Policja przedstawiła "Kulsona". "Naprawdę istnieje i jestem nim ja"

| Aktualizacja:

Oto "najbardziej popularny policjant w Polsce", asp. Mateusz "Kulson".

wróć do artykułu
  • ~Wizadsky
    (2017-11-12 16:49)
    Pies nazywa się Kulsoński ? Jak tak, to wszystko ok. Do Kulsona ,Kulson nie daj tak sobą pomiatać.
  • ~Rajmund z
    (2017-11-12 16:50)
    Kulson jego mać !!!
  • ~Antek Policmajster Swirniety
    (2017-11-12 16:52)
    Ale jaja - czy Policja zaczyna konkurowac w prawdomownosci z Milicja ? Dziekujemy PiSiakpm za deja-vu. Trzydziesci lat minelo jak jeden dzien i znowu PRL-bis ! Od teraz nic tylko kazdego policjanta chyba trzeba witac - O Kulson ! Dzien dobry ! To moze byc wlasnie on. Miejmy nadzieje ze mimo dobrej zmiany sa jeszcze przyzwoici policjanci w Polsce chociaz licho wie.
  • ~~Ja(bis)
    (2017-11-12 16:56)
    Policja przerabiana na milicję ... wspomagana przez WOT czyli ORMO PIS. Do tego jeszcze SYGNALIŚCI na każdym kroku. To wszystko ... bijące serce PIS = PZPR-bis+ W przyszłości nowy IPN ... będzie miał pracę na lata. Świetlne.
  • ~adamkower
    (2017-11-12 17:10)
    Kulson czy Kulfon, to nie jest jednak śmieszne.
  • ~tylko pytam
    (2017-11-12 17:11)
    MILICJA BŁASZCZAKA kłamie jak z nut. Kto jeszcze w tym kraju ma zaufanie do tej ORGANIZACJI MILICYJNEJ PIS >
  • ~zyx
    (2017-11-12 17:17)
    Te zarzuty są śmieszne.Policja nie ma z czego się tłumaczyć.Interwencja "demokratycznej" policji hiszpańskiej w Barcelonie wyglądała całkiem inaczej - niech to sobie "Obywatele RP" pooglądają , zanim ponownie zablokują ulicę, kładąc się na niej.
  • ~11q
    (2017-11-12 17:18)
    do Korei POsłać ... obywateli RP oczywiście północnej
  • ~Emil
    (2017-11-12 17:28)
    Powinno się ich wywieść do Tworek na badania psychiatryczne a nie na Komendę. Przed tym zrobić im kulturalną ścieżkę zdrowia.
  • ~mimi
    (2017-11-12 17:28)
    ż e n a d a
  • ~guardia civil
    (2017-11-12 17:45)
    Rozbisurmanili się ci ubywale, rozbisurmanili...Policja ma przepraszać, że istnieje? Mają szczęście, że na nas nie trafili...;-)
  • ~jan nowak kijowski
    (2017-11-12 17:46)
    Oni wszyscy wagladaja jak bezdomni.
  • ~wert
    (2017-11-12 17:53)
    Ale Dziennik jak zwykle grzeje wydumany temat.Taka "ważna" informacja,ciekawe kiedy tą wypowiedzią policjanta zajmie się Komisja Europejska?.
  • ~goscGOSC
    (2017-11-12 18:06)
    Cały ten ONR i Młodzież Wszechpolska to agentura GRU. ONR zrobił neonazistowski dym, światowe media o tym napisały, Polska została zmieszana z błotem przy pomocy bandy zdrajców i kopiejkowych sprzedawcczyków z ONR. Putin osiągnął cel.
  • ~kate
    (2017-11-12 18:20)
    Ubywateli RP powinno się albo zdelegalizować albo leczy. Słuchałam chwilę ich lidera - to niepoczytalny człowiek, a przez to może być niebezpieczny
  • ~007
    (2017-11-12 18:23)
    Nikt nie kopał ich po wątrobie i nie strzelał gumowymi kulami z metra tak jak za PO/PSL.
  • ~j23
    (2017-11-12 18:30)
    Słyszałem, że policjant i k...a to charakter nie zawód.
  • ~kolaborant
    (2017-11-12 18:39)
    No to mamy nowe obelżywe okreslenie ,kulson ,koniecznie do slownika poprawnej polszczyzny ,uzywac dowolnie bo wladza twierdzi ze bez znaczenia !
  • ~PIS cały czas kłamie
    (2017-11-12 18:41)
    Przypomina mi to niedawne oświadczenie IPN w sprawie TW Wolfganga. To nie TW Wolfgang donosił do SB tylko SB zwerbowało go po to by donosić TW Wolfgangowi na siebie.
  • ~znajomy DZIARGUS
    (2017-11-12 18:53)
    @Romek KOTKOWSKI z Dzialdowa. -------- Panie majorze, pamietam pana dobrze, kiedys "POd Koniem" przy zamku, dostalem gazem po patrzalkach od pana. Byl pan sredniego wzrostu i szczuply, ale bystry byl pan niesaMOwicie, do dzisiaj nie moge POzbyc sie dla pana POdziwu. Takich ludzi nam POtrzeba na dzisiejszych Nowoczesnie POdczesanych w kite Zadymiarzy!!!!!!!

Może zainteresować Cię też: