• ~Marian
    2014-10-25 08:52
    Prawie jak zapasy w kiślu! Wszystko zrobią byle dopchać sie do kasy!
  • ~benek
    2014-10-25 15:59
    wysmienity dowod na jakosc calej polityki uprawianej w Polsce
  • ~Kusa
    2014-10-26 16:52
    Bernat to fantastyczny gość :-) Niebywale merytoryczny i inteligenty :-)
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-10-26 08:11
    Kadry PIS,
    czerwone ksiazeczki maja
    Za PRL 3-4 miliony ludzi dzialalo w PZPR (tzn. jednoczesnie, bo w calym okresie PRL
    oczywiscie znacznie wiecej). Z upadkiem przewodniej partii skonczyly im sie profity
    i przywileje, bez kumoterstwa i poparcia "aparatu" niczego nie sa w stanie osiagnac,
    wiec od 25 lat placza i tesknia za cudownym zyciem za Gomulki czy Gierka.
    Kaczusiowi to nawet Stalin/Bierut dal wille na Zoliborzu...odebrana wdowie po bohaterze
    Cudu na Wisla !!

    A ze pewnie dzieciom i wnukom opowiadaja o cudach "za zóltymi firankami",
    darmowych wczasach i równosci (wszystkim równo, kazdemu gó...),
    to i rosna nowe pokolenia pokrzywdzonych przez niepodleglosc.
    Na cale szczescie prezes PIS jalowy i bezplodny...to dzieci nie ma ...opowiada kotu
    jak to mu bylo dobrze za komuny !
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-10-26 08:07
    Polska sprzedana...?? kiedy to prezydent Lech Kaczynski oglosil PiSowcom, ze dokonal wielkiego sukcesu i na bardzo niekorzystnych warynkach podpisal pakt klimatyczny. Gdzie byles wtedy Jaroslawie, dlaczego siedziales
    cicho z podkulonym pod zadek ogonem, dlaczego nie wetowales?!
  • ~Wiesio13
    2014-10-26 05:20
    ********** sowiecka agentura pcha się do koryta i do realizacji zadań wielkiego brata putina i wielkiej siostry merkel: zrobić z Polski wyludnioną strefę pod hasłem róbta co chceta
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-10-25 22:40
    Jakoś Kaczyński nic nie mówi na temat"sukcesu" polityki jagiellońskiej swojego
    brata i zakupu z jego polecenia rafinerii w Możejkach.To była poprawa
    bilansu energetyczno-paliwowego Polski w wykonaniu Kaczyńskich.
  • ~Roband
    2014-10-25 20:58
    Wiesio13 bicz na PISmatołki moim kandydatem do Parti Obszczymurkow
  • ~PiS be with you
    2014-10-25 19:46
    U Jaroslawa Kaczynskiego widac wyraznie objawy postepujacego starczego dziecinnienia.
    Pan prezes ostatnio rozumuje i wypowiada sie z naiwnoscia i prostota dziecka,
    smieje sie równiez jak dziecko.
  • ~antyMOnia
    2014-10-25 19:35
    Wojciech Bernat jest przystojniejszy od Kennedy'ego. Bolek POrównywał się do amerykańskiego fikcyjnego szeryfa.