Starcie Adama Michnika z dziennikarzem TVP Info. "Kiedy ty sk........ zmądrzejesz?"

| Aktualizacja:

Krótkie spięcie pod Sejmem. Dziennikarz portalu TVP Info pytał Adama Michnika o jego przyrodniego brata, który był stalinowskim sędzią. W odpowiedzi usłyszał wulgarne słowa.

wróć do artykułu
  • ~gosc
    (2017-07-17 08:01)
    szechter zawsze byl przeciw Polsce i Polakom , nawet jak go zamkneli chcial takiego panstwa zeby przebierancy nim rzadzili
  • ~Jan Stańczyk
    (2017-07-17 07:16)
    Michnik , lewacki pierwszy wróg Polski i Polaków !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jego wpływy i urabianie polskiego społeczeństwa się kończą ,skąd taka furia !
  • ~wy
    (2017-07-17 13:19)
    ile jeszcze w polsce będziemy tolereować ży.dó.w z czerskiej obrażających polaków
  • ~archiwista
    (2017-07-17 13:07)
    Jąkała ,koszerny cwaniaku,oddaj teczki wyniesione z SBeckich archiwów - k a n a l i o.
  • ~Igor
    (2017-07-17 07:11)
    A kiedyś ktoś nazywał ich "autorytetami". Michnik, Strzębosz, Frasyniuk, Geremek, Stępień. Czy byli by "autorytetami" gdyby nie Magdalenka? Pewnie tak, ale nie zdradził by Polski. A Komorowski nie musiałby latać do Moskwy rozdawać orderów. Zrobił by to na miejscu, w Brezniewgorodzie (dawniej Warszawa). A Wałęsa, nigdy nawet, autorytetem nie był we własnym domu. Takiego pomagają potrzebowała SBcja. I światu sprzedała za bohatera. Tfu.
  • ~kurier z AA
    (2017-07-17 09:26)
    Nie widzicie że Michnik jest nawalony jak stodoła, po pijaku mu się wyrwało
  • ~bonia
    (2017-07-17 16:33)
    michnik dobrze ci w polsce? za to tak sie odwzajemniasz Do Izraela potrzeba takich dziennikarzy tam mogl bys ze swoimi walczyc
  • ~szeol czeka..
    (2017-07-17 06:57)
    mnichnik to semicki koń trojański...Syjonistów..
  • ~vbn
    (2017-07-17 06:47)
    Kultura Michnika "wysoka" , słoma z butów !!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~ququ
    (2017-07-17 07:26)
    gdyby nie robotnicy jąkała byłby zerem , tylko że drugi raz się nie nabiorą
  • ~bas
    (2017-07-17 14:09)
    obrzezac tego perfidnego komunistycznego parcha po raz drugi dopiero wtedy tow. michnik uprzytomni sobie ze w Polsce nie ma nic do szukania a jesli to nie pomoze to za obelgi wobec Polskiego dziennikarza nalezy tego zwyrodnialca za nogi powiesic na drzewie / dla parchow z rodziny bandytow /Michnikow/ nie ma miejca w wolnej Polsce
  • ~warta
    (2017-07-17 07:06)
    .....mierzwa to gazetka wychodkowa....fuj
  • ~~ED~
    (2017-07-17 07:25)
    Dziwnie jak temu jąkale Aaadamowi, gładko wychodzi wyPOwiadanie słów wulgarnych i nieprzyzwoitych, Inteligencja szpagatowa IIIRP dała wczoraj POkaz swojej klasy i możliwości.KOMPROMITACJA I WSTYD DLA ELYTY WARSZAWSKIEJ. Uliczny teatr KIEPSKIEGO AUTORA!!!.
  • ~Roderyk.
    (2017-07-17 07:48)
    I tak to oto ,,nieposzlakowany autorytet"(A.M.) dał głos.
  • ~echy
    (2017-07-17 08:59)
    Nadredaktor bez przerwy każe Polakom przepraszać np za Jedwabne, ale za swojego brata , stalinowskiego oprawcę , to już z jakiej racji?
  • ~Nie do pomyślenia
    (2017-07-17 08:05)
    Mnie tam bardziej zastanawia kto tam z tymi wiesniakami maszeruje ramię w ramię,chyba tacy sami ludzie. Jak można ich bronić. Ogarnijcie się ludzie nim będzie za późno.
  • ~Zełzol
    (2017-07-17 10:13)
    Sedzia To malo powiedziane skazywal za prl ludzi co walczyli o demokracje . Malo zolnierzy wykletych zostalo rozstrzelanych ???? Redaktor naczelny wybiorczej w sposob wybiorczy szmaci kulture jezyka ktorego nie jest wart!
  • ~Komentarz
    (2017-07-17 07:42)
    a może kaczynskiego powinni zapytać o jego ojca tow. rajmunda? ciekawe co miałby do powiedzenia? a może piotrowicz powinien w końcu przeprosić za swoje prokuratorskie wyczyny wobec opozycji w stanie wojennym, a może sędzia kryże powinien powiedzieć prawdę o tym co robił i w końcu przeprosić.
  • ~Jk53
    (2017-07-17 07:15)
    A może ten zubożały reporter zaczął by od swojego środowiska pisowskiego.
  • ~J1949
    (2017-07-17 07:42)
    Co obchodzi działalność brata. ? Brata. Brawo Michnik!!!!

Może zainteresować Cię też: