Policja przedstawiła "Kulsona". "Naprawdę istnieje i jestem nim ja"

| Aktualizacja:

Oto "najbardziej popularny policjant w Polsce", asp. Mateusz "Kulson".

wróć do artykułu
  • ~Fan Kulsona
    (2017-11-13 08:14)
    Kulson jesteśmy z Tobą!
  • ~guardia civil
    (2017-11-12 17:45)
    Rozbisurmanili się ci ubywale, rozbisurmanili...Policja ma przepraszać, że istnieje? Mają szczęście, że na nas nie trafili...;-)
  • ~Antek Policmajster Swirniety
    (2017-11-12 16:52)
    Ale jaja - czy Policja zaczyna konkurowac w prawdomownosci z Milicja ? Dziekujemy PiSiakpm za deja-vu. Trzydziesci lat minelo jak jeden dzien i znowu PRL-bis ! Od teraz nic tylko kazdego policjanta chyba trzeba witac - O Kulson ! Dzien dobry ! To moze byc wlasnie on. Miejmy nadzieje ze mimo dobrej zmiany sa jeszcze przyzwoici policjanci w Polsce chociaz licho wie.
  • ~tylko pytam
    (2017-11-12 17:11)
    MILICJA BŁASZCZAKA kłamie jak z nut. Kto jeszcze w tym kraju ma zaufanie do tej ORGANIZACJI MILICYJNEJ PIS >
  • ~~Ja(bis)
    (2017-11-12 16:56)
    Policja przerabiana na milicję ... wspomagana przez WOT czyli ORMO PIS. Do tego jeszcze SYGNALIŚCI na każdym kroku. To wszystko ... bijące serce PIS = PZPR-bis+ W przyszłości nowy IPN ... będzie miał pracę na lata. Świetlne.
  • ~goscGOSC
    (2017-11-12 18:06)
    Cały ten ONR i Młodzież Wszechpolska to agentura GRU. ONR zrobił neonazistowski dym, światowe media o tym napisały, Polska została zmieszana z błotem przy pomocy bandy zdrajców i kopiejkowych sprzedawcczyków z ONR. Putin osiągnął cel.
  • ~11q
    (2017-11-12 17:18)
    do Korei POsłać ... obywateli RP oczywiście północnej
  • ~brawo Policja
    (2017-11-13 09:45)
    Dobrze tej chołocie powiedział. Do takich odpadów należy tak się zwtacać i robić ścieżki zdrowia aby dotlenili swoje UBeckie łby.
  • ~Emil
    (2017-11-12 17:28)
    Powinno się ich wywieść do Tworek na badania psychiatryczne a nie na Komendę. Przed tym zrobić im kulturalną ścieżkę zdrowia.
  • ~zyx
    (2017-11-12 17:17)
    Te zarzuty są śmieszne.Policja nie ma z czego się tłumaczyć.Interwencja "demokratycznej" policji hiszpańskiej w Barcelonie wyglądała całkiem inaczej - niech to sobie "Obywatele RP" pooglądają , zanim ponownie zablokują ulicę, kładąc się na niej.
  • ~kate
    (2017-11-12 18:20)
    Ubywateli RP powinno się albo zdelegalizować albo leczy. Słuchałam chwilę ich lidera - to niepoczytalny człowiek, a przez to może być niebezpieczny
  • ~MP
    (2017-11-12 20:05)
    Kreacja zamiast rewelacji - zupełnie jak z tym kolesiem co to położył się kiedyś na ulicy i udawał zabitego przez policję! ;D
  • ~STIOPA
    (2017-11-14 12:56)
    NAWET GDYBY POLICJANT POWIEDZIAŁ "SIADAJ KU...WO" - TO CO W TYM TAKIEGO STRASZNEGO? NIEBAWEM POLICJANT BĘDZIE MUSIAŁ PRZEPRASZAĆ, ŻE CHRONI PORZĄDKU NA ULICY! ŻENADA.
  • ~m
    (2017-11-14 12:40)
    JAKIES ZARTY POLICJA SPOWIADA SIE .POlactwo nie liczylo sie ani ze slowami ani z czynami mowili i robili z ludzmi co chcieli.
  • ~Bolo
    (2017-11-14 14:56)
    Nawet gdyby ktos uzyl tego slowa to nie ma co sie obrazac, przeciez wiadomo ze na lewicy same kur....
  • ~wert
    (2017-11-12 17:53)
    Ale Dziennik jak zwykle grzeje wydumany temat.Taka "ważna" informacja,ciekawe kiedy tą wypowiedzią policjanta zajmie się Komisja Europejska?.
  • ~Rajmund K
    (2017-11-14 12:29)
    Tam było "wsiadaj Kulson" ale jest kabaretem to ,że w niby poważnym kraju policja tłumaczy się z tego przedstawiając policjanta na konferencji prasowej (nie wyobrażam sobie tego w poważnym kraju) . Ale skoro tu prezydent i premier są marionetkami to wszystko jak widać jest możliwe. Bananowa republika.
  • ~007
    (2017-11-12 18:23)
    Nikt nie kopał ich po wątrobie i nie strzelał gumowymi kulami z metra tak jak za PO/PSL.
  • ~xyz
    (2017-11-14 14:08)
    Nie kulson, a Kulfon ta kukiełka z bajek dla dzieci. O nim opowiada ministrant płaszczak.
  • ~Rajmund z
    (2017-11-12 16:50)
    Kulson jego mać !!!

Może zainteresować Cię też: