8 marca kobiety z 40 krajów wyjdą na ulice. Przeciw "populistycznym rządom, które nienawidzą kobiet"

| Aktualizacja:

Razem z kobietami z 40 krajów świata 8 marca będziemy protestować przeciw "populistycznym rządom, które nienawidzą kobiet"; przewidujemy różne formy protestu - zapowiedziała organizatorka Międzynarodowego Strajku Kobiet Marta Lempart.

wróć do artykułu
  • ~:)
    (2017-02-17 09:41)
    8 marca na ulicę wyjdą środowiska populistycznych kobiet w proteście przeciwko tym, którzy kochają kobiety wrażliwe i mądre i taktownie ignorują te kobiety, które kochają tylko siebie.
  • ~asdwea
    (2017-02-17 09:50)
    same "silne niezalezne kobiety" ktorych nikt nie chce... hehehe
  • ~cid
    (2017-02-17 09:45)
    No i koniecznie transparent: " Ugnietionnyje żenszcziny wsiech stran sojedinajties". Może Blumsztajn swój też pożyczy...?
  • ~obserwator(ka)
    (2017-02-17 12:20)
    Tak, to prawda. Szczególnie nienawidzi kobiet Premier. I cale otoczenie rządu. Gdzie nie spojrzeć, kobiet jak na lekarstwo. A i 500+, to z nienawiści. He , he. Głupota rozum zjadła.
  • ~no tak
    (2017-02-17 09:47)
    No i wydajcie nową trybunę ludu. z nagłówkiem :kobiety wszystkich krajów łączcie się. Lewacy jesteście żenująco przewidywalni.
  • ~darwin
    (2017-02-17 10:33)
    Nie przewidziałem takiej ewolucji, że płeć żeńska jeszcze się podzieli. Na kobiety i feministki...
  • ~spiewajaca mucha
    (2017-02-17 12:18)
    Bedziecie biedne jak muzulmanie beda waszymi panami...na ulice wyjdziecie ale po zakupy i szybciutko z powrotem do domu.
  • ~on
    (2017-02-17 10:24)
    Chłopom to by nigdy nie przyszło do głowy tak dokazywać.
  • ~wert
    (2017-02-17 11:11)
    "ORGANIZATORZY" to degeneraci nienawidzący milionów Polaków? Czy w proteście zobaczymy Mazgułę, Michnika, szefa WSI oraz ubeckie i komunistyczne pokolenia oraz resortowe dzieci medialnych gadzinówek?
  • ~Marianna
    (2017-02-17 11:10)
    No w głowach się babom poprzewracało. Same chcą decydować o tym kiedy i czy będą miały dzieci albo kto i jak będzie je leczył.
  • ~Jimmy Bounce
    (2017-02-17 10:06)
    Same som bsydkie te feministki
  • ~ad rem
    (2017-02-17 10:00)
    Cobyście nie robiły to i tak 8 marca będzie po staremu. Dzień pijanych facetów za zdechłego tulipana :-)
  • ~Taka prawda
    (2017-02-17 14:23)
    8 Marca ,wyjda na ulice feministki,lizbijki i te ktore robia skok w bok,np.wyrywajac ojca dzieciom i leca na Madere i nie tylko.
  • ~qwaqwaqwa
    (2017-02-17 10:51)
    " z kobietami z 40 krajów świata" nazywajmy rzeczy po imieniu - razem z najemnikami będziemy dywersyfikować Polskę - a w świat pójdzie że to w Polsce jest tylu niezadowolonych a to zwykli najemnicy opłacani przez ??? no właśnie. Czy ktoś normalny wyda pieniądze na przelot do polski aby manifestować - nie!!! musi być opłacany
  • ~Czesław
    (2017-02-17 12:33)
    Patrząc na te feministki widzę dowód że część istot człekokształtnych pochodzi jednak od małpy.
  • ~Macisław Kereszeni
    (2017-02-17 14:32)
    CENZOR !!!!!!!!!!!!!!!!!! miej poczucie HUMORU !!!!!!!!!!!!!!!Prawo Islamu-Szariat ma TYLKO jeden plus. Pokazuję miejsce kobiet. I tu powinienem zakończyć. Ale nie mogę nie sprawić sobie przyjemności: ,,czym się rożni kobieta od kury? ,-------------- -------------------.Bucha,cha,ha
  • ~pardons
    (2017-02-17 11:21)
    kobiet ktore nienawidza dzieci, trudno jest lubic tego typu karampuki
  • ~Juzwa butrym
    (2017-02-17 09:56)
    Ten zespół choralnych spiewow slawiacych mądrość zwyklego posła o urodzie nie pomne wy drogie panie wybralyscie.
  • ~helena
    (2017-02-17 12:25)
    Też jestem kobietą i nie czuję przesladowań od rządu , może zacznijcie krzyczeć ....Precz z dyktaturą kobiet ,, to bedzie odpowiednie hasło!!!!!!!!!!!!!
  • ~Macisław Kereszeni
    (2017-02-17 16:56)
    W Krajach Islamu ,więcej jest wart wielbłąd ,niż kobita. A to z prostego powodu ----------------- .

Może zainteresować Cię też: