• ~ojulek
    (2014-11-20 22:43)
    Jezus na ustach a w głowie totalna pustka ( tylko chcemy władzy). Debile won z PKW i na wschód tam wasze miejsce.
  • ~szakal
    (2014-11-20 22:51)
    Stankiewicz wygląda jakby nawdychała się jakiś dopalaczy albo była z Wiplerem na wódce .
  • ~Kupie czolg z malym przebiegiem.
    (2014-11-20 22:48)
    Ukrainska wiosna w polsce? No no - separatysci juz do sklepow z militariami lataja a lataja.
  • ~karla
    (2014-11-20 22:48)
    może trzeba poprosić panią policjantkę by spuściła znowu ************* wiplerowi a gumą dziada, gumą
  • ~ojulek
    (2014-11-20 22:48)
    Kuźwa po padzie systemu komputerowego liczą ręcznie to musi trwać , ale pan Brawn (wybitny reżyser ? ) i pani Stankiewicz nie mają cierpliwości. I proszę nie gadać w moim imieniu tylko swoim. Nie Polakom się coś nie podoba a mnie się nie podoba lub prezesikowi.
  • ~Juliś
    (2014-11-20 20:43)
    christ ty bydlaku wypaczony z pod znaku jełopa paligłupa , co ty baranie wypaczony tu wypisujesz . masz szczęście że ci penis nie wyrósł na czole , bo można by było cię porównać do afrykańskiego nosorożca kanalio prymitywna
  • ~net
    (2014-11-21 09:51)
    http://naszdziennik.pl/mysl-felieton/114389,chaos-kontrolowany.html
  • ~polak mały
    (2014-11-20 22:58)
    To są Terroryści! Czym ta grupa pospolitej Hołoty różni się od islamskich terrorystów?! Niczym, dążą do destabilizacji i ośmieszenia Naszego Kraju i Narodu! Gdzie są służby? Głowę w „piasek chowają” przecież Tam powinni wejść jednostki specjalne i To ścierwo faszystowskie wyprowadzić bez poszanowania ich „godności”. A Prokuratura i Sądy tak Im w „D…” dać by odechciała się naśladować Tego ŚCIERWA !!!
  • ~kunta
    (2014-11-21 09:23)
    rosyjski polityk wysokiego szczebla powiedzial od dzis nasza komisja wyborcza bedzie jezdzic do polski na szkolenia oni sa lepsi
  • ~sram na prawice
    (2014-11-20 22:53)
    kur.e.stwo prawicowe wylazło ze śmierdzących nor i pokazuje swoje zapijaczone gęby .