Doness Davis zdradzał swoją żonę z trzema innymi kobietami. Każdą z nich traktował wyjątkowo i zapewniał, że jest tą jedyną. Niestety, kłamstwo ma krótkie nogi, a zemsta zdradzonej kobiety jest słodka. Panie szybko odkryły, że ich mężczyzna jest niewierny. Jednak nie pogrążyły się w rozpaczy, ale postanowiły zemścić się na oszuście. I zrobiły to w bardzo perfidny sposób.

>>>Diabelski penis gorszy księdza

Pewnego dnia jedna z kobiet zwabiła Davisa do hotelu. Zasłoniła mu oczy i przywiązała krawatem do łóżka. Kiedy mężczyzna zdjął opaskę, zobaczył kobietę, z którą przyszedł do hotelu oraz... swoją żonę i dwie pozostałe kochanki.

Kobiety zagroziły mu bronią, zaczęły zadawać niewygodne pytania dotyczące jego niewierności, aby na końcu przykleić... jego penisa do nogi. Potem wyszły jak gdyby nigdy nic, zostawiając mężczyznę w bardzo niezręcznej sytuacji i zadzwoniły po obsługę hotelową.

>>>Komu nie podobają się wielkie penisy

Żona niewiernego, Tracy Hood Davis, powiedziała policji, że nie chciała uczestniczyć w zemście na niewiernym mężulku i odradzała ten pomysł pozostałym paniom. Ale ją przekonały...