Ruszył proces Macieja Maleńczuka. "Wzburzyły mnie te plakaty, postanowiłem zainterweniować"

| Aktualizacja:

Przed krakowskim sądem rozpoczął się we wtorek proces, jaki muzykowi Maciejowi Maleńczukowi wytoczył działacz Fundacji Pro-Prawo do życia. Oskarżenie dotyczy naruszenia nietykalności osobistej podczas pikiety antyaborcyjnej. Muzyk nie przyznał się do winy.

wróć do artykułu
  • ~CZES
    (2017-09-23 21:54)
    Maleńczuk nie wiedział co robi. To może być prawda ten człowiek nie pamięta swoich czynów. A jak ma pamiętać ochlapus i narkoman. Ciągle zachlany i na haju. Masz rację Maleńczuk że chcesz opuścić ten kraj. Życzę Ci szerokiej drogi i wynocha. Tam będziesz zarabiać śpiewając na ulicach miast. Może I tam uda Ci się dostać w ten pijacki ryj
  • ~Walenrod2
    (2017-09-23 15:57)
    Panie Maleńczuk ! Bardzo chętnie zapłace panu za bilet do każdego kraju gdzie pan chce tylko BŁAGAM opuść naszą Ojczyznę my takich "śpiwoków" nie cbcemy w naszym kraju - PRECZ 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Emeryta
    (2017-09-22 12:48)
    Agresywny człowiek. Może go to coś nauczy
  • ~Herlok Szolms :-)
    (2017-09-15 17:21)
    Coś ten działacz pro kręci , bał się mamusi , ale prywatny akt oskarżenia napisał . No i mamusia się dowiedziała , co jej synuś wyprawia . Był łomot ?
  • ~GRINGO
    (2017-09-14 15:24)
    NIE MA CO SŁUCHAĆ TEGO MOCZYMORDY
  • ~D. Popisoff
    (2017-09-14 12:23)
    Spod prysznica słychać plusk to Kaczora myje Tusk
  • ~Mariola
    (2017-09-13 20:56)
    Może okolicznością łagodzącą będzie to, że bronił pięścią demokracji będąc pod wpływem używek. Znając jego przeszłe występy nie chodziło pewnie o prozaiczny alkohol, tylko ciężkie dragi.
  • ~USA
    (2017-09-13 20:27)
    Jezeli chodzi o reakcje Malenczuka na te ohydne zdjecia, to sie zgadzam. Lata temu jak kiedys bylem w Polsce sam widzialem takie cos w miejscu publicznym wystawione w tableou na ulicy za szyba, i nie zycze sobie zeby moje dzieci ogladaly. Tylko w kraju idiotow typu Polska jest to dozwolone, jak gwalciciel dostaje wyrok w zawiasach w Polsce. Duszacym Kraju Absurdow. Natomiast Malenczuk jest jednozezykowcem w sile wieku - wiec nie ma szans w ZADNYM innym kraju na przezycie, niz Polska. Bez bieglego jezyka angielskiego, kazdy taki Polak jest dzis swiatowym analfabeta. Jak Malenczuk i 90% Polakow.
  • ~USA
    (2017-09-13 20:23)
    Malenczuk nie ma zadnych szans w innym kraju. Jaka emigracja? Dzis gdziekolwiek bez znajomosci angielskiego jestes analfabeta swiatowym i tyle. Co on ******* o jakiejs emigracji - w tym wieku w jakim on jest i do tego jako jednojezykowiec z nieprzydatnym do niczego i nikomu jezykiem polskim. Pozostawaloby mu pracowanie w Anglii w polskich delikatesach za lada i tyle.
  • ~BARBARA
    (2017-09-13 11:09)
    takiego chamstwa jeszcze nie widziałam jak jest teraz winie małego czlowieczka
  • ~Petrus
    (2017-09-13 11:02)
    Artysta z niego umiarkowany więc musi być celebryta żeby w tłumie nie zniknac
  • ~SKIBA
    (2017-09-13 07:48)
    wzywam do bojkotu tego "muzyka" (oczywiście amatora) TEJ OHYDNEJ BARWY GŁOSU NIE DA SIĘ SŁUCHAĆ.
  • ~Zocha
    (2017-09-13 02:27)
    A jak mnie ślusarz Maleńczuk wkurzy to co mam zrobić?
  • ~Taki nikt
    (2017-09-13 00:50)
    Malenczuk " straszy" swoją emigracją już od 2 lat. Pajacu nie rób ścierki z pyska i wreszcie daj nam spokój . Czekam z niecierpliwoscią aż nie będę musiał słuchać tego bełkotu. Przetańczył chlać i ćpać i wreszcie chociaż raz zrób coś z sensem.
  • ~Vbn
    (2017-09-13 00:02)
    Wzburzyl mnie zacier, trzewia postanowily zygac.
  • ~44 dawniej też 44
    (2017-09-12 22:19)
    Tak się przypatruję tej elicie... Maleńczuk, przebrnął tylko podstawówkę, Paulinka Młynarka skończyła tylko podstawówkę, Hołdysy, skończyły tylko podstawówkę, Bolek pobił ich swoją zawódówką... i tak dalej i tak dalej. Może dlatego nie ogarniają treści przedstawionej na zdjęciach?
  • ~redo
    (2017-09-12 21:48)
    Ciekawe, że niektórych ludzi bulwersują zdjęcia i plakaty, a nie bulwersują FAKTY, które te plakaty i zdjęcia tylko przedstawiają.
  • ~Jam
    (2017-09-12 20:56)
    Maleńczuka zirytowały "ohydne zdjęcia poszarpanych ludzkich zwłok". Do kogo więc pretensje? Do ludzi, którzy jawnie sprzeciwiają się morderstwom, czy do katów będących na usługach Maleńczukowi podobnych. Winni są po równo zleceniodawcy i wykonawcy zbrodni. Żeby było jeszcze ciekawiej, parlament europejski większością (77%)! uchwalił, że ochrona życia poczętego jest wyrazem przemocy wobec kobiet, a w Kanadzie przygotowywany jest projekt ustawy mówiący o tym, iż stosunek płciowy ze zwierzęciem jest dozwolony, o ile zwierzę wyrazi na to zgodę. Ludzie toż to koniec świata, Sodoma i Gomora. Tylko czekać, jak Stwórca na prawdę się wkurzy.
  • ~Witam Polska !
    (2017-09-12 20:50)
    Jestem francuzem i bardzo dziękuję Szydło: "Doradzam, aby zajął się sprawami swojego kraju". Bo dziś w 2017 roku, Francja = Salafizm. Dla nas we Francji, Szydło jest jak Światło Boga.
  • ~Francuz z Francij
    (2017-09-12 20:49)
    Anja Rubik, przyjdź w Francij chodzić po ulicach w Paryzu o godzinę 23h, ty dopiero bedziesz wiedziała co to znaczy "na drodze do realizacji jego szaleńczej wendetty" czyli salafizm ! Na przykład, ty w spódniczka ! Humm, ale ułuda (New Years Eve sexual assaults in Germany...

Może zainteresować Cię też: