Starcie Adama Michnika z dziennikarzem TVP Info. "Kiedy ty sk........ zmądrzejesz?"

| Aktualizacja:

Krótkie spięcie pod Sejmem. Dziennikarz portalu TVP Info pytał Adama Michnika o jego przyrodniego brata, który był stalinowskim sędzią. W odpowiedzi usłyszał wulgarne słowa.

wróć do artykułu
  • ~panna mania
    (2017-07-20 01:19)
    Ja już się nie martwię o siebie. Jestem już stara i ponury gnom niewiele mi zaszkodzi. Trochę żal mi dzieci i wnuków. Wielką radością napełnia mnie obserwowanie, jak pisdziuchy na własny pohybel tu wyklinają. A dobrze wam tak! Po waszych grzbietach ponury gnom przejedzie.
  • ~Leczyć POsożyta
    (2017-07-19 17:56)
    POlszewik Machmol udekorował się jak RUSKI SOŁDAT
  • ~,jh
    (2017-07-19 15:44)
    Michnikowi słoma z butów wychodzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Mariola
    (2017-07-18 16:19)
    tak w PRL zwracali się do siebie LUDZIE HONORU. Michnik, Kiszczak i pomniejsze Bodnary. Czy ten rzecznik praw obywatelskich, to nie - dziwnym zbiegiem okoliczność - syn znanego z PRL politruka Artura Bodnara
  • ~Gosc
    (2017-07-18 12:24)
    Niezły wulc z tego yntelygynta!!!
  • ~doradca
    (2017-07-18 11:16)
    Idz Adasiu na emeryture, to sobie oszczedzisz nerwow, gdyz Polska stoczy sie w bagno poprawd i prawd urojonych.
  • ~Babuszka
    (2017-07-18 10:23)
    znowu ordynarne hejty wybrańców kaczora. Pisowi pali się pod stopami, no to ruszyła sfora pisowskich hejciarzy.
  • ~kulturalny
    (2017-07-18 08:44)
    - Jakby pan do mnie przyszedł do kancelarii i poprosił o komentarz, to dostałby pan w dziób za takie pytanie i za czelność, że pan do mnie dzwoni. - Dlaczego? - Niech pan się ode mnie odpier... i niech pan do mnie nie dzwoni, tak? Do widzenia - usłyszeliśmy od mecenasa Marcina Dubienieckiego, zięcia zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego, członka pomorskiej palestry.
  • ~jojo
    (2017-07-18 08:35)
    kiedy michnik Szechter przetanie klamac i pluc na POLSKE ...? kiedy przetsanie sie jakac !!!
  • ~Krystyna2016
    (2017-07-18 07:34)
    My to mamy szczęście jakoś tak się składa że co "autorytet" to kompromitacja większa,jak nie agent kapuś ,to chuligan,łapówkarz,szaleniec
  • ~Alicja
    (2017-07-17 23:16)
    Co za głupi dziennikarz-prowokator. Ciekawe, czy jak jego rodzice czy rodzeństwo (pełnoletnie) zrobią coś źle, to on będzie za nich przepraszał? Po co mi jego przeprosiny. Ciekawe, ze w relacji TVP nie wypikowała wulgaryzmu (w tej sytuacji takie odezwanie do ZK było na miejscu).
  • ~Ghyy
    (2017-07-17 21:28)
    Wysoka kultura Inteligencja narodu Ambasador Polski w Świecie a proszę co sobą reprezentuje!
  • ~pyś
    (2017-07-17 18:36)
    Kiedy Prezes wszystkich wolaków przeprosi za ojca swego Rajmunda.
  • ~Jola
    (2017-07-17 16:37)
    W tym przypadku wulgarne słow jest nad wyraz uzasadnione.
  • ~bonia
    (2017-07-17 16:33)
    michnik dobrze ci w polsce? za to tak sie odwzajemniasz Do Izraela potrzeba takich dziennikarzy tam mogl bys ze swoimi walczyc
  • ~andrzejkrzysztof
    (2017-07-17 16:17)
    Przyjdzie czas gdy redaktor TVPINFO na własnego Ojca doniesie
  • ~Jk
    (2017-07-17 16:13)
    Brawo michnik
  • ~JÓZIEK DYRMANN
    (2017-07-17 15:41)
    SZECHTER ALIAS MICHNIK - CHAMSTWO I BUTA . STRACH ZAGLĄDA W ŚLEPIA , DEGENERATOM .
  • ~jelop
    (2017-07-17 14:49)
    i powiedzial dobrze z uzasadnieniem
  • ~bas