Amerykański żołnierz ciężko pobity w Giżycku. Dwóch dwudziestolatków z Giżycka usłyszało zarzuty

Dwaj młodzi mężczyźni z Giżycka są podejrzani o brutalne pobicie i napad rabunkowy na żołnierza armii amerykańskiej oraz pobicie cywilnego pracownika tej armii - poinformował w czwartek PAP prokurator rejonowy Grzegorz Ryński. Do napadu doszło w nocy z soboty na niedzielę w Giżycku, gdy obaj Amerykanie spędzali wolny czas w jednym z lokali.

wróć do artykułu
  • ~Warszawiak
    (2017-12-10 12:03)
    To byli Amerykanie, czy afroamerykanie?
  • ~Zbyszek
    (2017-12-09 14:30)
    A ja ( w mej beznadziejnej gloopocie) myslalem, ze Po ls k a jest krajem gos ci nn ym i be zpiec zny m........
  • ~Krzyk sępa
    (2017-12-08 14:11)
    Miejmy nadzieję, że go nie oskalpowali!?
  • ~wektor
    (2017-12-08 13:53)
    Przykro mi ... i wstyd Polak z rodzina
  • ~jawox
    (2017-12-08 11:31)
    Prawdopodobnie bezczelni Amerykanie zaczęli rozmawiać po zagranicznemu, co jak wiadomo obraża godność każdego kulsońskioego patrioty!
  • ~szef batalionu
    (2017-12-08 11:25)
    Prawdy są zawsze dwie a obce wojska niech przebywają na terenie swoich miejsc dyslokacji, gdzie mają własne kasyna i inne miejsca rozrywki i kultury. Jak obcy żołnierze próbują szukać rozrywki wśród cywilów to tak przeważnie się kończy. Nie znaczy to, że pochwalam złe czyny lecz to jest od dawna wiadome i sprawdzone. Dlatego żołnierze ze wschodu przebywali wyłącznie na terenach swoich jednostek aby nie dochodziło do jakichkolwiek konfliktów. Swoją drogą to mieli pecha bo trafili jednocześnie na Kmicica i Kuklinowskiego którzy nie tolerowali obcych na Litwie i w Polsce.
  • ~Wojtek
    (2017-12-07 21:58)
    Niech przebywają w koszarach i nie będzie konfliktów!!!
  • ~wenden slavic
    (2017-12-07 19:47)
    Bardzo dobrze trzeba lać obcych wojsk niech żyje Wielka Polska!!
  • ~Mini
    (2017-12-07 19:25)
    Pewnie za dużo pyskował. Przyjechał jako gość , powinien wiedzieć gdzie jego miejsce.
  • ~Mack
    (2017-12-07 19:19)
    Aż z Giżycka do Niemiec go transportowali??? Czemu nie do USA od razu???
  • ~Zbyszek
    (2017-12-07 17:21)
    " Goscinny narod" . Akurat wczoraj tak broszka powiedtiala. Najlepsze, ze nie moga chlopakowi pomoc i....- "z urazami twarzoczaszki żołnierz został przewieziony do szpitala w Niemczech " . Biedna Polska!
  • ~rol
    (2017-12-07 17:20)
    W Giżycku zawsze lubili sołdatow
  • ~emik
    (2017-12-07 15:42)
    Ukarac bandytow przykladnie,obciazyc kosztami leczenia zolnierza w niemczech.Kara powinna byc bardzo surowa by cpuny pamietali do konca zycia.
  • ~Anna
    (2017-12-07 15:20)
    "We wrześniu tego roku brali udział w pobiciu innej osoby". I nie zostali aresztowani za to? A przecież pan minister mówił, że w Polsce bezpiecznie jest!
  • ~amelie2
    (2017-12-07 14:56)
    Parę tysięcyJankesów, sprowadzonych do Polski przez antypolski rząd, musi się dowiedzieć "dobitnie", że nie są oni u nas mile widziani. Zwiekszyli nasze zagrożenie w razie konfliktu, panoszą się na drogach, nie płacą taksówkarzom i zachowują się jak w kraju kolonialnym.
  • ~Mark Twain
    (2017-12-07 14:20)
    Teraz znany z dawna zarzut wobec Amerykanow :"A u was, to Murzynów biją" bedzie adresowane w naszym kieruku.
  • ~A.S.
    (2017-12-07 13:49)
    Żołnierze wyklęci naszych czasów. Usłyszeli obcy język i przypomnieli sobie, że Polska jest dla Prawdziwych Polaków.
  • ~jerzy
    (2017-12-07 13:37)
    takich kretynow nalezaloby zamknac na 10 lat i to ciezkich robot
  • ~Obserwator
    (2017-12-07 13:35)
    W Polsce jest mnóstwo Rosjan z ukraińskim paszportem.
  • ~Drzewiecki miał rację
    (2017-12-07 13:27)
    Pewnie bronili polskich kobiet... No, a przy okazji zabrali ze sobą parę fantów...

Może zainteresować Cię też: