Zjazd ONR w sali BHP gdańskiej stoczni. Duda z Solidarności: Nie mamy zamiaru nikomu się tłumaczyć

| Aktualizacja:

"Historyczna sala BHP gdańskiej stoczni, gdzie w sobotę odbył się zjazd Obozu Narodowo-Radykalnego (ONR), została wynajęta komercyjnie, legalnie działającej organizacji" – tłumaczył w środę przewodniczący Solidarności Piotr Duda. Podkreślił, że sala została uratowana dzięki związkowi.

wróć do artykułu
  • ~em
    (2018-04-15 11:25)
    Kiedy zdelegalizujemy targowice- PO i .Nowoczesna - i ich tube - czerwone G. Wyborcze???
  • ~B A N D E R Y Z M=S Y J O N I Z M=N A Z I Z M
    (2018-04-15 12:31)
    ONR to odtrutka na b a n d e r y z m i s y j o n i z m
  • ~ela
    (2018-04-15 11:41)
    uwazam, ze hasla ONR sa bardzo w porzadku i trafiaja w serce kazdego Polaka. Nie rozumiem tego oburzenia -podobna retoryke prezentuje prezydent Trump, prezydent Erdogan, prezydent Orban - wiele zmienia sie w europie i wracaja do poszanowania patriotycznych wartosci. Moze ONR nie jest doskonaly, ale pamietajmy ze to ruch mlodziezowy, nie maja jeszcze politycznego doswiadczenia, taki spontan.i wodstook Brawo ONR !!
  • ~Sławek
    (2018-04-15 12:29)
    Są za Polską są prawdziwymi patriotami! Jestem za mam 58 lat, kocham Polskę i chce aby moje dzieci wnuki miały prawdziwą ojczyznę.
  • ~popieram
    (2018-04-15 11:48)
    Dzieki takim Polakom jak ci z ONR ,istniejemy jako Narod i Panstwo. To sa ci Polacy co nie sa strachem podszyci i gotowi sa zaryzykowac z a kraj. Moga popelniac pewne bledy ,w czym przesadzac , ale ich postawa gwarantuje przezycie Narodu
  • ~ZDELEGALIZOWAĆ Gooo Wnoo SZECH TERA
    (2018-04-15 11:15)
    mich nik UB ecka G N I D O przeproś za ojca i brata stefana KATA Polaków ! ! !
  • ~bielszy niż biały
    (2018-04-15 11:13)
    bolek a kiedy ty oddasz nam po 100 mln zł ? jak to zrobisz to na drugi dzień pis zdelegalizuje onr
  • ~jp
    (2018-04-15 11:28)
    Der Dzienniku - zapomniales, ze ten b. prezydent to esbek Bolek? Nie, nie zapomniales, sam jestes agentura - dlatego Polacy wola ONR - a nie targowice!
  • ~pola
    (2018-04-15 15:32)
    haslo mlodziezy --to bog honor i ojczyzna rodzina tradycja i przyjazn --co ty walesa przedstawiasz i jak uczysz dzieci i wnuki ---i zabierasz glos --wstydu nie masz obludniku --noszacy matke boza w kapie --a co robis i robiles --faryzeusz do potegi
  • ~Patologia Oszustów - zdelegalizować
    (2018-04-15 11:19)
    i osadzić przestępców w zakładach karnych o zaostrzonym rygorze :-)
  • ~Antropolog
    (2018-04-15 11:23)
    Homogenia endemiczna prowadzi do schorzen, fizycznych i psychicznych u nastepnych pokolen. Nie ma nic lepszego dla zdrowia jak mueszanka ras! Wiem, ogladalem czaszki starozytnych Egipcjan, ktorzy zawierali malzenstwa z czlonkami rodziny. Bo jak nie dopuszczamy " innych" do naszych genow, to kiedys jestesmy wszyscy z soba spokrewnieni, skre...ty..nia...li!
  • ~Julka
    (2018-04-15 18:03)
    Jako Polka jestem oburzona
  • ~demokrata
    (2018-04-15 11:50)
    Zezwierzeceni polscy faszysci z ONR zaprzeczaja demokratycznemu charakterowi Polski.
  • ~student
    (2018-04-15 11:14)
    pis przytuli każdego bandytę i ****** który tylko zagłosuje na niego
  • ~STARY SOLIDAROCH
    (2018-04-15 11:39)
    BOLEK zakalo SOLIDARNOSCI kiedy PIS otworz dla ciebie program CELA PLUS
  • ~Zet
    (2018-04-15 11:16)
    PIS ich toleruje, a to juz pierwszy stopien do zalegalizowania. No!
  • ~jacek55
    (2018-04-15 12:27)
    Dlaczego nie walczycie z nazizmem? Kilka dni temu naziści i antysemici dokonali kolejnego pogromu ludności cywilnej w getcie. W getcie Gazy.
  • ~tama
    (2018-04-15 11:16)
    blaski i i cienie kolorowej demokracji
  • ~Sad Ripper
    (2018-04-15 12:03)
    "Śmierć wrogom ojczyzny" Faktycznie- oburzające:))
  • ~amira
    (2018-04-15 19:47)
    patrioci i Gott mit uns, jestem stara i pamiętam tych co szli z Bogiem na ustach-koszmarne skojarzenia.

Może zainteresować Cię też: