90 złotych za trzy godziny parkowania pod szpitalem. Kobieta obok płakała nad rachunkiem

| Aktualizacja:

O sprawie na swoim Facebooku napisał znany DJ Remigiusz Remo Łupicki.

wróć do artykułu
  • ~Kolega
    (2018-04-17 15:04)
    Kupić to ty musisz troche rozumu!
  • ~Kolega
    (2018-04-17 15:02)
    Dopiero wyeliminowanie Platformistów zrobi skok cywilizacyjny w Polsce!!!!
  • ~normalny Polak
    (2018-04-16 18:14)
    Szpitalami rządzą ****** ssyny. Fartuchowa kasta, panowie życia i śmierci chłopów pańszczyźnianych. Mam nadzieję, że będziecie zdychać tak samo jak zwykli śmiertelnicy.
  • ~Cielak
    (2018-04-16 16:55)
    Czysta Ameryka hahaha
  • ~Pau.
    (2018-04-16 10:52)
    Podjeżdżamy na SOR, szybko, śzybko zrzucamy 80-letnią mamę na korytarz pod schodami (w końcu już i tak jest połamana) i pędzimy przestawić auto. Można? można.
  • ~zart nie szamac
    (2018-04-16 09:41)
    Szpital POdlega POd mafie.
  • ~jon
    (2018-04-16 09:35)
    fajne życie w mateczniku platformy tak tanio zaledwie marne 9 euro
  • ~xar
    (2018-04-16 08:40)
    Nienormalność w Polsce jest normalna. Szczególnie w łupieniu kierowców i lokatorów.
  • ~Ość
    (2018-04-16 08:40)
    "nieświadomych niczego kierowców" To może "średniorozgarnięty kierowca" powinien jeździć taksówką?
  • ~Pyrlandczyk
    (2018-04-16 08:26)
    Paweł Leszek K.(lepka), Green Parking i wszystko jasne! Pieniądze same się lepią do rąk.
  • ~Gr
    (2018-04-16 08:06)
    Jasno i Uczciwie
  • ~tk
    (2018-04-16 07:35)
    Wystarczy zgubić bilet, opłata tylko 50zł
  • ~Bader
    (2018-04-15 20:55)
    opłaty parkingowe to jest coś co w samej istocie jest dla mnie niezrozumiałe. Rozumiem jeżeli ktoś kupuje działkę od miasta i buduje na niej parking. Normalna sprawa zainwestował, prowadzi firmę, płaci podatki. Ale nie rozumiem dlaczego mam płacić za pozostawienie samochodu na ulicy. Wszystko co na tej ulicy sie znajduje jest w jakiejś części moją własnością. Wszystkie płyty chodnikowe krawężniki, asfalt, kostka czy co tam jeszcze włącznie z kosztami ich ułożenia jest za moje pieniądze. Z podatków społeczeństwa które na to pracuje. Opłaty za parkowanie może pobierać ktoś kto jest właścicielem. Ulice są własnością wszystkich.
  • ~toj
    (2018-04-15 20:43)
    Gdy nasze kochane kolejne rządy którym zresztą nie kto inny jak my doprowadziliśmy do KORYTA zrobiły z państwowych szpitali zakłady do zarabiania kasy to jak może być inaczej . Koleś kolesiowi załatwi to i owo i kaska leci aż miło patrzeć na dodatek podatek odprowadzany jest co tym bardziej zadawala tych co tak pluli na wszystko co robiła komuna i którym tak łatwo przychodziło mówić o wyzysku . Teraz jak widać i słychać wszystko jest OK BTKM / bo teraz k my /
  • ~ju
    (2018-04-15 19:34)
    Co na to starosta Grabkowski-szpital podlega samorządowi powiatowemu.
  • ~korwinista
    (2018-04-15 19:03)
    Wozić chorego na SOR to tak jakby go zabić. Oczekiwanie co najmniej kilka do kilkunastu godzin! Tylko dzwonić po karetkę! Miałem nieszczęście być na SORze w Narutowiczu i szczęście że sobie poszedłem stamtąd. Kilka miesięcy później kilka osób z obsługi zmarło na sepsę.
  • ~qa
    (2018-04-15 18:58)
    Ja zapłaciłem 5 dych mandatu w Krakowie.Trochę zabawna historia ,ale może też nauczy czegoś i innych, dlatego pisze.Kupiłem bilet w automacie i położyłem na desce rozdzielczej pod szybą ,oczywiście aby wszystko było widoczne , kłapnąłem drzwiami i poszliśmy na jedzonko.Przychodze później, patrzę i pierwsza myśl ,co jest do jasnej ch.mandat za wycieraczką.Patrzę przez szybę i oczom nie wierzę ,bilet obrócony niezadrukowaną stroną do góry leży sobie nic nie widać.Widocznie pęd powietrza jaki się wytworzył przy zamykaniu drzwi obrócił bilet na drugą strone.No i masz
  • ~bielszy niż biały
    (2018-04-15 18:57)
    ten szpitalny parking prowadza jak nic lekarze-rezydenci
  • ~jj25
    (2018-04-15 18:43)
    Takie BANDYCKIE praktyki stosowane są przed prawie każdym szpitalem. W Warszawie chory, czy odwiedzający chorego płaci WIELKIE kwoty za parkowanie w strefie szpitali!
  • ~tylkopytam
    (2018-04-15 18:23)
    tak się kręci lody ?????? czy tylko paweł k. ....................????????? czy było to w przetargu, legalnym, dostępne dla wszystkich chętnych ??????? czy.....???????? od pewnego czasu było słychać o takich pułapkach parkingowych przy np. netto czy innych sklepach, czy to ten sam system ??????? jak ktoś nazwał w komentarzach "...bandycki..."??????????

Może zainteresować Cię też: