• ~siąkiewicz
    2014-11-20 00:37
    tylko siedem lat wystarczyło nam bałaganom by zostawić tu ch., dupę i kamieni kupę a państwo zamienić w teorię
  • ~lew
    2014-11-19 21:15
    Czy Komorowski "pomógł" PKW w fałszerstwie wyborczym?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-11-19 22:15
    Jarusiowi sie marzy..
    Oczywiscie, ze wybory zostaly sfalszowane, wiadomo przez kogo.
    Prawdziwe beda dopiero wtedy, gdy PIS osiagnie w wyborach taki wynik, jak Kim Dzong Un w Korei.
    Ale musi sie spieszyc, zeby mu wyborcy nie uciekli na ten wredny Zachód!
  • ~xyz
    2014-11-19 22:08
    Wiecie kto lub co byl MUPPET SHOW czy jesli wiecie z czym wam sie kojarzy
  • ~pisarz
    2014-11-19 22:02
    PISZE SIE NIEKOMPETENCJA. BLAD POprawcie
  • ~w istocie rzeczy pospolitej
    2014-11-19 21:52
    Dla jakiego samorządu Sejm przyznaje samorządom dotacje na ... dla tego wybranego przez wyborców przy frekwencji mniejszej niż 50%, czy dla tego niegłosującego? Skoro komuś nie potrzebny jest samorząd, to po co mu dotacje dla samorządu? Im mniejsza frekwencja, tym mniejsze dotacje.
  • ~tele-wic
    2014-11-19 21:30
    UNIEWAŻNIĆ WYNIKI SFAŁSZOWANYCH WYBORÓW, UNIEWAŻNIĆ...
  • ~w istocie rzeczy pospolitej
    2014-11-19 21:26
    Janosikowe dla biednego samorządu wójta i radnych wybranych frekwencją mniejszą niż 50% wskazuje w istocie rzeczy pospolitej, że byt nie określa świadomość.
  • ~w istocie rzeczy pospolitej
    2014-11-19 21:13
    Kto zrobi w nowej perspektywie z obywateli UE frajerów by umożliwić otrzymanie funduszy unijnych samorządom wybranym przy frekwencji mniejszej niż 50%, gdy ona wówczas w jednoznacznej demokratycznej oczywistości wskazuje, że większość samorządu gminnego, powiatowego i wojewódzkiego nie potrzebuje? Należałoby uzależnić wkład własny samorządów w uzyskaniu środków unijnych na projekty od wysokości frekwencji. Im mniejsza tym większy.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-11-19 22:20
    Myslec to pisiorów nie nauczyli. Mysl to nie boli.
    Pis to sekta, a sekta odmózdza.

    moga co najwyzej falszowac posty