyhory? Nie jest prawdą, że nędzę znów dzieci dziedziczą?
    A starowinki drżącą ręką grosze liczą? Że marzną bez opału, przymierają głodem?
    Czy my nadal jesteśmy tym samym Narodem? Zewsząd głosy, że Polska jest na świat otwarta,
    a ja się cicho pytam, co ta wolność warta? Wnet bez własnej waluty, władzy oraz granic?
    Czy będą nas szanować? A może mieć za nic?
  • ~kibic
    2014-10-05 01:57
    Towarzystwo wzajemnej adoracji. Waltzowa nieudaczniczka i szkodniczka spoleczna wraz z prowincjonalna karierowiczka, ktora nic nie potrafi - Kopacz.
  • ~Gość
    2014-10-05 07:04
    Polacy nie wierzą już w obietnice bo realny świat na 25 lecie WOLNOŚCI jest zafajdany kacyki partyjne dostają zarobki 200tysięcy na miesiąc,gdy zwalniani z pracy jedyni żywiciele rodziny ,którzy opiekują się śmiertelnie chorymi w nagrodę z MOPS dostają czterysta parę złotych na rodzinę na opłaty,żywność,zakupienie leków i środków higieniczno-sanitarnych.Czy o to walczyli Solidarnościowcy,opozycjoniści i zamordowani Księża w PRL?Dlaczego POLSKIE Sądy Pracy zamiast przywrócenia do pracy jedynych żywicieli rodzin dają na odczepnego jak psu trzy krotną płacę i BILET na bezrobocie,na nędzna wegetacje.Czy o to walczył 10 milionowy ruch "Solidarności",którego motorem działania były słowa papieża Jana Pawła II abyśmy odmienili oblicze naszej Polskie ziemi. Co się stało z Polską,o którą walczono?Kto podzielił i zjadł ją jak TORT? Wstyd mi za tych cynicznych kacyków partyjnych,którzy wiele się dorobili kosztem innych,gdyż w PRL każdy miał równo czyli NIC.