Rząd się cieszył, aż przyszły dane ze stycznia... Sygnał zadyszki w baby boomie

| Aktualizacja:

Dane GUS i PESEL pokazują, że w końcówce roku urodziło się mniej dzieci niż rok wcześniej, podobnie mogło być w styczniu.

wróć do artykułu
  • ~Aga
    (2018-02-21 16:13)
    Urodziłam pierwsze dziecko w tamtym roku i ostanie.39 lat ostatni dzwonek.i teraz muszę się obawiać ze wyladujemy jako bezdomni na ulicy.brak żłobków .trudności z pracą .zero pomocy państwa tylko stos papierków i jeżdżenia dla paru złotych. Ludzi na świecie już jest za dużo i po co rodzic jescze więcej żeby żyły w nędzy
  • ~qqq
    (2018-02-14 21:24)
    Pięć set plus nie działa?
  • ~Jarus
    (2018-02-14 12:59)
    Niech Jarek nie o n a n i z u j e tylko k o p u l u j e , z mloda baba i reprodukuje!
  • ~leming-doradca
    (2018-02-14 11:53)
    Niech Kaczor Jarek zajmie sie promocja przyrostu naturalnego a nie promocja antysemityzmu w Polsce.
  • ~Obłuda i mizeria PO
    (2018-02-14 10:23)
    Wygląda na to, źe ty redaktorku bardzo się z tego cieszysz, prawdziwy parobek niemiecki z ciebie p.Osiecki
  • ~Pączek.
    (2018-02-14 06:27)
    Umiesz liczyć to licz na siebie co zrobisz sam to masz za darmo 🚻
  • ~Dziewucha
    (2018-02-14 05:35)
    Newet jak mi dacie 5000 + , nie bede dla Pisu rodzic!
  • ~Babuszka
    (2018-02-14 05:32)
    No, baby juz nie chca tak rodzic baby jak kroliczki. No to zeby miec wiecej baby, niech Pis zalozy wykegarnie, jak to juz bylo w pewnym kraju , w latach 40 - 45. Niech mlode, zdrowe, czysto slowiankie, polskie baby rodza tam czysto slowianskie, polskie baby. Szkoda, ze baby maja ograniczony czas do reprodukcji . No bo jak wiadomo stare baby sie juz do tego nie nadaja. Tu nic nie pomoze, newet 500+!
  • ~Buhaj Tej
    (2018-02-13 19:09)
    Mam radę dla Pisowców - przymusowa inseminacja pod okiem księży, hahahaha
  • ~Wdtyd zwyklych Polakow
    (2018-02-13 19:07)
    Jak patrze na panie Szydlo i Pawlowicz to powiedzmy sobie nabieram ochoty na nie spolkowanie.
  • ~mel
    (2018-02-13 18:49)
    Urodzenie to nie wszystko. 500 zł na złobek ani nianię nie wystarczy. A publiczny żłobek to marzenie .... A zresztą, ludzi na ziemi jest już i tak za dużo. A dla dobrego katolika (jakimi są niewatpliwie wyborcy PIS) krew chyba nie ma znaczenia?
  • ~koszer
    (2018-02-13 16:54)
    To niewesola inforamcja bo moze oznaczac koniec Polski moze juz ludziom nie chce sie zyc i dawac zycie utrata wiary w Boga
  • ~rer
    (2018-02-13 16:04)
    A wybory już niedługo. Teraz każdy maluch (produkowany dla pieniędzy) musi kosztować podatnika dużo więcej.
  • ~judi
    (2018-02-13 15:37)
    Oto Rafalska bedzie musiała połknąć własny język, trzymamy sie tego, nie popuścimy !
  • ~olaf
    (2018-02-13 14:54)
    Jak się cieszą niemieckie pisali ze się rodzi mniej Polaków?
  • ~wsciekli rodzice
    (2018-02-13 14:45)
    a no..skoro rzad leje glupa ze nie wie ci[o sie dzieje to juz ma reke w nocniku. powż ow, to wina Prez.Dudy podpisał szczepienia obowiązkowe...sąd w godz. po urodzeniu sie dziecka pozbawia rodziców praw rodzicielskich, m Muszą uciekac z dzieckiem ze szpitala i sie ukrywać by nie powoli- na testy i uszkadzanie własnego dziecka. Haaalo- nikt nic jeszcze nie kuma? Prez wraz z mafią farmaceutyczną- chcieli miec króliki dośswiadczale i dowiedli że nasze dziecko jest nasze dopóki sie nie urodzi. A w momencie narodzin nie jest juz nasze prezydent i sąd decydują, juz o losie "malych króliczków doswiadczalnych- dla karteli". Wiec my rozumiemy po co było 500 plus. AbySmy w milczeniu poddawali swoje dzieci okaleczaniu na cale życie, STOP TO SIE WAM JUZ NIE UDA. A 500plus wsadzcie sobie ,,wiecie gdzie, Są to srebrniki. które otrzymaliście od karteli farmaceutycznych za podpisanie ., ludobójstwa na Polakach, kuz smażycie sie w piekle.I tp wam się należy. A od naszych dzieci wara. Amen
  • ~gosa
    (2018-02-13 14:12)
    niech się rodzą będzie miał kto tyrać na nygusów i obiboków no i na dojną zmianę
  • ~kama
    (2018-02-13 13:39)
    ....dla mnie wniosek jest prosty....wszyscy członkowie pis-u z mocy ustawy powinni posiadać co najmniej 4 dzieci ...inaczej "fora ze dwora"....pis tylko dla dzieciatych!!!
  • ~cebier
    (2018-02-13 12:06)
    Brak żłobków i przedszkoli, bajzel w szkołach, nacisk kładziony na historię i religię a nie nauki matematyczno-przyrodnicze czy języki obce zaprowadzi Polskę na manowce cywilizowanego świata.
  • ~sofija
    (2018-02-13 11:45)
    Pis caly czas klamnie i sciemia wstyd na caly swiat kiedy to sie skonczy

Może zainteresować Cię też: