• ~sp
    (2014-10-10 09:49)
    Taki mamy klimat i takie są media.
  • ~ciut prawdy, bitte!
    (2014-10-10 11:36)
    o lewactwie z PO-SLD oczywiście dużo, lansiarsko i rzetelnie. a o Rosiewiczu lakoniczne zdanie. oto manipulacje POlskojęzycznych merdiów. doPOwiedzmy zatem - Rosiewicz startuje z Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej. ku chwale Ojczyzny, precz z PO!
  • ~daria awaria
    (2014-11-14 17:24)
    oby politykiem była lepszym niż przyjaciółką dla Przybylskiej
  • ~TadF
    (2014-10-14 14:10)
    Mam nadzieje, ze nikt nie bedzie glosowal na "artystow", chociaz od dawna wiadomo, ze: "spiewac kazdy moze"... Tylko po co ??? Juz jedna taka, pozal sie Boze, artystke mamy (Babcia Jozia), ktora nie majac widocznie zadnych propozycji zaczela pchac sie do polityki !!!
  • ~mea
    (2014-10-11 15:00)
    To są żałosne pomysły naszych aktorów, piosenkarzy i całej gromady dziwacznych celebrytów. Mam nadzieję, że wyborcy MYŚLĄ!
  • ~Ted
    (2014-10-10 17:25)
    Tu nie ma nic śmiesznego to jest straszne będą nami rządzić narkomani, ćpuni, pijaki czyli artyści. Ludzie zdegenerowani. Czy może być już gorzej?. O ile Kukiz prezentuje jakieś podejście propolskie, patriotyczne, o tyle reszta głupich blondynek ma pojecie co najwyżej o wsadzeniu sobie tarpona w czasie okresu i sposobie użycia prezerwatywy, rozłożenia pięknych nóżek na boki podczas stosunku ..I NIC więcej.
  • ~Drzazga 101
    (2014-10-10 16:32)
    Bujakiewicz, Kukiz, Prońko...
    O Matko: -"Bujaj mnie, Antoś, kochanie..." - i oby tak zostało z temi CELEBRYTAMI, których bierą na listy wyborcze te partyjniackie gnidy, chcęce ZA WSZELKĄ cenę wygrać wybory. NIEWAŻNE, że wpisują na te listy ludzieńków, które ni cuja nie znają się na rzeczy , ważne żebyśwa MY WYGRALI, a potem to się obaczy. Ja pieszczę w duszy słodkie złudzenie, że NORMALNE Ludzieńki i Naród wytną, jak się wycina CHWASTY z ogródka te pogięte KANDYDACJE, kuervas !
    Hej !-
  • ~Jan
    (2014-10-10 15:28)
    Czego chcecie od Bujakiewicz? W spr. kultury jest kompetentna. A co wy macie wspólnego z KULTURĄ? Wystarczy przeczytać wasze komentarze... Spróbujcie kandydować.
  • ~cd
    (2014-10-10 19:03)
    Biorą udział w wyborach licząc na głupotę wyborców...
  • ~robson
    (2014-10-10 13:14)
    No taki dziennik CELEBRYCI a KACZOR HOMANN, BRUDZIŃSKI BŁASZCZK DWA KAMINSKIE (KLUBEREK) SASIN -to co to JEST . Oni są dla dobra ludzi czy tylko KASA ich INTERESUJE? GONIDZ DZIADÓW.
  • ~lady
    (2014-10-10 12:59)
    'papa Smerf' ma racje - tu nie o wyglad chodzi, lecz o wybor ludzi z glowami a nie PUSTE DNO!
  • ~observ
    (2014-10-10 12:54)
    Droga pani Bujakiewicz, realny wpływ to pani może mieć na swój makijaż, a nie politykę w takim mieście jak Poznań.
  • ~I am Turecki
    (2014-10-10 12:30)
    Pani Bujakiewicz ładny biust ma. Będzie dobrą radną
  • ~Wyb.
    (2014-10-10 11:24)
    Tylko od wyborców zależy kogo się wybierze, pseudo partyjni wyjadacze mogą sobie angażować kogo chcą własnie dlatego dostają po d..
  • ~wer
    (2014-10-10 10:22)
    NAJGORSZE są PROSTYTUTKI z PO i SLD
  • ~xxx
    (2014-10-10 11:20)
    Bujakiewicz sama w sobie jest smieszna i niepowazna , tyle w temacie i ona chce krajem rzadzic ,smieszne i straszne !!
  • ~aaa
    (2014-10-10 11:18)
    wysyp celebrytow pchajacych sie do POlityki , Bujakiewicz , PRONKO ,kto nastepny ?/nie maja zadnego pojecia o polityce , tylko kasa oczy im przyslania , ale wyborcy pokaza ,gdzie ich miejsce ( raczej na sciankach ), dno i wodorosty...
  • ~obywatelka
    (2014-10-10 10:09)
    Panie Pawle Kukiz-trzymam kciuki-tak dalej.Takich obywateli jak PAN nam potrzeba.Pozdrawiam
  • ~papa Smerf
    (2014-10-10 09:48)
    Tak właśnie wygląda nasza pseudodemokracja.Konkurs próżności i piękności zamiast prezentowania ludzi kompetentnych i zaangażowanych.
  • ~Czytelnik
    (2014-10-10 08:57)
    Nawet na zdjęciu widać, że Bartłomiej Bonk jest brązowym medalistą z Londynu... Czyli kolejna żenada redaktorska... Buziaczki:)

Może zainteresować Cię też: