Prezes Trybunału Konstytucyjnego: Nie obawiam się Trybunału Stanu. Panuje polityczna histeria

| Aktualizacja:

Skonfliktowana ze środowiskiem sędziowskim, a nawet częścią sędziów Trybunału Konstytucyjnego prezes TK Julia Przyłębska w wywiadzie w tygodniku „Do Rzeczy” daje odpór zarzutom kierowanym pod jej adresem. Choć na tej wojnie wytaczane są nawet działa z zapowiedziami postawienia jej przed Trybunałem Stanu, Przyłębska zapewnia, że nie obawia się Trybunału Stanu.

wróć do artykułu
  • ~viktor
    (2017-07-26 12:54)
    Mąż SB-ek dalej siedzi w Berlinie na ciepłej posadce Ambasadora . Boją się ruszyć typa , bo Przyłębska może znarowić się jak kobyła i co , będzie jak z Dudą . A płać do końca życia grubiej babie 23 tys miesięcznie a ona zadem odwrócona i wierzga .
  • ~Balbina
    (2017-03-23 07:22)
    Zrobi wszystko, żeby chronić i utrzymać na stanowisku Wolfganga.
  • ~Aza
    (2017-03-22 18:40)
    Ta Pani jest bardziej wyniosła niź poprzedni prezes. Poza tym jest nieprzyjemna i podnosi głos . ,, Nie zawsze ma rację , kto krzyczy najgłośniej " . Ciekawe jak w przyszłości będzie tłumaczyć swoje postępowanir ?
  • ~Seweryn
    (2017-03-21 06:45)
    W Poznaniu "poznali "się na jej kwalifikacjach. . .
  • ~As
    (2017-03-20 22:38)
    Pani sprzedająca mi pomidory na pobliskim straganie ma dużo więcej ogłady i klasy iz wolfgangowa.
  • ~Ader
    (2017-03-20 22:36)
    Naczytała sie wymówek przestępców sądzonych w Norymberdze i już przyjęła linie obrony.
  • ~Witek
    (2017-03-20 22:34)
    Po co robicie wywiady z ta straganiarą. Ani ona nie jest legalna ani mądra. Wystarczyło posłuchać konferencji prasowej tej bazarówy aby przestać w ogóle na nią zwracać uwagę.
  • ~Ktxirz
    (2017-03-20 15:49)
    Ona pewnie też była agentem widać po fałszywej twarzy
  • ~XYZ
    (2017-03-20 15:17)
    Zastanawiam się jakie dno osiągniemy za rządów za PIS-u
  • ~psychiatra Antoniego
    (2017-03-20 15:16)
    :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) "Prawo i Sprawiedliwość" :-) już kilkakrotnie złamał konstytucję,... ta marionetka zaczyna myśleć o sobie ?????? :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
  • ~kokos
    (2017-03-20 15:10)
    Nie boisz się ? A powinnaś.
  • ~Pixsta
    (2017-03-20 14:49)
    Pani mgr.ci co kradną w sklepie trafiają pod sąd i są eliminowani z zawodu a pani nie zna podstaw prawa, nie posiada żadnych zahamowań, zero kultury, łamie prawo i rozwalila instytucję która patrzyła na ręce rządzącym.
  • ~mi
    (2017-03-20 14:34)
    magister przyłębska, zgodnie z zasadami wiedzy o ludzkiej psychice tylko idiota się nie boi...
  • ~Ha Ha Ha ubaw po same pachy.
    (2017-03-20 14:33)
    Możecie POwske tluki zrobić Pani Prezes co najwyżej pa....... POgwizdać :::)))
  • ~Johny Walker
    (2017-03-20 13:52)
    obrzydliwy pisowski troll.Podła zmiana.!!!!
  • ~rumor xyz
    (2017-03-20 13:25)
    fajna para,jak fiona i szrek!?.
  • ~Halina
    (2017-03-20 11:28)
    Dobrana para:kapuś i przekupka
  • ~Xyz23
    (2017-03-20 10:25)
    Przylapano JEDNEGO a nie kilku sedziow na kradziezy w sklepie i to mogla byc prowokacja policyjna. Nie powtarzajcie lgarstw rezymu.
  • ~Carmen
    (2017-03-20 10:21)
    Fotka tej pary mówi wszystko . Czy nazywać to Trybunałem Konstytucyjnym ,czy Kabaretem Preześnym ?
  • ~asd
    (2017-03-20 10:16)
    Okropna przekupa. Sluchac nie mozna jak gada. Gestykulacja tego samego "trzeciego sortu".

Może zainteresować Cię też: