Burza w sieci po informacji, że Andrzej Duda objął patronat nad maratonem. I mocny komentarz organizatora

| Aktualizacja:

Nie milkną echa po informacji, że prezydent Andrzej Duda objął honorowym patronatem jedną z największych imprez biegowych w Polsce. Część uczestników 39. Maratonu Warszawskiego zapowiedziała, że nie weźmie w nim udziału.

wróć do artykułu
  • ~sportowiec
    (2017-08-12 13:27)
    POlacy znalezli sobie wymowke, bo chlali przez caly lipiec i padliby na tym maratonie.
  • ~Wilga
    (2017-08-12 13:40)
    Podżegacze do nienawiści nawet do tych celów maraton chcą wykorzystać. PAD to prezydent wybrany w demokratycznych wyborach ,przegranych przez byłego patrona tego maratonu Komorowskiego .A kiedy to tzw.redaktor podżegacz ,propagator ,,miłości" nijaki Lis brał udział w Maratonie Warszawskim?
  • ~Sokrates
    (2017-08-12 13:44)
    Jak patronat obejmie Dziennikarska Hiena Roku - redaktor Tomcio Lisio, to nawet ja pobiegnę!
  • ~MOZ
    (2017-08-12 13:46)
    Jaka burza ? Burza to była w Wielkopolsce i na Pomorzu.W internecie to tylko kilku idiotów miłośników odsuniętych od koryta otworzyło jak zwykle swoje,, jadaczki".
  • ~Jokes on me
    (2017-08-12 13:46)
    Adrian sam z automatu biega za wskaźnikiem laserowym. To idealny patron maratonu.
  • ~ajax
    (2017-08-12 13:49)
    Jak zwykle redaktor o chytrym nazwisku musiał rzygnąć?!
  • ~zgubek.
    (2017-08-12 14:38)
    Ludzie pogięło was,kto chce niech biegnie, kto nie ma ochoty biegać niech siedzi na ******* Pan Prezydent zamiast maratonem niech zajmie się MON-em. Z pana Troniny taki dyrektor jak biegacz z niego był kiedyś.Słabizna
  • ~Bingo
    (2017-08-12 14:41)
    Przyjecie patronatu nad maratonem jest dobra decyzja wiec pogratulujmy prezydentowi. Nie szukajcie powodow do bez sensownej krytyki.
  • ~helena
    (2017-08-12 14:52)
    Ci niby oświeceni zioną nienawiścią na każdym kroku. jak nie komedyjanci,to pismaki , a to świadczy tylko o małości buraczanej elyty !!!!!
  • ~Polak.
    (2017-08-12 15:10)
    Super tak trzymaj Prezydencie!
  • ~Czarny
    (2017-08-12 15:57)
    ... obecnie przekleństwem Polski są jej prezydenci.!!!
  • ~gruby janusz
    (2017-08-12 16:05)
    Patronem powinien być ktoś zwiazany z PO. W innym przypadku jest to granda i rowniez nie pobiegne.
  • ~Andy
    (2017-08-12 16:14)
    Prezydenta Dudę jako patrona maratonu można przeboleć, choć warto się zastanowić, dlaczego w przeciwieństwie do Bronisława Komorowskiego wzbudza, aż takie emocje, ale nad komentarzem pana Troniny nawiązującym do najhaniebniejszych zwyczajów pisowców do porządku dziennego przejść się nie da. Po takim komentarzu nikt przyzwoity nie powinien uczestniczyć w tym maratonie. Prawdziwym problemem rzeczywiście nie są tu politycy ale też nie są biegacze kontestujący maraton z powodu jego patrona. Problemem jest pan Tronina ze swoim haniebnym komentarzem.
  • ~fregat
    (2017-08-12 17:09)
    nie szanuję andrzeja D...3 veta to oszustwo ,ustawy napisze tak jak Jarek zechce ,każdy jego patronat to wstyd dla biegnących
  • ~Eródyta
    (2017-08-12 18:14)
    I bardzo dobrze. jak wszyscy zrezygnuja to pobiegne sAM i nareszcie wygram!
  • ~dno, red.dno
    (2017-08-12 18:23)
    Lis... I to codzienne udowadnianie, że można spaść niżej...
  • ~ikto
    (2017-08-12 18:49)
    I bardzo dobrze.Niech WSZYSCY ZREZYGNUJĄ, to przynajmniej jeden dzień będzie w Warszawie NORMALNY!
  • ~Moim Zdaniem
    (2017-08-12 19:21)
    Prezydent Duda powinien przede wszystkim objąć patronatem (a może nawet specjalnym ścisłym nadzorem!?) siebie samego i swoje kolejne niezborne, niespójne, chaotyczne i z nikim ani z niczym nie skoordynowane działania!
  • ~Prezydent Duda sam pobiegnie w maratonie
    (2017-08-12 19:36)
    i oczywiście zajmie w nim doskonałą z góry upatrzoną pozycję - bo pobiegnie pod światłym kierownictwem takich doświadczonych i renomowanych trenerów jak Merkel, Timmermans, Soros, Gersdorf, Smolar i WSI, których podobno nie ma, przez co oczywiście nie ma też żadnej potrzeby, żeby ujawniać tajny aneks do raportu o ich likwidacji!
  • ~moja opinia jest taka, że ci wszyscy ludzie
    (2017-08-12 19:52)
    są absolutnie nieprzygotowani do pełnienia swych nominalnych funkcji! - Na przykład taki Andrzej Duda ma do dyspozycji jako prezydent RP około 400 ludzi i wielomilionowy budżet na ich utrzymanie - i wygląda na to, że jest ich o jakieś 360 za dużo - bo nie jestem przekonany, że byłby zdolny, żeby ogarnąć, zdyscyplinować i racjonalnie wykorzystać dla dobra RP i nas wszystkich nawet 40 funkcjonariuszy swojej kancelarii! ------------ Dlatego notorycznie powrtarza się ta sama absurdalna "sytuacja", że "nie wie lewica, co czyni prawica" (a często nawet prawica tego nie wie!) - i efekty są delikatnie mówiąc opłakane!

Może zainteresować Cię też: