Napisałeś negatywny komentarz w internecie? Uważaj, bo skrytykowany może sięgnąć po radykalne środki

| Aktualizacja:

Artykuł 212 k.k. jest przede wszystkim biczem na niewygodnych dziennikarzy, ale coraz częściej jego ostrze kieruje się przeciwko blogerom, działaczom społecznym i zwykłym internautom. Krótko mówiąc, dziś może zmrozić każdego.

wróć do artykułu
  • ~leming
    (2017-08-12 12:23)
    Wezcie sobie do POmocy gestaPO.
  • ~Freedom of Speech
    (2017-08-12 13:26)
    Wolność słowa to jest największy wrzód na tyłku współczesnej demokracji. Oni potrzebują tylko tłuszczy do zaprogramowanego oddawania głosów, a nie ich opinii. Własne opinie trzeba odczytać w porannej gazecie lub obejrzeć w telewizorni.
  • ~aż trudno uwierzyć
    (2017-08-12 15:38)
    Aż trudno uwierzyć , że Rzecznik Praw Obywatelskich zaczął w końcu , coś z tym POmawianiem robić !!!! Może w Końcu tak KODziarze jak i oPOzycja przestaną POmawiać Rząd , Prezydenta Polski i Pana Kaczyńskiego o wierutne brednie , no i oczywiście , może w końcu przestaną Ich wyzywać i szkalować na plakatach i transparentach !!!!!
  • ~Stiff
    (2017-08-12 12:43)
    They all can kiss my ass , although that woulld bee too great favour for all of them
  • ~Iejs
    (2017-08-12 13:52)
    Warto pamiętać że kij ma dwa końce!
  • ~Polityk1
    (2017-08-12 16:55)
    Oto pojawia się knebel na usta niezadowolonych. Demokracja wg PiS. Macie nas wielbić, stawiać nam pomniki ale krytykować nie , bo Was pozwiemy. Wiadomo czyje będą sądy to i wynik rozpraw wiadomy z góry. Historia zatoczyła koło i znowu wracamy do socjalizmu. Wiadomo też z czyją twarzą.
  • ~xyz
    (2017-08-12 15:37)
    Repolonizacja wszystkich mediów natychmiast !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Ppp
    (2017-08-12 15:44)
    Skutki uboczne zastosowania tego prawa: Firma zalicza “wpadkę”. Pojawiają się negatywne opinie, ale poza grupką najbardziej zainteresowanych, malo kto o tym wie. Firma stosuje opisany prze4pis i pozywa ludzi do sądów. W tym momencie zaczyna się awantura, bo ludzie robią hałas, ponieważ firma nie dość, że źle działa, to jeszcze atakuje niezadowolonych klientów, zamiast poprawić swoje zachowanie. Jak widać – nie warto. Pozdrawiam.
  • ~Jabis
    (2017-08-12 16:55)
    No ... to brać za twarz Targalskiego, Kanię, siostry Karnowskie za pomawianie PAD. Zioberko nygusie ... do roboty! Jaki ci pomoże, jak tylko połapie więźniów którzy mu pouciekali. To już prawie dwie setki! Eksperyment z zatrudnianiem ... hehehe.
  • ~kropka
    (2017-08-12 20:29)
    S r a l i grali ,tak mrozi i powstrzymuje że piszą i mówią -szczególnie pod adresem rządzących - każde k.restwo jak im ślina na język przyniesie. Ale rzeczywiście powinni zacząć odpowiadać za te wszystkie oszczerstwa,obelgi i pomówienia. Bo tak rozpuścili te krętacze r y j e - widząc że wszystko uchodzi im bezkarnie - że ze złodziei,zdrajców,przestępców zrobili aniołów, a z porządnych ,przyzwoitych ,uczciwych ludzi najbardziej czarne charaktery,przestępców i zdrajców.
  • ~Drobiarz
    (2017-08-13 11:41)
    Kaczora do wora i pod topora.
  • ~Wojtek
    (2017-08-12 16:03)
    Widzę, że der Dziennik pewnie nawiązuje do ukarania Adama Baniewicza za znieważenie Kai Godek. Niektóre portale pisały o tym dwa dni temu. Niestety nie napisało się, że to hejter o pseudonimie Miro.
  • ~robol
    (2017-08-13 08:47)
    Jeżeli napiszę że były że rząd PO-PSL powinien siedzieć to też oberwie?
  • ~Wolny Polak
    (2017-08-13 11:39)
    Widzicie nawet nie można już do niczego się krytycznie odnieść,wybory muszą już się odbyć,gdyż ta sekta doprowadza Polskę do katastrofy,bo będzie za póżno!Szukajcie mnie,czekam!
  • ~kkkk
    (2017-08-14 01:32)
    co to znaczy,, negatywny komentarz" , autor nie rozroznia pomowienia od negat.komentarza
  • ~don
    (2017-08-14 07:56)
    No to są politycy w Polsce , którzy mieliby tysiące procesow, bo są ostro krytykowani dzień w dzień. Ale czy można walczyć z tysiącami? Można, przykład Erdogan.
  • ~Wittorio
    (2017-08-13 17:08)
    Jako pierwsza powinna paść ofiarą panna Krysia ps.Wachlarz.Ona przekroczyła wszelkie granice przyzwoitości w zakresie gróżb karalnych jak i wyzwisk.Ostatnio pana Tuska nazwała tchórzem,a on mi na takiego nie wygląda.

Może zainteresować Cię też: