Burza w sieci po informacji, że Andrzej Duda objął patronat nad maratonem. I mocny komentarz organizatora

| Aktualizacja:

Nie milkną echa po informacji, że prezydent Andrzej Duda objął honorowym patronatem jedną z największych imprez biegowych w Polsce. Część uczestników 39. Maratonu Warszawskiego zapowiedziała, że nie weźmie w nim udziału.

wróć do artykułu
  • ~Krzysik
    (2017-08-12 21:32)
    Popatrzcie na kuriozum jak Bronek miał patronat było cacy nawet cwany lis-ek nic nie mówił po prostu chcą na siłę uplitycznic maraton i sklucic ludzi Oni nie cofną się przed niczym żeby spowrotem dostać się do WŁADZY
  • ~MOZ
    (2017-08-12 13:46)
    Jaka burza ? Burza to była w Wielkopolsce i na Pomorzu.W internecie to tylko kilku idiotów miłośników odsuniętych od koryta otworzyło jak zwykle swoje,, jadaczki".
  • ~DoDieła
    (2017-08-13 05:35)
    Pan Lis powinien pobiec przed uczestnikami maratonu - byłaby pogoń za lisem; jeszcze jakiś Hubert - może być Ubrański - i załatwiamy parę imprez jednocześnie. Jakie oszczędności!
  • ~Marian
    (2017-08-13 22:10)
    Ja nie wiem o co chodzi bo pamietam jak pare lat temu tu wchodziłem i wydawało mi sie ze jestescie obiektywni a teraz to jest porażka próbujecie wmówic ludziom jakąś bzdurę ze zyjemy w rezime ze lud sie buntuje ze zagrozona jest wolnosc niby k.... gdzie?chyba w waszych głowach prostemu ludowi dawno nie zyło sie lepiej i taka jest prawda a zagrozone są interesy waszych szefów i ich kolegów no niestety czas zacząc płacic podatki kto wie moze trzeba bedzie poniesc kare za złodziejstwo dokonywane przez lata na jaw wyjde mroczne ubeckie tajemnice waszych dziadków i ojców
  • ~Wilga
    (2017-08-12 13:40)
    Podżegacze do nienawiści nawet do tych celów maraton chcą wykorzystać. PAD to prezydent wybrany w demokratycznych wyborach ,przegranych przez byłego patrona tego maratonu Komorowskiego .A kiedy to tzw.redaktor podżegacz ,propagator ,,miłości" nijaki Lis brał udział w Maratonie Warszawskim?
  • ~gadojan
    (2017-08-13 08:42)
    Oj Lisie co z ciebie zostało???...ani człowiek ani dziennikarz...biegnij se do Berlina...ale juz zamilcz lepiej
  • ~Bingo
    (2017-08-12 14:41)
    Przyjecie patronatu nad maratonem jest dobra decyzja wiec pogratulujmy prezydentowi. Nie szukajcie powodow do bez sensownej krytyki.
  • ~ajax
    (2017-08-12 13:49)
    Jak zwykle redaktor o chytrym nazwisku musiał rzygnąć?!
  • ~Andy
    (2017-08-12 16:14)
    Prezydenta Dudę jako patrona maratonu można przeboleć, choć warto się zastanowić, dlaczego w przeciwieństwie do Bronisława Komorowskiego wzbudza, aż takie emocje, ale nad komentarzem pana Troniny nawiązującym do najhaniebniejszych zwyczajów pisowców do porządku dziennego przejść się nie da. Po takim komentarzu nikt przyzwoity nie powinien uczestniczyć w tym maratonie. Prawdziwym problemem rzeczywiście nie są tu politycy ale też nie są biegacze kontestujący maraton z powodu jego patrona. Problemem jest pan Tronina ze swoim haniebnym komentarzem.
  • ~Sokrates
    (2017-08-12 13:44)
    Jak patronat obejmie Dziennikarska Hiena Roku - redaktor Tomcio Lisio, to nawet ja pobiegnę!
  • ~tat
    (2017-08-12 20:16)
    Boże weź w opiekę Polskę i tych wszystkich, którzy plują i mącą w tym tak pięknym kraju. Zawsze tym będzie źle. Pan PAD godnie sprawuje swoją funkcję.
  • ~roland
    (2017-08-13 13:21)
    opozycja już wszędzie szuka wsparcia u Owsiaka na Woodstocku był wiec polityczny teraz maratonu uczepili się to już jest żenujące ten płacz za korytem nikt nikogo do biegania nie zmusza
  • ~sportowiec
    (2017-08-12 13:27)
    POlacy znalezli sobie wymowke, bo chlali przez caly lipiec i padliby na tym maratonie.
  • ~helena
    (2017-08-12 14:52)
    Ci niby oświeceni zioną nienawiścią na każdym kroku. jak nie komedyjanci,to pismaki , a to świadczy tylko o małości buraczanej elyty !!!!!
  • ~Prezydent Duda sam pobiegnie w maratonie
    (2017-08-12 19:36)
    i oczywiście zajmie w nim doskonałą z góry upatrzoną pozycję - bo pobiegnie pod światłym kierownictwem takich doświadczonych i renomowanych trenerów jak Merkel, Timmermans, Soros, Gersdorf, Smolar i WSI, których podobno nie ma, przez co oczywiście nie ma też żadnej potrzeby, żeby ujawniać tajny aneks do raportu o ich likwidacji!
  • ~dno, red.dno
    (2017-08-12 18:23)
    Lis... I to codzienne udowadnianie, że można spaść niżej...
  • ~bp
    (2017-08-14 08:13)
    Jestem pod wrażeniem odpowiedzi organizatora maratonu. W końcu ktoś obiektywny, nie biorący udziału w sporach politycznych wyłożył Panu Lisowi na czym polega jego szmatławe dziennikarstwo, a mianowicie na puszeniu się i jątrzeniu. Pozdrawiam wszystkich, niezależnie od poglądów politycznych!
  • ~Lis
    (2017-08-13 16:02)
    Rezygnującej z biegu, mafijnej części mówimy dziękujemy . Panie Prezydenvie PZoWODZENiA w każdej decyzji - jest pan wielkim patriotą.
  • ~Polak.
    (2017-08-12 15:10)
    Super tak trzymaj Prezydencie!
  • ~Pan Lis powinien pobiec przed uczestnikami maratonu
    (2017-08-13 06:54)
    - tak jak u zarania ery motoryzacji przed każdym pojazdem mechanicznym musiał biec specjalny fagas z czerwoną chorągiewką ostrzegający przechodniów i dorożkarzy przed nadjeżdżającym potworem! - Ktoś w rodzaju Charliego Chaplina z filmu "Dzisiejsze czasy"!

Może zainteresować Cię też: