• ~wesoły drwal
    2014-11-14 13:34
    "Kopacz: Hania, zawsze możemy zatańczyć przy rurze!"
  • ~PO to DNO
    2014-11-14 15:05
    te dwie KROWY tojak same mowia ,ze najwazniejsze jest zadbanie o wlasna dope,dlatego jedna I druga ma lepkie lapki I KRECA LODY ,na 1m PRZEKOPUJAC I PRZESIEWAJAC
  • ~Ręce opadają
    2014-11-14 13:27
    ciekawy POmysł, klonować szmalcowników... Typowy dla przekręciarzy i oszustów z peowskiej mafii.
  • ~kelner
    2014-11-14 13:37
    Madalińska z Gadalińską. Bufetowa rada gada i fadromie opowiada kto dlaczego jaki i kogo, że Polacy to im mogą.
  • ~Hanna Kuriozum-Waltz
    2014-11-14 13:38
    Ale jaja... Metro przejechało bezkolizyjnie, bez stania w korku! To co teraz poczną jełopy z TVN? A nie, nie... Poczną w zachwytach!
  • ~vhs
    2014-11-14 14:09
    I nagle wszystkie mendia przy tym były?
    A skąd wiedziały że dwie PO cz wa ry się sPOtkały?
  • ~Jan Stańczyk
    2014-11-14 14:09
    Cyrku po Tuskowym ciąg dalszy . Teraz mamy nowo-starych pajaców. Partia ,,miłości ",która stworzyła w Polsce system nienawiści znów w akcji !!! Tylko pusty śmiech pozostał !!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-11-14 14:25
    Kim była Hanna Gronkiewicz-Waltz? Chociaż pochodziła z plemienia Judy, głosiła się gorliwą katoliczką, aktywistką Ruchu Odnowy w Duchu Świętym, gorąco popieraną przez bpa Dembowskiego, współtwórcę Okrągłego Stołu i zażartego przeciwnika lustracji. Twierdziła, że przed każdą decyzją radzi się Ducha Świętego. Jej katolicyzm mocno przygasł, kiedy na pewnym przedwyborczym wiecu zapytana, do jakiej parafii należy, nie umiała na to odpowiedzieć, a Duch Święty niczego jej nie podszepnął.

    We własnoręcznie przez Gronkiewicz-Waltz napisanego życiorysu będącego załącznikiem do podania o przyjęcie na Wydział Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, w rubryce "nazwisko rodowe matki” zostawiła puste miejsce.

    Życiorys Hanny Gronkiewicz-Waltz zawiera zastanawiający epizod. W okresie pierwszej "Solidarności" była tak agresywnie i bezpardonowo atakującą rząd Jaruzelskiego działaczką studencką, że po wprowadzeniu stanu wojennego wszyscy byli pewni, że natychmiast zostanie aresztowana. Ona jednak została przez rząd Jaruzelskiego hojnie nagrodzona zsyłką do Paryża i wysokim stypendium w dewizach na ukończenie studiów na Sorbonie. Należałoby skrupulatnie zlustrować jej teczkę, o ile komisja Michnika gdzieś jej nie "zagubiła". Byłaby to niepowetowana strata dla historii.
  • ~jola
    2014-11-14 14:29
    Toż to jeszcze do karnawału trochę czasu a tu dwie maski krążą po Warszawie i zagłębiają się w underground , a media jak jasnowidz od razu wszystko widzą.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-11-14 14:26
    Dlaczego zydzi w Polsce wstydzą się rodowitych nazwisk i je zmieniają. Nie ma Gomułki i nie wyrzuci ich z Polski.