Prezydent Duda: Wiadomość o dramacie, który się wydarzył w Suszku, wywołuje mój głęboki smutek i żal

Wiadomość o dramacie, który się wydarzył, wywołuje mój głęboki smutek i żal. Nie sposób wyobrazić sobie, jak wielki ból odczuwają w tym momencie bliscy uczestników obozu - napisał w liście do rodzin poszkodowanych w nawałnicy w Suszku (pomorskie) harcerzy prezydent Andrzej Duda.

wróć do artykułu
  • ~Jazgot pisuarski
    (2017-08-13 07:38)
    Cóż to za istotka na pierwszym planie ?
  • ~Jabis
    (2017-08-13 07:25)
    "Mogła by się ubrać w coś bardziej STOSOWNEGO, zamiast tego wsiowego pop-artu!" ... pal licho jej ubiór. Siano w głowie, coraz bardziej zacięta, nienawistna twarz i nadwaga. Czy to ... od walnięcia w lipę?
  • ~AM
    (2017-08-13 07:18)
    Nadciaga burza i pol Polski nie ma pradu ?????????????? To damo zjawisko obserwujemy w krajach trzeciego swiata.
  • ~ik
    (2017-08-13 06:38)
    ta premier coraz bardziej zacieta i ta waga na dodatek
  • ~Dr
    (2017-08-13 03:48)
    dzieciaki wystepuja w warszawie. w ludzie maja DZIECI
  • ~hańba 13grudnia81
    (2017-08-12 23:11)
    Ludzie, chwilę cieszy nad tą tragedią. A to, że służby w ogóle nie zadziałały, to już sprawa dla prokuratury. Polecam prokuraturę okregową w Bydgoszczy, gdzie gwiazda stanu wojennego, płk w st. sp. Wiesław G.... jest sumieniem narodu
  • ~proste
    (2017-08-12 22:36)
    rzad nic nie zrobil zeby zapobiec nawalnicom
  • ~Kogut
    (2017-08-12 22:25)
    Pani Premier Beata Szydło to nie jest żaden podrabiany produkt kukurydzopodobny spod znaku GMO! - Szydło to jest prawdziwe, naturalne, dorodne, zdrowe i pożywne - a przy tym nasze rdzenne polskie pszeniczne ziarno, które się polskim ślepym kurom wyprowadzonym na sz czanie (w pole) przez godnych tylko takiego zajęcia "polskich" polityków trafiło - ale ponieważ one nigdy przedtem takiego ziarenka nie widziały - więc nadal bezradnie chodzą tulko po tym swoim polskim obs ranym podwórku i omijają, plują albo nawet sr ają na tę perłę! - Mówię tu tylko o perle i o kurach - jako że na wieprzach nie bardzo się znam - bo tylko je codziennie widuję i słyszę - a smród, jaki wydzielają, przyprawia mnie o mdłości - więc staram się od nich trzymać z daleka!
  • ~Re ~jerzy
    (2017-08-12 20:29)
    Nie wiem - ile krajów w życiu widziałeś - ale na przykład w takich Stanach Zjednoczonych "występuje" największa na świecie "kolekcja" krzywych i przeciążonych siecią niezliczonych splątanych kabli drewnianych słupów (nawet w takich metropoliach jak Nowy Jork) - a awarie zdarzają się niezwykie rzadko i są usuwane w tempie ekspresowym - bo dzięki tym łatwo dostępnym słupom i wiszącym na nich transformatorom jest to niezwykle proste!!! - Bo tylko w Polsce wszystko opiera się na "słupach" - nawet piramidy finansowe! - W normalnych krajach czynnikiem decydującym są wolni, przytomni, spostrzegawczy i sprawni w działaniu ludzie!
  • ~Emerytka
    (2017-08-12 20:26)
    Pani premier powinna byc na miejscu tragedii!!!!!
  • ~Duda 'in a sentimental mood':
    (2017-08-12 20:18)
    "...Na zawsze pozostaną dni smutku i mąk..."
  • ~ikto
    (2017-08-12 18:45)
    Mogła by się ubrać w coś bardziej STOSOWNEGO, zamiast tego wsiowego pop-artu! Babina zupełnie nie ma wyczucia, co nosić i z jakiej okazji.
  • ~fregat
    (2017-08-12 16:55)
    pisowcu....jest bardzo wrażliwa ,ale pieniędzy na leczenie chorej Nikoli nie chce dać ...taka wrażliwa , a na plebanie syna dała z naszych 2-4 miliony dla czarnego w sukience
  • ~elektromonter
    (2017-08-12 16:41)
    Jerzy @ nie masz POjęcia co to są kable naziemne co POdziemne to się stul
  • ~Mateusz
    (2017-08-12 16:37)
    Niewyobrażalna tragedia dla rodziców i rodzin tych dziewczynek.Tego nie da się w pełni wyobrazić.Słowa współczucia są ważne,ale to jasne że nie przyniosą ulgi w cierpieniu. Na kanwie tych zdarzeń związanych ze skutkami nawałnic jakie stanowisko zajmie Komisja Europejska i osobiście ten zajadły k n u r Timmermans?- czy nałoży na Polskę sankcję za zniszczenie setek tysięcy dorodnych ,pięknych drzew (bo ludzie,Polacy to g... go obchodzą)? ..Cóż z tego że drzewa nie z puszczy,ale drzewo jest drzewo i dla ekosystemu żywe ,kilkudzięsiecioletnie (50-70 lat) jest o wiele ważniejsze niż zjedzone przez korniki. Dawaj błaznie,wszczynaj kolejną procedurę-tym razem wobec natury,że bezprawnie niszczy samą siebie.
  • ~lidka
    (2017-08-12 16:13)
    Nasza Premier Beata Szydlo jest nie tylko dobrym Premierem ale tez szlachetna kobieta Umie znalesc sie w kazdej sytuacji Polacy powinni ja szanowac nie tylko jako Premiera ale rowniez za to ze jest wrazliwa osoba .Pozdrawiam Pania i zycze powrotu na zasluzony odpoczynek czyli wakacjie za rok 2017
  • ~jerzy
    (2017-08-12 13:54)
    Prywaciarze z energetyki zamiast ułożyć kable pod ziemią, trzymają stare druty na krzywych słupach i co wiatr to "awaria zasilania", a kasa dla prywaciarzy leci. W Niemczech nie ma w ogóle słupów, wsie zasilane są kablami ziemnymi i zawsze jest prąd. Im biedniejszy kraj, tym więcej pajęczyn na słupach, które się rwą przy byle burzy.
  • ~Tadeusz
    (2017-08-12 12:01)
    A gdzie sławetne Wojska Obrony Terytorialnej?! Zapewne na wakacjach! Tak wygląda próba robienia z cywilów służb pseudomundurowych! Rozumiem, że jak wróg będzie nas atakował od wschodu, to kraj możemy spisać na straty, bo sławetni "żołnierze" WOT-u również będą na wakacjach?!

Może zainteresować Cię też: