"Sędzia od kiełbasy", jeden z symboli "nadzwyczajnej kasty" w kampani PFN, od dwóch lat nie żyje. Nie orzekał od 2006 r.

| Aktualizacja:

W kampanii informacyjnej Polskiej Fundacji Narodowej dotyczącej reformy wymiaru sprawiedliwości, stał się jednym z symboli "nadzwyczajnej kasty" sędziowskiej. Jak donosi jednak Wirtualna Polska, Zbigniew J., który 11 lat temu ukradł kiełbasę za 6,90 zł i prowadził auto pod wpływem alkoholu, od dwóch lat nie żyje.

wróć do artykułu
  • ~erbik
    (2017-09-13 13:51)
    Tak PiS "promuje wizerunek Polski za granicą..." Banda zdrajców i złodziei!
  • ~MK
    (2017-09-13 14:09)
    Ludzie oraz system, który zagwarantowali mu bezkarność mają się dobrze.
  • ~Irek
    (2017-09-13 14:15)
    Nie no, pięknie, sprawa sprzed dziesięciu lat gdzie koleś położył uszy po sobie i zrezygnował ze stanowiska używana jako dowód że sędziowie to nie wiadomo jaka grupa społeczna. Profesjonalizm.
  • ~kaptur
    (2017-09-13 14:21)
    Jarek zaczyna kuleć,na następną okreśnicę szykowana jest lektyka w której zaniosą pana do źródła prawdy.
  • ~Kontemplyta
    (2017-09-13 14:28)
    No czepia się ten PiS, czepia, oj, oj, prawidłowo przecież - zakąszał przed wypiciem.
  • ~bartolo
    (2017-09-13 14:35)
    Ja bym tylko chciał wiedzieć czy przypadkiem jego dzieci nie są sędziami - bo jakoś tak się dziwnie składa że co prawda stalinowscy sędziowie raczej już nie orzekają ale ich dzieci kontynułują wspaniałą tradycję rodziców. W sumie to jest to sytuacja bez dobrego wyjścia bo z jednej strony dzieci nie powinny odpowiadać za grzechy rodziców a z drugiej zdeprawowani rodzice posadzili na stołkach dzieci które całkowity brak zasad moralnych wyniosły z domu. W normalnym kraju po 89 roku rozpędziło by się tą kastę na 4 wiatry i stworzyło prawdziwe niezawisłe sądy a tak dzięki p. Strzęboszowi mamy to co mamy.
  • ~kaptur i w pale
    (2017-09-13 14:37)
    Gebelsy też nie ŻYJĄ a co jakiś czas się jakiś ZBRODNIARZ wachili z POd sukienki Mierntkiel ale GERMANCY tłumaczą się ze to dziecko wiekowe nierozumne
  • ~AM
    (2017-09-13 14:39)
    Der Dzienniku rozumiem, że śmierć uniewinnia, dobrze rozumiem?
  • ~BV
    (2017-09-13 14:44)
    Ludzie tutaj chyba tylko czytają tytuły. Sędzia ZREZYGNOWAŁ od razu po tym incydencie, a potem ZOSTAŁ SKAZANY PRAWOMOCNYM WYROKIEM. Jęki o "kaście" są nieuzasadnione.
  • ~Mazur
    (2017-09-13 15:57)
    Wydumaną kastę, zastępuje realna sekta Jarosława Zawsze Dziewicy! Dobra Zmiana!
  • ~bezprawie i niesprawiedliwość
    (2017-09-13 16:35)
    Sędzia ukradł kiełbasę i został skazany, PiS ukradł 19 milionów na tę kłamliwą kampanię i postanie bezkarny.
  • ~Rozbawiony
    (2017-09-13 17:44)
    Ja proponuję bilbord "Ukradł miliardy - został senatorem"
  • ~tor
    (2017-09-13 18:13)
    Trzymajcie mnie . Cztery lata pózniej został skazany . Dobrze panowie sędziowie,koledzy tego ŚP pijaczka i złodzieja ,że nie 40 lat pózniej . był juz a może i nie jeden przypadek ,że pijanstwo się przedawniło a WY obiektywni i jedyni sprawiedliwi nie zdążyliście kolego osądzić . Dlatego potrzebna aby nad wami jednak ktoś trzymał pieczę bo Wasza niezależność i obiektywizm jest patykiem na wodzie pisana
  • ~Jabis
    (2017-09-13 19:00)
    Bilbordy ... Bilbordy ... i coraz większy kaczokwik. Ziobryści: - pani premier na konferencji PFN znalazła się przypadkowo. Miss-PIS: - pani premier nigdzie nie bywa przypadkowo. Ludkowie pani premier ... wydoili 19 mln.
  • ~s
    (2017-09-13 20:49)
    POlactwo mialo najlepsze BILBORDY....................WSPOLNIE OBROBIMY POLSKE...........Grzegorz Schetyna
  • ~wojtek
    (2017-09-13 21:43)
    nie żyje - będą ekshumować. Oni to lubią, no będzie kolejne 19 milionów do łyknięcia.
  • ~Hej
    (2017-09-13 22:28)
    Skoro sędzia ukradł kiełbasę i jeździł po pijaku to trzeba o tym mówić I trzeba mówić że został ukarany. Chyba proste?
  • ~Nikodem
    (2017-09-14 08:56)
    To nie jedyny symbol kasty. Jest ich mnóstwo. Pani notariusz , żona sędziego SO narżnęła fiskusa na parę milionów VAT. Koledzy rzucili się na ratunek i napożyczali kasy od kogo się tylko dało, nawet od bandziorów by zatkać druzę w US. Forsy nie oddają, fikcyjnie się po rozwodzili i sędziują dalej albo poszli w stan spoczynku. Ba, uczą studentów, a to daje dodatkowe możliwości.
  • ~dojna zmiana
    (2017-09-14 11:16)
    Kłamalismy , kłamiemy i bedziemy kłamac. To nasz program polityczny !.....Jarosław...Jarosław...
  • ~opinia publiczna
    (2017-09-14 11:17)
    I na takie "newsy" dojna zmiana wydaje nasze pieniądze !?

Może zainteresować Cię też: