• ~sp
    2014-10-10 09:49
    Taki mamy klimat i takie są media.
  • ~ciut prawdy, bitte!
    2014-10-10 11:36
    o lewactwie z PO-SLD oczywiście dużo, lansiarsko i rzetelnie. a o Rosiewiczu lakoniczne zdanie. oto manipulacje POlskojęzycznych merdiów. doPOwiedzmy zatem - Rosiewicz startuje z Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej. ku chwale Ojczyzny, precz z PO!
  • ~daria awaria
    2014-11-14 17:24
    oby politykiem była lepszym niż przyjaciółką dla Przybylskiej
  • ~TadF
    2014-10-14 14:10
    Mam nadzieje, ze nikt nie bedzie glosowal na "artystow", chociaz od dawna wiadomo, ze: "spiewac kazdy moze"... Tylko po co ??? Juz jedna taka, pozal sie Boze, artystke mamy (Babcia Jozia), ktora nie majac widocznie zadnych propozycji zaczela pchac sie do polityki !!!
  • ~mea
    2014-10-11 15:00
    To są żałosne pomysły naszych aktorów, piosenkarzy i całej gromady dziwacznych celebrytów. Mam nadzieję, że wyborcy MYŚLĄ!
  • ~Ted
    2014-10-10 17:25
    Tu nie ma nic śmiesznego to jest straszne będą nami rządzić narkomani, ćpuni, pijaki czyli artyści. Ludzie zdegenerowani. Czy może być już gorzej?. O ile Kukiz prezentuje jakieś podejście propolskie, patriotyczne, o tyle reszta głupich blondynek ma pojecie co najwyżej o wsadzeniu sobie tarpona w czasie okresu i sposobie użycia prezerwatywy, rozłożenia pięknych nóżek na boki podczas stosunku ..I NIC więcej.
  • ~Drzazga 101
    2014-10-10 16:32
    Bujakiewicz, Kukiz, Prońko...
    O Matko: -"Bujaj mnie, Antoś, kochanie..." - i oby tak zostało z temi CELEBRYTAMI, których bierą na listy wyborcze te partyjniackie gnidy, chcęce ZA WSZELKĄ cenę wygrać wybory. NIEWAŻNE, że wpisują na te listy ludzieńków, które ni cuja nie znają się na rzeczy , ważne żebyśwa MY WYGRALI, a potem to się obaczy. Ja pieszczę w duszy słodkie złudzenie, że NORMALNE Ludzieńki i Naród wytną, jak się wycina CHWASTY z ogródka te pogięte KANDYDACJE, kuervas !
    Hej !-
  • ~Jan
    2014-10-10 15:28
    Czego chcecie od Bujakiewicz? W spr. kultury jest kompetentna. A co wy macie wspólnego z KULTURĄ? Wystarczy przeczytać wasze komentarze... Spróbujcie kandydować.
  • ~cd
    2014-10-10 19:03
    Biorą udział w wyborach licząc na głupotę wyborców...
  • ~robson
    2014-10-10 13:14
    No taki dziennik CELEBRYCI a KACZOR HOMANN, BRUDZIŃSKI BŁASZCZK DWA KAMINSKIE (KLUBEREK) SASIN -to co to JEST . Oni są dla dobra ludzi czy tylko KASA ich INTERESUJE? GONIDZ DZIADÓW.