Umorzono "dyscyplinarkę" sędziego, który porównał Kaczyńskiego do Hitlera. "Znikoma społeczna szkodliwość" czynu

Sędziowski sąd dyscyplinarny umorzył postępowanie wobec sędziego Cezarego Skwary, który porównał Jarosława Kaczyńskiego do Adolfa Hitlera. Sąd Apelacyjny w Lublinie powołał się na "znikomą społeczną szkodliwość" czynu - ustaliła PAP w źródłach zbliżonych do sprawy.

wróć do artykułu
  • ~kisiek
    (2017-08-12 08:38)
    Ja też ostatnio czytałem książkę o bolszewickich metodach działania Sowietów i też mogę powiedzieć, że działania PO wraz z jej prześlicznym liderem bardzo mocno te działania przypominały
  • ~Sami sobie szkodzą
    (2017-08-12 08:37)
    No tak. Sami sobie szkodzą! Jeżeli sędzia ma tak skonstruwaną mentalność, że wtraca sie w politykę i to w jaki sposób, to ja nie wierzę, że ten sędzie będzie bezstronny jak przyjdzie mi sie sądzić z Sorosem!!! I to jest ..znikomym stopniem społecznej szkodliwości...??????? Sami sobie szkodzą!
  • ~Wilga
    (2017-08-12 10:48)
    Jak widać nadzwyczajna,nietykalna kasta ma się dobrze.Ale jest światełko w tunelu ,że to się zmieni.
  • ~cała prawda
    (2017-08-12 08:42)
    róbcie tak dalej, tylko później nie płaczcie
  • ~lud
    (2017-08-12 09:03)
    Jeszcze jeden dowód na potrzebę reformy sądownictwa.
  • ~Kraja
    (2017-08-12 08:40)
    Młodzież to nazywa: samozaoranie!! Jeszcze trochę i będą na was pluć jak na PO i Nowoczesna!
  • ~Woźny
    (2017-08-12 10:32)
    Taki człowiek ma bezstronnie sądzić? Toż to 100% ignorant, który nie wie co należy do obowiązków sędziego.
  • ~ratio
    (2017-08-12 08:58)
    Dziwna ta polska "Iustitia" (sprawiedliwość)...
  • ~,,,,,,,
    (2017-08-12 08:42)
    Sędziego do Strasburga za propagowanie faszyzmu i woooon od młotka do szpadla..... przy pomidorach w dawnej okupowanej Francji
  • ~TROTYL
    (2017-08-12 09:05)
    Sedziego nalezy dziada ogolic na lyso
  • ~helena
    (2017-08-12 10:25)
    Nadzwyczajna kasta wszystko może???? zawsze uważałam ,że sędzia to człowiek honoru,uczciwości, kultury....niestety bardzo się myliłam.
  • ~radca prawny.
    (2017-08-12 08:30)
    Brawo III.
  • ~prawda
    (2017-08-12 09:34)
    I mial racje wvtym ci powiedzial
  • ~slazak
    (2017-08-12 08:44)
    Sedzia tylko potwierdzil slowa pana Suskiemu: Kaczynski niczym wielki wodz (Führer)) cale zycie poswieca narodowi. A tak na serio, to tragikomiczna i zlowroga postac w polityce wolnej Polski.
  • ~meritum
    (2017-08-12 13:10)
    Sędziowie Apelacji Lubelskiej wykazali się solidarnością zawodową i brakiem roztropności. A to duża szkodliwość społeczna.
  • ~JÓZIEK DYRMAN
    (2017-08-12 14:55)
    NAJWYŻSZA KASTA DALEJ BRNIE W BAGNO . TRZEBA WYCZYŚCIĆ TĄ STAJNIĘ AUGIASZA DO IMENTU . PANIE ZIOBRO - POLACY ZA PANEM , DO ROBOTY !
  • ~Coco
    (2017-08-12 12:41)
    Czy rzeczywiście naganne było porównanie? Przecież to prawda! To Suski, jak zwykle, sprowokował. Reszta sama się "podsumowała". Naprawdę nie wiem za co przepraszać.
  • ~isk
    (2017-08-12 13:04)
    jak by ktoś publicznie tak powiedział o Tusku lub innym urzędasie unijnym to szkodliwość byłaby ogromna i wyrok odpowiedni
  • ~erazm
    (2017-08-12 14:52)
    Co będzie,jeżeli wyroki wydane przez tego sędziego nie będą realizowane?
  • ~!!!!!!
    (2017-08-12 09:06)
    PO nowoczesny po szybkim kursie .....zasługuje na bidet koło muszli klozetowej w sędziowskiej toalecie........ szuka sponsora..... by stać się w pełni Europejczykiem...

Może zainteresować Cię też: