Dziennikarz TVP do europosła PO: Panie, wali się wasz system, wiem, że to boli

| Aktualizacja:

Do ostrej wymiany zdań między dziennikarzem telewizji publicznej Michałem Rachoniem a europosłem Platformy Obywatelskiej Adamem Szejnfeldem doszło w programie "Bez retuszu" w TVP Info.

wróć do artykułu
  • ~Astra
    (2017-07-21 13:02)
    Rachoń nie jest dziennikarzem tylko funkcjonariuszem pisowskiego aparatu propagandy.
  • ~jo
    (2017-07-19 23:34)
    pierwszy na śmietnik apolityczny dziennikarz. PO też nie miała z kim przegrać
  • ~Weteran
    (2017-07-19 18:59)
    Szwejnejd przeszedł szkołe w STANIE WOJENNYM jak wielu innych zdrajćów im więcej siedzieli tym bardziej POdczerwone od gorzały jak ten z ARŁAMOWA
  • ~krzyhoo1
    (2017-07-19 07:43)
    Gdzie podzieją się te sługusy reżimu, gdy ten padnie? Przecież ich wszystkch Rydzyk i Sakiewicz nie pomieszczą :))
  • ~Guttek
    (2017-07-18 11:44)
    Święte słowa wali się ich system i to strasznie boli . Cztery tysiące oszołomów pod Sejmem to cały ich dzisiejszy kapitał. Brawo PiS" jechać z nimi do spodu"
  • ~adresirka
    (2017-07-18 11:35)
    Rachoń jest dziennikarzem ??? To jakiś żarcik dla małych dzieci ;-) Rachoń to ZWYKŁY PISOWSKI TROL NA ETACIE. Różnica tylko w tym że ten "dziennikarz" jest na oficjalnym etacie TVP.
  • ~Manoo
    (2017-07-18 10:39)
    rachonia nazywać dziennikarzem to jakby przydrożną dziwkę nazywać cnotliwą niewiastą
  • ~Cicero.
    (2017-07-18 09:28)
    Niech sobie PO i ich zwolennicy przypomną dziennikarzy takich jak Kraśko,Gugała,Kolęda-Zalewska,Rymanowski, Morozowski, napastliwą Monikę i wielu innych. To było widać, słychać i czuć...Co, zatkało kakao? Łyso? Należało by myśleć, że dziennikarz, tak jak duchowny i Prezydent który reprezentuje wszystkich polaków, też człowiek i ma swoje zapatrywania,to normalka, ale publicznie występując powinien zachować umiar i neutralność w myśl zasad o które walczył w czasach PRL, a co wyszło? Jak widać.Niestety, Tego chyba nie zmieni.
  • ~Bida
    (2017-07-18 09:13)
    Nie mogę patrzeć na zakłamana gębę Szejnfelda- o kurcze to polskie nazwisko?Źle mi pachnie...
  • ~internautka 50+
    (2017-07-18 07:29)
    Oj boli peowców odrywanie od korytka, boli i najbardziej obrzydliwymi metodami próbują walczyć z pisowcami. Ich nieszczęściem jest to że nie dostrzegają dlaczego im tak nic nie wychodzi, dlaczego ich szczucie nie przynosi rezultatów! Peowcy to obrzydliwe typy,które nic nie oferują Polakom tylko ciągłą nagonkę na rząd i na Polskę w kołchozie unijnym!
  • ~FRASZKA OŁOWIANA
    (2017-07-18 05:08)
    Już od dziecka marzył - by pozbyć się twarzy! Zadbał o swój CV zgodnie z linią z TV == Za metr w "openspejsie" wielkiej korporacji - zrzekł się bez wahania wszelkich swoich racji! == Żadnych prawicowych nie odprawiał guseł, sumienia nie używał i sypiał jak suseł. == Więc wieczorem jak zwykle nastawił swój budzik - lecz go rano zbudził - kto? - "zielony ludzik"! === (A po budziku ani śladu - zresztą i po korporacji też!) ----------- /jeden z nas/ -----
  • ~Arbiter elegantiarum
    (2017-07-18 04:29)
    W porównaniu z bandytami z dzisiejszej francuskiej Legii Cudzoziemskiej żołnierze Napoleona to byli Rycerze Króla Artura!
  • ~Final Solution
    (2017-07-18 03:59)
    Każdego d*ebila, który zaprosi do TVP kogokolwiek w rodzaju Szejnfelda, Boniego, Niesiołowskiego, Wałęsy albo Palikota - należy usuwać ze stanowiska w trybie natychmiastowym!
  • ~ree
    (2017-07-18 02:06)
    ile to już lat jest badana katastrofa smoleńska za pieniądze publiczne przez podkomisję Macierewicza, i co ? i nic i same kłamstwa
  • ~Victor
    (2017-07-18 00:45)
    szeinfeld you moron.....you LOST...get it YOU LOSm
  • ~remek
    (2017-07-18 00:35)
    Żałosny jest ten Rachoń - ale to bardzo dobrze, nawet wyborcy PiS w końcu zaczną rzygać tym ****** które im wtłacza w głowy reżimowa TVP.
  • ~kotletos
    (2017-07-18 00:19)
    Siwy pleretyk juz dawno przekroczyl wszelkie granice tego co mozna okreslic przyzwoitoscia.
  • ~fafik
    (2017-07-17 22:25)
    Ten Rachon to obrzydliwy pisowski typ.Nie da sie patrzec na te wykrzywiona pisowska gebe jak ujada prowadzac w niedziele w TVPinfo program "Woronicza 17". Etatowy pisowski piesek- propagandysta.
  • ~Działdowo
    (2017-07-17 20:44)
    TVPis nie oglądam pomimo że prezenterką jest znajoma z Lidzbarka Welskiego. Tych którzy z PIS się pokumali nie trawię jak tej pani z Lidzbarka Welskiego na H.
  • ~Allis
    (2017-07-17 20:20)
    Dobrze mu Rachon powiedział to stary podły wstrętny gad przedstawiciel Platformy tylko prowokowac I do wojny potrafi namawiac

Może zainteresować Cię też: