CBA próbowała wręczyć sędziemu Żurkowi postanowienie o wszczęciu kontroli

Sędziemu Waldemarowi Żurkowi funkcjonariusze CBA próbowali wręczyć postanowienie o wszczęciu kontroli jego oświadczeń majątkowych. Według Krajowej Rady Sądownictwa, której sędzia jest rzecznikiem prasowym, wtargnęli na trwające wewnętrzne spotkanie w Radzie.

wróć do artykułu
  • ~kar
    (2017-04-20 20:53)
    Donald ułaskawi, jak będzie dobrze jątrzył........
  • ~obserwator
    (2017-04-20 22:00)
    nie od dziś wiadomo,że sędzia Żurek to krętacz i człowiek o wątpliwej kondycji moralnej. Sprawa o zwrot alimentów jest tego dowodem jak równiez jego stwierdzenie,że mogł sie pomylić składając oświadczenie majątkowe bo druk nie jest doskonały
  • ~Pokrzywdzony
    (2017-04-21 00:06)
    Piękny przykład jak działa kasta sądownicza na najwyższym szczeblu, zdegradować rzecznika i do roli zagnać niech zobaczy jak się pracuje na chleb. Majątek ponad 20 posiadłości skonfiskować bo z pracy rąk na pewno się nie dorobił.
  • ~zyx
    (2017-04-20 22:16)
    Z artykułu wynika, ze pomimo kilkukrotnych prób CBA umówienia się z sędzią - zawsze robił unik. Czy takie "uniki" są dopuszczalne u zwykłych obywateli? I teraz sędzia będzie pozował na "ofiarę"?
  • ~uczyciel
    (2017-04-20 21:59)
    a dlaczego ma nie ujawniać majątku? każda osoba publiczna powinna tak robić a najlepiej-wszyscy POLACY!
  • ~slowianka
    (2017-04-21 02:24)
    A PIS- owi rosnie, rosnie ........... mysle , ze to jest dla zwyklych rodakow balsam na serce jak pomalu te Zule odejda w niebyt . Sedziowie itp to jedna wielka mafia. P Ziobro do roboty
  • ~MISTRZ ADAM
    (2017-04-21 01:58)
    MISTRZ ADAM Bo kto nie był człowiekiem ni razu - - temu człowiek nic nie pomoże! \\\\\\\\\\\\\ Żurku! Czy to rozumiesz? - Bo jak jeszcze dzisiaj tego nie rozumiesz - no to już nigdy nie zrozumiesz - i żadne próby tłumaczenia ci tej prostej zasady przez największych mędrców świata i próby korygowania twojej psychiki i prostowania ci kręgosłupa przez najwybitniejszych psychiatrów i ortopedów nie zdadzą się na nic! CZŁOWIEKIEM SIĘ TRZEBA PO PROSTU URODZIĆ!
  • ~skiper
    (2017-04-20 21:30)
    tp nie są żarty to nadużycie prawa
  • ~max
    (2017-04-20 21:53)
    Bolszewia pełną gębą
  • ~Prawda jest niedemokratyczna
    (2017-04-21 02:05)
    i nie podlega ustalaniu w wyniku głosowania! Przypomnę też, że na świecie nie ma sprawiedliwości - i dlatego niektórzy rodzą się jako głupcy i umierają jako sędziowie!
  • ~Zosia
    (2017-04-21 07:57)
    Warchoł z dyplomem.
  • ~pis pis i już jest cuchnąca kałuża
    (2017-04-20 20:12)
    Żurek czego ty się głupi boisz? Kastą nadzwyczajną jesteś wała ci mogą zrobić, sie bój czekoladkie se kup!
  • ~kisiek
    (2017-04-21 07:40)
    Jak człowiek, który nie potrafi umówić się na zwykłe spotkanie mógł zostać sędzią???
  • ~rozliczmy KASTE
    (2017-04-21 08:10)
    Zarobki rzecznika KRS Żurka nie pokrywają nabycie 21 nieruchomości !? Sprawa rozliczeń majątków rodzin prokuratorów czy sędziów powinna być prowadzona rutyno przez CBA, gdyż urzędy skarbowe jak i KRS w tym Prezesi Sądów przymykali oko jak bogaci się BEZKARNA UPRZYWILEJOWANA KASTA .
  • ~A Rh-
    (2017-04-21 07:58)
    Ekscelencja k...a jego mać!!! Pewnie o audiencję u jaśnie wielmożnego mieli zabiegać, jak do papieża !!!
  • ~nadsędzia
    (2017-04-21 06:06)
    bezczelny typ , pomyślcie czy macie takie same prawa jak ten żul. Zamiast grzecznie przyjąć pismo to krętactwa.
  • ~janusz
    (2017-04-21 07:45)
    Żurka prześwietlić skąd dwadzieścia działek i to nie wszystko .
  • ~Rozbawiony
    (2017-04-20 20:53)
    Milicjantów w PRL wystarczyło dwóch a tu proszę aż trzech trzeba żeby list doręczyć. Za bystrzy to oni chyba nie są?
  • ~historyk
    (2017-04-20 20:58)
    Za III Rzeszy też tak robiono.
  • ~fanpisu
    (2017-04-21 02:07)
    Prezydent Tusk go ułaskawi!!!

Może zainteresować Cię też: