Burza w sieci po informacji, że Andrzej Duda objął patronat nad maratonem. I mocny komentarz organizatora

| Aktualizacja:

Nie milkną echa po informacji, że prezydent Andrzej Duda objął honorowym patronatem jedną z największych imprez biegowych w Polsce. Część uczestników 39. Maratonu Warszawskiego zapowiedziała, że nie weźmie w nim udziału.

wróć do artykułu
  • ~WK
    (2017-08-15 12:34)
    Niech żyje Rózia vom Tum a może Luksemburg i jej Przyjaciel Lis
  • ~WK
    (2017-08-15 12:25)
    Czas szpicli i innej antypolskiej swołoczy mija
  • ~byle jaki rachmistrz
    (2017-08-14 12:30)
    52 tysiace zlotych za jeden program .(oczywiscie tygodniowo) na piechote niechodzi, takich programow a ciagu roku bylo pk 45 czyli,45 razy 52 OOO = policzono????? a terazile lat teraz, za taki szmal tp sie bardzo chetnie pluje,to sie musi oplacac!!!!!!!!!!!!!
  • ~fdd
    (2017-08-14 09:30)
    Po jaką cholerę wołki cytujecie paru pajaców ...
  • ~bp
    (2017-08-14 08:13)
    Jestem pod wrażeniem odpowiedzi organizatora maratonu. W końcu ktoś obiektywny, nie biorący udziału w sporach politycznych wyłożył Panu Lisowi na czym polega jego szmatławe dziennikarstwo, a mianowicie na puszeniu się i jątrzeniu. Pozdrawiam wszystkich, niezależnie od poglądów politycznych!
  • ~Marian
    (2017-08-13 22:10)
    Ja nie wiem o co chodzi bo pamietam jak pare lat temu tu wchodziłem i wydawało mi sie ze jestescie obiektywni a teraz to jest porażka próbujecie wmówic ludziom jakąś bzdurę ze zyjemy w rezime ze lud sie buntuje ze zagrozona jest wolnosc niby k.... gdzie?chyba w waszych głowach prostemu ludowi dawno nie zyło sie lepiej i taka jest prawda a zagrozone są interesy waszych szefów i ich kolegów no niestety czas zacząc płacic podatki kto wie moze trzeba bedzie poniesc kare za złodziejstwo dokonywane przez lata na jaw wyjde mroczne ubeckie tajemnice waszych dziadków i ojców
  • ~usak
    (2017-08-13 21:38)
    Polecam Lisowi maraton w Berlinie. Wsrod swoich zawsze sie lepiej biega.
  • ~raz dwa trzy
    (2017-08-13 19:51)
    I niech oczadziałe z nienawiści oszołomy nie startują....w spokoju się przebiegnie....
  • ~mac
    (2017-08-13 19:21)
    Brawo pan Tronina! Czuć inteligencję i umiarkowaną normalność, cechy tak obce Polakom.
  • ~Gutek
    (2017-08-13 18:43)
    Lis puścił bąka. Szkoda czasu na komentarz
  • ~Lis
    (2017-08-13 16:02)
    Rezygnującej z biegu, mafijnej części mówimy dziękujemy . Panie Prezydenvie PZoWODZENiA w każdej decyzji - jest pan wielkim patriotą.
  • ~roland
    (2017-08-13 13:21)
    opozycja już wszędzie szuka wsparcia u Owsiaka na Woodstocku był wiec polityczny teraz maratonu uczepili się to już jest żenujące ten płacz za korytem nikt nikogo do biegania nie zmusza
  • ~kik
    (2017-08-13 13:17)
    A Może Duda pobiegnie z wami .A mnie wcale nie zależy Bo robię to dla sprawdzi Nie zmienię zdania nie nawidzę ludzi z PISU .A może Macierewicz też pobiegnie .I mam pytanie Dlaczego wojsko nie pomogło harcerzom to by ł stan kryzysowy mają czołgi ale 15-go bedzie parada obłuda ja napewno nie pójdę bo to wojsko powinno pomagać
  • ~baczny obserwator
    (2017-08-13 13:01)
    "Część uczestników 39. Maratonu Warszawskiego zapowiedziała, że nie weźmie w nim udziału. " Jeżeli nie weźmie udziału w Maratonie Warszawskim, to NIE JEST jego uczestnikiem.
  • ~gadojan
    (2017-08-13 08:42)
    Oj Lisie co z ciebie zostało???...ani człowiek ani dziennikarz...biegnij se do Berlina...ale juz zamilcz lepiej
  • ~GorszySort
    (2017-08-13 06:56)
    Hmmm...no cóż w tym roku nasza ekipa odpuszczą... patronat ugrupowania które ze sportem ma wspólne tyle co kibolstwo i walka z cyklistami i biegaczami... A organizator czasem lepiej niech się nie odzywa... sport to nie polityka... ta ekipa wyraźnie daje temu przykład...
  • ~Pan Lis powinien pobiec przed uczestnikami maratonu
    (2017-08-13 06:54)
    - tak jak u zarania ery motoryzacji przed każdym pojazdem mechanicznym musiał biec specjalny fagas z czerwoną chorągiewką ostrzegający przechodniów i dorożkarzy przed nadjeżdżającym potworem! - Ktoś w rodzaju Charliego Chaplina z filmu "Dzisiejsze czasy"!
  • ~DoDieła
    (2017-08-13 05:35)
    Pan Lis powinien pobiec przed uczestnikami maratonu - byłaby pogoń za lisem; jeszcze jakiś Hubert - może być Ubrański - i załatwiamy parę imprez jednocześnie. Jakie oszczędności!
  • ~Szyba
    (2017-08-13 05:25)
    Tu przecież nie chodzi o niechęć do "inności" czytaj innych poglądów . PAD ma prawo do innych poglądów , które zaakceptowało tak wielu jego wyborców , ale czy ma prawo do łamania naszej konstytucji ? Złamał wielokrotnie naszą konstytucję i to się słusznie tak wielu z nas nie podoba a nie inne poglądy. PAD powinien trafić jak najszybciej przed Trybunał Stanu , pytanie ...skąd taki wziąć , przecież to prezydent bardzo aktywnie i skutecznie , włączył się do jego demontażu !!! Nasz prezydent jest przestępcą konstytucyjnym , taki są fakty. Mnie niechęć rodaków do wszystkiego co firmuje PAD absolutnie nie dziwi !
  • ~DOM
    (2017-08-13 01:05)
    Mają rację, że rezygnują - Prezydent, któryry łamie prawo i Konstytucję, powinien być totalnie ignorowany!

Może zainteresować Cię też: