Ruszył proces Macieja Maleńczuka. "Wzburzyły mnie te plakaty, postanowiłem zainterweniować"

| Aktualizacja:

Przed krakowskim sądem rozpoczął się we wtorek proces, jaki muzykowi Maciejowi Maleńczukowi wytoczył działacz Fundacji Pro-Prawo do życia. Oskarżenie dotyczy naruszenia nietykalności osobistej podczas pikiety antyaborcyjnej. Muzyk nie przyznał się do winy.

wróć do artykułu
  • ~Jan MIlijon
    (2017-09-12 18:55)
    Nie mógł już znieść krzyku zygoty
  • ~martyna
    (2017-09-12 19:01)
    Jak to jest Panie Maleńczuk , jak Pan pobił tego człowieka to się Pan tym chwalił na Facebooku a teraz przed sądem Pan rżnie głupa , odwagi budyniu ! , przecież byłeś taki mocny zaraz PO pobiciu !!!
  • ~wierzącywsprawiedliwość
    (2017-09-12 19:05)
    Jak pobił tego faceta to się tym chwalił całemu światu . Teraz jak grozi mu odsiadka to zamienił się w tchórzliwego kurczaka , bezczelny obłudnik i kłamca !!! Mam nadzieję , że sąd przejrzy jego facebooka gdzie się chwalił jak pobił tego Boga ducha winnego człowieka !!!
  • ~Grazia
    (2017-09-12 19:40)
    Zwykły tchórzliwy typek, szkoda o nim gadać.
  • ~paragraf
    (2017-09-12 19:41)
    Bojący sie własnej matki ,poszkodowany wielbiciel życia poczętego niema dowodów i oskarża w Sądowym Pozwie ....ciekawe kto go podpuscił..
  • ~sd2017
    (2017-09-12 20:17)
    Kilka lat temu, będąc w Bieszczadach, wpadłem tak na 1 dzień do Sanoka - b. fajne miasto. Ale zbulwersowany wówczas zostałem wystawą jaką zorganizowano na zewnątrz na terenie przylegającym do jednego z kościołów. Były to zdjęcia ludzkich płodów (prawdopodobnie po aborcji). Był to dla mnie szok. Jest to coś na co normalny człowiek nie jest w stanie patrzeć dłużej aniżeli nie zorientuje się co to jest. I zastanawiam się, jak można, coś co tak szokuje nawet dorosłego, umieszczać w przestrzeni publicznej, dostępnej dla wszystkich. Zastanawia mnie, co matki tam mówiły swoim dzieciom. Przecież filmy z serii np. PIŁA są w telewizji dopiero po godz. 23.00 i to specjalnie oznaczone, że są to filmy dla dorosłych. A te filmy przy tym co zobaczyłem wtedy w Sanoku to jest pikuś. Więc ja się zastanawiam, gdzie tutaj jest prokurator ? Dlaczego w tej sprawie żaden prokurator nic nigdy nie zrobił, tak jakby nie było na to konkretnego artykułu w KK ?
  • ~Borys
    (2017-09-12 20:22)
    W relacjach z tamtych dni Maleńczuk uderzył chłopaka po czym uciekł na widok zbliżających się policjantów. Taki bohater.
  • ~Francuz z Francij
    (2017-09-12 20:49)
    Anja Rubik, przyjdź w Francij chodzić po ulicach w Paryzu o godzinę 23h, ty dopiero bedziesz wiedziała co to znaczy "na drodze do realizacji jego szaleńczej wendetty" czyli salafizm ! Na przykład, ty w spódniczka ! Humm, ale ułuda (New Years Eve sexual assaults in Germany...
  • ~Witam Polska !
    (2017-09-12 20:50)
    Jestem francuzem i bardzo dziękuję Szydło: "Doradzam, aby zajął się sprawami swojego kraju". Bo dziś w 2017 roku, Francja = Salafizm. Dla nas we Francji, Szydło jest jak Światło Boga.
  • ~Jam
    (2017-09-12 20:56)
    Maleńczuka zirytowały "ohydne zdjęcia poszarpanych ludzkich zwłok". Do kogo więc pretensje? Do ludzi, którzy jawnie sprzeciwiają się morderstwom, czy do katów będących na usługach Maleńczukowi podobnych. Winni są po równo zleceniodawcy i wykonawcy zbrodni. Żeby było jeszcze ciekawiej, parlament europejski większością (77%)! uchwalił, że ochrona życia poczętego jest wyrazem przemocy wobec kobiet, a w Kanadzie przygotowywany jest projekt ustawy mówiący o tym, iż stosunek płciowy ze zwierzęciem jest dozwolony, o ile zwierzę wyrazi na to zgodę. Ludzie toż to koniec świata, Sodoma i Gomora. Tylko czekać, jak Stwórca na prawdę się wkurzy.
  • ~redo
    (2017-09-12 21:48)
    Ciekawe, że niektórych ludzi bulwersują zdjęcia i plakaty, a nie bulwersują FAKTY, które te plakaty i zdjęcia tylko przedstawiają.
  • ~44 dawniej też 44
    (2017-09-12 22:19)
    Tak się przypatruję tej elicie... Maleńczuk, przebrnął tylko podstawówkę, Paulinka Młynarka skończyła tylko podstawówkę, Hołdysy, skończyły tylko podstawówkę, Bolek pobił ich swoją zawódówką... i tak dalej i tak dalej. Może dlatego nie ogarniają treści przedstawionej na zdjęciach?
  • ~Vbn
    (2017-09-13 00:02)
    Wzburzyl mnie zacier, trzewia postanowily zygac.
  • ~Taki nikt
    (2017-09-13 00:50)
    Malenczuk " straszy" swoją emigracją już od 2 lat. Pajacu nie rób ścierki z pyska i wreszcie daj nam spokój . Czekam z niecierpliwoscią aż nie będę musiał słuchać tego bełkotu. Przetańczył chlać i ćpać i wreszcie chociaż raz zrób coś z sensem.
  • ~Zocha
    (2017-09-13 02:27)
    A jak mnie ślusarz Maleńczuk wkurzy to co mam zrobić?
  • ~SKIBA
    (2017-09-13 07:48)
    wzywam do bojkotu tego "muzyka" (oczywiście amatora) TEJ OHYDNEJ BARWY GŁOSU NIE DA SIĘ SŁUCHAĆ.
  • ~Petrus
    (2017-09-13 11:02)
    Artysta z niego umiarkowany więc musi być celebryta żeby w tłumie nie zniknac
  • ~BARBARA
    (2017-09-13 11:09)
    takiego chamstwa jeszcze nie widziałam jak jest teraz winie małego czlowieczka
  • ~USA
    (2017-09-13 20:23)
    Malenczuk nie ma zadnych szans w innym kraju. Jaka emigracja? Dzis gdziekolwiek bez znajomosci angielskiego jestes analfabeta swiatowym i tyle. Co on ******* o jakiejs emigracji - w tym wieku w jakim on jest i do tego jako jednojezykowiec z nieprzydatnym do niczego i nikomu jezykiem polskim. Pozostawaloby mu pracowanie w Anglii w polskich delikatesach za lada i tyle.
  • ~USA
    (2017-09-13 20:27)
    Jezeli chodzi o reakcje Malenczuka na te ohydne zdjecia, to sie zgadzam. Lata temu jak kiedys bylem w Polsce sam widzialem takie cos w miejscu publicznym wystawione w tableou na ulicy za szyba, i nie zycze sobie zeby moje dzieci ogladaly. Tylko w kraju idiotow typu Polska jest to dozwolone, jak gwalciciel dostaje wyrok w zawiasach w Polsce. Duszacym Kraju Absurdow. Natomiast Malenczuk jest jednozezykowcem w sile wieku - wiec nie ma szans w ZADNYM innym kraju na przezycie, niz Polska. Bez bieglego jezyka angielskiego, kazdy taki Polak jest dzis swiatowym analfabeta. Jak Malenczuk i 90% Polakow.

Może zainteresować Cię też: