• ~Iwan
    2014-11-14 13:58
    Mamtalerzyk ma teraz przerabane. Biedny tylek...
  • ~bez pisu
    2014-11-14 15:50
    Czas na zmiany! Państwo polskie za ogłupianie Polaków hojnie płaci miliardy złotych -watykańskiemu okupantowi , jego kolaborantom i "opozycji" w postaci paranoi spiskowej . Sorry ! Dlatego taką mamy kulawą demokrację, gospodarkę i tabuny sterowanych przez czarnego okupanta fanatycznych miernot ...
  • ~WAW czy ty wiesz że z WIESIEM 13jesteś jełopami
    2014-11-14 14:57
    za wszelką cenę zbydlęcone redakcje tych jąkatych i kłapouchych brukowców także i wściekłych lisy chcą zdyskredytować człowieka moralnie nieskazitelnego redaktorzy tych brukowców to bydło opłacane przez przestępców rządzących , a mury runą runą i pogrzebią tych oszustów
  • ~WAW
    2014-11-14 15:02
    JA JESTEM PRAWDZIWY WAW, A TAMTEN TO MÓJ KUMPEL Z PODSTAWÓWKI SZUJA CO SIE PODSZYWA. I POWIEM WAM, ZE CENIE KACZYŃSKIEGO, BO TO JEST FACET MADRY I NIEZŁOMNY, A NIE WAZELINOWY GNOJEK JAKICH JEST PEŁNO W INNYCH PARTIACH.
  • ~kali
    2014-11-14 15:06
    Mnie interesuje odpowiedz na nastepujace pytania
    1. Dlaczego glówny pasazer nie podjal decyzji o ladowaniu na innym lotnisku skoro
    w Smolensku przy takiej mgle wyladowac sie nie dalo
    2. Dlaczego to gen Blasik meldowal gotowosc samolotu skoro powinien zrobic to pilot
    3. Dlaczego zle wyszkoleni piloci znizali samolot dwa razy szybciej niz bylo to
    dopuszczalne dla tego samolotu.
    4. Dlaczego piloci byli tak beznadziejnie wyszkoleni i za co Blasik bral pieniadze.
    5. Dlaczego zwierzchnik sil zbrojnych tolerowal bajzel w 36 pulku i nie odwolal
    Blasika pomimo zabiegania o to min. Obrony.
    6. Dlaczego PIS zablokowal zakup nowych samolotów dla VIPów skoro sytuacja
    budzetowa wtedy na to pozwalala
    7. Dlaczego Lech Kaczynski podczas lotu do Gruzji zachowal sie skrajnie
    nieodpowiedzialnie zmuszajac pilota do przelotu przez rejon walk.
    8. Dlaczego L.Kaczynski spedzil do samolotu tyle najwazniejszych
    osób w panstwie w tym cale dowództwo wojskowe skoro wiadomo ze
    katastrofy sie zdarzaja.
    9. Dlaczego zycie 96 osób okazalo sie mniej warte niz przedwyborcza szopka.
  • ~Adler
    2014-11-14 15:07
    Ostatnie stadium Alzheimera : totalne zdziecinnienie. Jarosławie! Czyżby już Cię to dopadło?! A wszystko wskazywało, że pierwszego siekło Macierewicza...Te paróweczki. puszeczki. itd...
  • ~w pis d%
    2014-11-14 15:08
    Noo i wyszło szydło hoofman i inni ... "Prawo i Sprawiedliwość" to była tylko zmyła żeby wyciągać kasę z budżetu na fikcyjne jazdy samochodami , na bezsensowne komisje "badające katastrofę" i inne przekręty. Prezes i spółka z OO jak zwykle zawodowo PRZEGRA. Ale nie martwcie się wolacy dalej będzie trwała udawana opozycja bo kto jak nie "prawi i sprawiedliwi" inaczej będzie wam robił wodę z mózgu...
  • ~sPISek
    2014-11-14 15:18
    Nareszcie dopasowana dekoracja dla małego. Jeszcze brakuje piaskownicy.
  • ~PO
    2014-11-14 15:35
    Tylko Komo ruski może z Panią Kupacz stać wśród zabawek, brać dzieci na ręce itd.
  • ~w pis d%
    2014-11-14 15:16
    Prawda jest taka- kacza sekta niczego nie zreformuje ani nie zmieni na lepsze - wasale kleru kat dbają o interesy watykańskiego okupanta - nie o Polskę i Polaków. Będą utrwalać obecny stan panowania czarnych darmozjadów bo to pasuje prawiczkowej bandzie klakierów i zdrajców. Robią razem z czarnym okupantem wodę z mózgu ciemniakom obiecując zbawienie i gruszki na wierzbie byle dorwać władzę. Nie dajcie sie nabierać na kato-narodową propagandę. Dyktatura ciemniaków i fanatyków to tragedia i krach dla Polski.