Policja przedstawiła "Kulsona". "Naprawdę istnieje i jestem nim ja"

| Aktualizacja:

Oto "najbardziej popularny policjant w Polsce", asp. Mateusz "Kulson".

wróć do artykułu
  • ~Zbyszek
    (2017-11-16 17:55)
    Facet osmiesza sie za kase!
  • ~aaa
    (2017-11-15 18:59)
    A jakby gliniarz powiedzial siadaj stara ruro?Pewnie wolal by Hydraulika.Ksywki to maja panowie skazani.Kulsony wy jestescie na sluzbie.Pala ,Rykoszet i ****** wszyscy aspiranci .Jak mam zeznawac ****** uderzyl mnie Rykoszetem Pala.
  • ~t
    (2017-11-15 10:46)
    Szacun dla policji. Sprawa Kulsona jest dowodem rozwoju intelektualnego w tej ważnej organizacji. Można to tez nazwać sprytem.
  • ~Czy ten Szymczyk naprawdę jest durniem -
    (2017-11-15 05:02)
    - czy tylko rżnie głu pa? - A może - jako że każdy sądzi według siebie - uważa że Polacy to naiwne patafiany, których byle pętak może otumanić?
  • ~Kiedyś był Godson - ale jak wrócił do
    (2017-11-15 04:46)
    swej Ojczyzny - został nam tylko Kulson!
  • ~Nie ma lekko, Kulson!
    (2017-11-15 04:39)
    Więc odpocznij sobie tymczasem wycieńczony, a może nawet zmaltretowany, obywatelu spokojnie (możesz nawet się zdrzemnąć - ORMO czuwa!) na kolejnej Paradzie Pojednania z Rowerem (bo przecież się na Rower ani na żadną jego część nie gniewasz - skądże by znowu?!) bez udziału fotoradarów trzecich o wysokim stopniu obywatelskiej czujności-świadomości-wiadomości, czuwania radarowego w krzakach dobrego i złego o bocznym numerze operacyjnym FSB17/KGB 07 albo i SB ABW1Y9DZ... Widząc fotoradar uruchamiasz i czytasz w swej głowie tabliczkę tam wbudowaną znamionową urzędowo-metalową "Zakazuje się pod karą (tu grupa znaków graficznych, które instynkt każe ci pominąć) - w pierwszym odruchu wściekłości pryskać sprejem na obiektyw, nie wolno zakładać na fotoradar opon i ich podpalać, nie wolno wstrzykiwać przez otwory wentylacyjne do wnętrza fotoradaru pianki montażowej ani lakieru bitumicznego, nie wolno przecinać żadnych kabli, bowiem czynności te mogą spowodować uszkodzenie fotoradaru, a nawet jego zniszczenie, co może skutkować niewykonywaniem przez fotoradar jego ustawowych czynności, a w przypadku masowego unieruchamiania fotoradarów przez doprowadzonych do desperacji kierowców - może to spowodować niewykonanie zaprogramowanego w przyszłorocznym budżecie planu grzywien i - generalnie - zapaść budżetową w skali kraju!" Z tyłu tabliczki dopisałeś kiedyś sam dla pamięci (taka ściągaczka), że te czynności są jednak dopuszczalne, ale dopiero po gruntownym rozważeniu wszystkich "za" i "przeciw" z pozycji obywatelskich i patriotycznych w aspekcie gier losowych w bambuko z przeznaczeniem, narodem i opatrznością oraz z uwzględnieniem budżetu domowego przeciętnego obywatela!!! Deliberujesz zasłuchany w szum sumienia i natarczywy jak płacz dziecka brzęk potrącanych niespokojną ręką kilku monet w kieszeni... ...i nie wiesz, co dalej... ...pytasz sam siebie - jak żyć? Stoisz zadumany... A wtedy znienacka pada ci nad uchem kolejne kluczowe egzystencjalne pytanie (z kwitariuszem w tle) odczytane regulaminowo ze służbowego arkusza kwestionariusza przez funkcjonariusza: "A kwit parkingowy na Rower obywatel posiada? Proszę okazać, wraz ze stosownym dokumentem tożsamości i dowodem zakupu Roweru!" Odpowiadasz spokojnie i bez zastanowienia: - Poproszę o inny zestaw pytań! I kołacze się w głowie nieśmiała nadzieja - może się jeszcze tym razem uda pana władzę ubłagać... ...albo u-dobru-chać? A nuż? To takie polskie... Polska - matka głupich...
  • ~Nierdzewne Gwoździe Przyszłości
    (2017-11-15 04:27)
    Jak byłyśmy jeszcze małymi zardzewiałymi gwoździkami, a może nawet drewnianymi dziećmi Króla Ćwieczka - to obiecywano nam trzypasmowe elektryczne trotuary w każdym dużym mieście, a po zapałki do kiosku na rogu mieliśmy latać własnymi helikopterami! ---------- A jak jest - każdy widzi!!! - W kiosku na rogu są tylko zapalniczki jednorazowego użytku, "Gazeta Wyborcza" i kolejne zeszyty komiksu "Alicja w Krainie Rozczarowań"! Do kiosku jeździmy rowerem i za każdym razem "łapiemy" co najmniej jeden mandat! - A obydwa helikoptery - dla wojska i policji mają być wreszcie kupione w przyszłym roku! ----- Może - jak odlecą - to nie będą nam wymachiwać przed nosem lizakami...?
  • ~Kociamber
    (2017-11-14 22:49)
    Byłem policjantem 12 lat temu i jak widzę coś takiego to żygać mi się chce, jedni ubliżają inni okradają ludzi na interwencjach (patrz publikacja o Goleniowie) - i to jacy policjanci, 80% obecnych policjantów nadaje się do zwolnienia, ale najlepsze jest to, że gdzieś w Polsce zwrócono się do bezrobotnych aby wstępowali do Policji. Do jakiej Policji...
  • ~PiS-ORMO czuwa ;-)
    (2017-11-14 22:49)
    Kulson wspolczuje Ci chlopie. Czy nie mniej znany Mis Kakalko chloptas pana A.M z MON to twoj krewny po kadzieli ?
  • ~para buch
    (2017-11-14 21:57)
    powinni dać nagranie do zbadania w legendarnym Instytucie Sehna, obstawiam, że po ich analizie okazałoby się, że słowa policjanta brzmiały "Czy nie zechciałaby szanowana pani łaskawie usiąść?"
  • ~kulsa ćma
    (2017-11-14 21:32)
    na "dokumenty proszę" będę odtąd odpowiadał "chwileczkę, Kulson". Policjanci na pewno będą zachwyceni.
  • ~ona2
    (2017-11-14 19:58)
    a jak mam wątpliwości co do działania rządu to gdzie mam składać skargę?
  • ~narodowy
    (2017-11-14 17:18)
    ..der dziennik podać do sądu za fałszywe tendencyjne informacje, niech płacą olbrzymie kary te pismaki od szwaba wydawcy...
  • ~Andrew
    (2017-11-14 15:52)
    Ciekawe jak daleko zajdą pisowskie absurdy i klamstwa dwa lata tak sobie ludzie skaczą do oczu ale można motłoch podkrecic
  • ~balwan strategiczny
    (2017-11-14 15:01)
    kulson kulaj sie oszuscie
  • ~Bolo
    (2017-11-14 14:56)
    Nawet gdyby ktos uzyl tego slowa to nie ma co sie obrazac, przeciez wiadomo ze na lewicy same kur....
  • ~wojtek
    (2017-11-14 14:42)
    A Owsiaka za kulsona skazali. Pech.
  • ~xyz
    (2017-11-14 14:08)
    Nie kulson, a Kulfon ta kukiełka z bajek dla dzieci. O nim opowiada ministrant płaszczak.
  • ~klakson
    (2017-11-14 13:42)
    A to zbieg okoliczności . Zimno ! Od dziś zacząłem nosić KULSONY tymczasem cienkie .
  • ~Źmior
    (2017-11-14 13:22)
    Znaczy się ktoś kłamał. Pani Obywatelka RP czy dziennikarze RMF FM? Kto pierwszy skłamał?

Może zainteresować Cię też: