Stacja emitowała do tej pory brytyjską wersję programu. W marcu uczestniczkami nowej serii będą Polki. Program poprowadzi stylista Piotr Sałata. To on doradzi występującym w show kobietom, jak powinny się ubierać, jak malować i jak zadbać o swoje ciało. Na koniec programu każda z uczestniczek wcieli się w rolę modelki i wystąpi w rozbieranej sesji zdjęciowej.

>>> Czytaj: Programy z udziałem kobiet to igrzyska. Dlczego więc panie biorą w nich udział?

Ośmioodcinkowy cykl będzie pokazywany od 4 marca, w środy o godz. 22. "Zagraniczne licencje są kosztowne. Dotychczas mogli sobie na nie pozwolić jedynie nadawcy ogólnopolscy. Jesteśmy chyba pierwszym polskim kanałem tematycznym, który zdecydował się emitować produkcję na licencji" - mówi Yvette Żółtowska-Darska, szefowa TVN Style. Kanał planuje jeszcze emisję kolejnych licencjonowanych programów.

W wiosennej ramówce pojawią się m.in. ”Świat według dziecka” prowadzony przez Dorotę Zawadzką, znaną z programu ”Superniania” w TVN-ie, program rozrywkowy ”Zawody”, który ma opowiadać o pracy m.in. barmanów, pielęgniarek, dozorców, sprzedawców, oraz cykl ”66 niezapomnianych seriali”.

Nowością w TVN Style będzie pasmo z bajkami dla przedszkolaków, które ma wejść na antenę w maju. Animacje bedą emitowane dwa razy dziennie.