Zabili jej psa, karmili psychotropami. Dziewczynka uciekła od rodziny zastępczej

| Aktualizacja:
X

Gdy 12-latka trafiła do rodziny zastępczej pod Radomiem, myślała, że wreszcie będzie miała normalny dom. TO był dopiero początek koszmaru. Nowi opiekunowie zabili jej psa i traktowali ją jak zwierzę.

12-letnia dziewczynka trafiła do podradomskiej miejscowości Jastrzębia. Tam zaczęło się jej piekło - informuje TVN "Uwaga". Nowi opiekunowie traktowali ją jak zwierzę - dawali jeść na ziemi, wmuszali w nią leki psychotropowe, na koniec udusili i spalili jej psa. Dziecko nie wytrzymało i uciekło. 

Ja głaskałam tego psa, to ona go wzięła za kark, siadła na nim i go dusiła. On tak bardzo piszczał, szczekał, wyrywał się, ale ona go zadusiła. Później przyjechał Jan Ch. z pracy z pracy i go spalił - mówi reporterom TVN "Uwaga" 12-latka. Powiedziała mi, że zrobi tak jak z tym psem. Że mnie udusi i zabije - dodaje. 

Dziewczynka jest teraz w innej rodzinie zastępczej.

Udostępnij na Facebooku
    Powered by ContentStream
    • ~Róbta co chceta - Owsiak
      2015-07-15 21:07
      re-MS
      Nie okropni ludzie a ateiści .
      Ateiści tak mają, tworzą rodziny zastępcze dla kasy.
      liczą na łatwy zarobek.
      Ateistom nastawionym na łatwe i przyjemne życie dzieci przeszkadzają.
      Stąd tyle mordów na dzieciach w ostatnim czasie.
    • ~dezawu
      2013-10-01 11:36
      ..do -Robert-MS-Kajetn
      i durni słuchaczo patrzyciele...tacy jak wy...
    • ~Jandrzej
      2013-10-01 12:07
      @Róbta co chceta - Owsiak
      Ja tam widziałem wiele takich przypadków w rodzinach chrześcijańskich. Nawet większość. I co teras?
    • ~pikador
      2013-10-01 13:03
      Do MS2013-10-01 11:30
      Okropny z Ciebie debil.
    • ~Maciek
      2013-10-01 11:36
      Szkoda że nie piszecie który to był kolejny dom rodziny zastępczej, w jakim przebywała ta dziewczynka.
    • ~dezawu
      2013-10-01 11:34
      ...acha jeszcze odPOwiedni urzędnicy ,i oczywiscie ,,czujne media" ktore najpierw promują nienormalnosc,patologie (werte Dzyzga) a pozniej szlachetnie bronia POkrzywdzonych...tylko gdzie tu sens i logika..
      Moze Grodzko-Begowski niech ja wychowuje.To bedzie temat.Najlepiej do społki z Palikotem i Biedroniową...
    • ~Kajetan
      2013-10-01 11:19
      pytanie za 100 punktów : w jaki sposób dziecko znalazło się w takiej rodzinie ? kto robił wywiad ? kto za to odpowie ?
      To proste : nikt tu nie jest winny - szybciej okaże się że winne jest dziecko niż urzędas który zaniedbał swoich obowiązków !!!
    • ~MS
      2013-10-01 11:30
      okropny kraj, przeokropni ludzie w tym kraju
    • ~Robert
      2013-10-01 11:30
      Brawo urzędnicy, za oddanie dziecka do takiej rodziny. Takich psychopatów można rozpoznać, dlaczego tego nie zrobiono ? Kto wziął łapówkę ?!
    • ~dezawu
      2013-10-01 11:31
      ...ta jeszcze wiecej psychologow,psychiatrow,psychoterapeutow..
      lekarzu ulecz się sam.Normalna to jest tylko pełna rodzina..

      Szkolny rytuał Yuzpego

      „Dziewczyny biorą i bez stosunku. Dziewice, żeby się nie wyróżniać, też łykają”. Poniedziałek to dzień kiedy w wielu szkołach nastolatki grupowo zażywają olbrzymie ilości środków antykoncepcyjnych. Jedne po to, by pozbyć się kłopotów, jakie wyniknąć mogą z weekendowych, przygodnych stosunków seksualnych, inne w ramach panującej antykoncepcyjnej mody czy w obawie przed wyobcowaniem z rówieśniczej grupy.

      Obserwowana dziś postępująca seksualizacja niemal wszystkich dziedzin życia stanowi doskonałe źródło zysku dla przemysłu antykoncepcyjnego. Promocja antykoncepcji wśród kobiet postępuje dwutorowo: promuje się ją wśród coraz młodszych pokoleń oraz przedstawia jako element modnego stylu bycia. Lekcje antykoncepcji dla dziewięcio-, dziesięcioletnich dziewczynek argumentowane są oczywiście faktem coraz wcześniejszej inicjacji seksualnej wśród młodzieży, nie bacząc na fakt, że promocja środków mających zapewnić „bezpieczny seks” stanowi skuteczną zachętę do podjęcia aktywności seksualnej. Zaś z drugiej strony pijarowcy firm farmaceutycznych zręcznie przerzucili się z reklamy środków antykoncepcyjnych polecanych jako konieczne „mniejsze zło”, na promocję antykoncepcyjnego stylu życia.