• ~Juliś
  (2014-11-20 20:43)
  christ ty bydlaku wypaczony z pod znaku jełopa paligłupa , co ty baranie wypaczony tu wypisujesz . masz szczęście że ci penis nie wyrósł na czole , bo można by było cię porównać do afrykańskiego nosorożca kanalio prymitywna
 • ~Robnad
  (2014-11-21 09:21)
  ~EGZORCYSTA IV RP2014-11-21 08:54

  resortowy POkemoński moronie.
  nie pieprz bez sensu co wystarczy, a co nie.
  od tej PKW, z reliktami przeszłości, wymagana jest rzetelność, a ona tego nie spełnia. system buraku ma dziury jak durszlak, bo z braku pieniędzy laicy wybrali sobie firmę krzak. za to odpowiada ten bantustan POkemoński.
  skoro obecni rządzący mają to gdzieś, to znaczy, że całą premedytacją zgadzają się na taką hucpę.
  PKW odpowiada za wybór przyszłej władzy ustawodawczej, wykonawczej i pośrednio sądowniczej.
  zarowno wybory prezydenckie w 2010 r., jak i niedawne do euro-kołchozu kończyły się nocami cudów, i nic się nie zmieniło.
  przy okazji moronie.
  PKW ma 23 lata. kto tam zasiada w większości?
  sądy nigdy nie zostały zlustrowane. to domena POkoleniowa komunistycznych rodzin. koniec pasa transmisyjnego, którego POczątkiem jest partia żywicielka, zwłaszcza taka, która nie ma zamiaru niczego zmieniać, czyli konserwuje układ.
  to analfabeta z POd żyrandola przedłużył im przejście na emeryturę od 75 roku żywota.
 • ~bul
  (2014-11-21 09:12)
  stare komuchy z ubeckimi rodowodami znalazły sobie ciepłe posadki i robią z narodu idiotów, a won swołocz do Korei Północnej
 • ~ojulek
  (2014-11-20 22:43)
  Jezus na ustach a w głowie totalna pustka ( tylko chcemy władzy). Debile won z PKW i na wschód tam wasze miejsce.
 • ~RDN
  (2014-11-20 22:44)
  Moze szanowny narod ruszy dupe na ulice i zaprotestuje ? Kto tu rzadzi ? My jestesmy narodem i dalej nie bedziemy z siebie glupkow robic.Pare obrzydliwych przysypiajacych starcow z komisji wyborczej pluje nam w twarz - tak po prostu.
 • ~meg
  (2014-11-21 09:15)
  Ciekawy artykuł Ryszarda Makowskiego - fragment - " Obecny przewodniczący PKW Stefan Jaworski swoją funkcję objął 31 marca 2010 r. I to za jego kadencji atmosfera wokół komisji stała się wręcz skandaliczna. Spowodowały to głośne spotkania z Władimirem Czurowem zwanym „Czarodziejem Kremla”, którego opozycja rosyjska oskarża o „podrasowywanie” wyborów i żąda jego dymisji. Jedno ze spotkań miało miejsce w Ambasadzie Rosji w Polsce. W rozmowach uczestniczył także ambasador Alexander Alekseev. Foto serwis jest dostępny na stronach internetowych Ambasady Rosji w Polsce. Moskiewskie media podały, że Rosjanie będą nas uczyć wykorzystania „środków technicznych w procesie wyborczym” oraz „tworzenia listy wyborców”. „Uważam, że trzeba wymieniać doświadczenia, które mogą być pożyteczne dla kształtowania systemów wolnych i uczciwych wyborów w różnych regionach świata.” – Stefan Jaworski szef PKW. Jakie standardy obowiązuję w tym regionie świata, którym zarządza Moskwa, to wiemy. Teraz ja będę prezydentem, a ty premierem, w potem w ramach demokracji się zamienimy. Czy to właśnie ten model tak urzekł przewodniczącego Jaworskiego? Jak to jest w ogóle możliwe, żeby Polska będąca członkiem Unii Europejskiej i NATO potrzebowała się konsultować w sprawie wyborów z totalitarną Rosją. Na temat działań PKW w 2012 r. powstał raport niezależnego zespołu, którego szefem był wybitny matematyk i kryptograf, nie żyjący już profesor Jerzy Urbanowicz pt. „Państwowa Komisja Wyborcza uzależniona od rosyjskich serwerów”. Autorzy nie twierdzili wprost, że wybory zmanipulowano, ale wskazywali, że było to niezwykle łatwe i możliwe."NO comments
 • ~ojulek
  (2014-11-20 22:48)
  Kuźwa po padzie systemu komputerowego liczą ręcznie to musi trwać , ale pan Brawn (wybitny reżyser ? ) i pani Stankiewicz nie mają cierpliwości. I proszę nie gadać w moim imieniu tylko swoim. Nie Polakom się coś nie podoba a mnie się nie podoba lub prezesikowi.
 • ~karla
  (2014-11-20 22:48)
  może trzeba poprosić panią policjantkę by spuściła znowu ************* wiplerowi a gumą dziada, gumą
 • ~Kupie czolg z malym przebiegiem.
  (2014-11-20 22:48)
  Ukrainska wiosna w polsce? No no - separatysci juz do sklepow z militariami lataja a lataja.
 • ~szakal
  (2014-11-20 22:51)
  Stankiewicz wygląda jakby nawdychała się jakiś dopalaczy albo była z Wiplerem na wódce .
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.