Jerzy Stępień znów na celowniku sądu dyscyplinarnego Trybunału Konstytucyjnego

| Aktualizacja:

Istnieje podejrzenie naruszenia zasady apolityczności sędziego – tak sąd dyscyplinarny Trybunału Konstytucyjnego uzasadnił decyzję zobowiązującą do wszczęcia postępowania dyscyplinarnego wobec b. prezesa TK Jerzego Stępnia. Informację podał portal tvp.info.

wróć do artykułu
  • ~Cierpliwy
    (2017-11-14 18:06)
    Jeszcze dużo wody upłynie w Wiśle zanim się uporządkuje tę stajnie Augiasza.
  • ~Izabela
    (2017-11-14 18:25)
    Zajmij sie lepiej swoim mężem Tajnym Współpracownikiem UBecji TW Wolwgangiem
  • ~wścieklizna
    (2017-11-14 18:26)
    nietykalna kasta ,chociaż ludzie zobaczyli kto ich sądził
  • ~MA
    (2017-11-14 18:34)
    Przede wszystkim sędzia w stanie spoczynku ma 100% ostatniego uposażenia, a nie emeryturę. Więc pan Stępień na pewno się nie zrezygnuje z tego przywileju.
  • ~student
    (2017-11-14 18:39)
    tępa baba jak jej mąż kapuś i wszyscy w pis
  • ~zyx
    (2017-11-14 18:41)
    Sędzia nie może brać udziału w manifestacji politycznej , organizowanej przez konkretną partię . Mówi o tym wyraźnie Konstytucja, której łamanie zarzucał pan sędzia Stępień innym.
  • ~wp°°°is
    (2017-11-14 18:44)
    Problemem jest dosc spora ilosc POstkomunistow, blokujacych co sie tylko da. Stracili wplywy i lewe dochody, wiec sie mszcza na narodzie.
  • ~sensor
    (2017-11-14 18:48)
    Jaka prezes TK? To jakieś żarty? Ta pani Kulson czy jak tam się nazywa - to nielegalna uzurpatorka i tak należy redagować tytuły artykułów. A panu sędziemu dziękujemy za zdecydowaną postawę i nie dawaniu się włączyć w bolszewickie szczucie na polskich śędziów, zwłaszcza ludzi tak zasłużonych jak p. Stępień! Szacunek panie sędzio - Kulsonami się nie przejmować, ich czas przeminie równie szybko jak nastał, a twarz ma się tylko jedną!
  • ~kicia.
    (2017-11-14 18:49)
    Nic mu nie zrobia jest w stanie spoczynku.
  • ~Jolanta
    (2017-11-14 19:04)
    Pozdrowienia dla męża - komunistycznego kapusia TW Wolwganaga
  • ~jerzy
    (2017-11-14 19:12)
    Kasta jest nietykalna bo oni są namaszczeni i bezkarni na zawsze , jak bp.Pieronek który podziwia samobójców.
  • ~Pi$_owska sprawiedliwość w Bydgoszczy!!!
    (2017-11-14 19:16)
    Jeszcze wiara w mądrość i kręgosłupy moralne sędziów nie do końca umarła. Są tacy pośród wielu, którzy mają odwagę być prawi i sprawiedliwi wbrew PiS-iorom.
  • ~Lulja znowu strzela gola /samobója/
    (2017-11-14 19:45)
    Muszyński jej pozwolił na te wygłupy ? Niech się odwoła do Wolf-gangu.
  • ~Wittorio
    (2017-11-14 19:54)
    A pani prezes i pozostali sędziowie wybrani w skandaliczny sposób przez parlament ,to nie są czasem z nadania poitycznego?
  • ~sasinowyhaker.
    (2017-11-14 20:23)
    Brawo sędzia TK Stanisław Rymar. A pisowskiej sitwie podziękujemy, gdy tylko pis sie wywali.
  • ~Andy
    (2017-11-14 20:28)
    A co to znaczy obecnie ten skrót TK??? TOWARZYSTWO KOLEJARZY CZY KOLESI ??? A może Towarzystwo Kapusiów???? Jakoś nic innego rozsądnego nie przychodzi myśl ! ! ! Może jednak TK(M).
  • ~Karmen
    (2017-11-14 20:33)
    To błąd Wolfgangowej , że nie zmieniła rzecznika na jakiegoś muszyńskiego albo innego Misiewicza.
  • ~LESIU
    (2017-11-14 20:53)
    WYŻSZA KASTA TRZYMA SIĘ I MA SIĘ DOBRZE . MUSI WYMRZEĆ .
  • ~uwazna
    (2017-11-14 21:28)
    bardzo trafne orzeczenie pana sedziego Rymara, podziwiam Go za madrosc i odwage tak jak pana sedziego Stepnia, ktorego zawsze slucham z najwyzsza uwaga , korzystam z Jego wiedzy i doswiadczenia, fakt wystapienia z pomyslem wszczecia postepowania przeciwko sedziemu Stepniowi oburza mnie w najwyzszym stopniu
  • ~slazak
    (2017-11-14 21:52)
    pani Mgr. juz sie calkiem pogubila, jednak trzeba sie uczyc bo glupota tej pani uszami wychodzi.

Może zainteresować Cię też: