Madonna obchodzi urodziny w niedzielę 16. sierpnia, koncert w Warszawie odbędzie się w sobotę 15 sierpnia. Z tej okazji fani planują podczas piosenki "You Must Love Me" wyciągnąć tysiące białych serc falujących wokół sceny.

>>> Konkurs! Ustrzel Madonnę na Bemowie!

"Wybraliśmy serca, ponieważ Madonna śpiewa wtedy <<You Must Love Me>> ("Musicie mnie kochać"), a to najprostszy sposób pokazania jej, że nie musi się o to martwić. Na wielu koncertach fani krzyczą <<we do>> ("kochamy"), ale Madonna nie jest w stanie tego usłyszeć. Serca są białe, bo tylko takie odbiją dobrze jakiekolwiek światło i Madonna będzie w stanie je zobaczyć. Od rana będziemy na Bemowie wycinać i rozdawać serca, ale zachęcamy do przyniesienia własnych" - mówi Maciej Mazur, założyciel strony MadonnaNewEra.com i organizator akcji.

Białe serca to z resztą nie jedyne niespodzianki, które czekają na Madonnę tego dnia. Przed happeningiem z kartonami publiczność odśpiewa artystce sto lat w wersji angielskiej i polskiej, a także wzniesie pięciometrowy transparent z życzeniami.

"Hasło nie jest długie, bo nie chcieliśmy na nim umieścić nie wiadomo ilu znaków. Nawiązuje do tego, jak między sobą mówią o wokalistce jej najwięksi fani, a mówią - Your Majesty, czyli po prostu <<Wasza Wysokość>>. Określenie Your Majesty wywodzi się oczywiście od ogólnie przyjętego sformułowania Queen of Pop" - zdradza Mazur.

Nie wiadomo, czy Madonna zobaczy inne transparenty, które czekać na nią będą w pobliżu lotniska na Bemowie. Protesty zapowiadają przeciwnicy imprezy, którzy uważają, że organizacja imprezy w święto Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, to celowa prowokacja.