"Mój ojciec nienawidzi Polski i Polaków". Tamara Czartoryska zdradza szokujące kulisy transakcji Fundacji ze skarbem państwa

| Aktualizacja:

Córka Adama Karola Czartoryskiego rozesłała do mediów mocne oświadczenie, w którym ujawnia szczegóły afery dot. zniknięcia półmiliardowej kwoty z konta Fundacji Czartoryskich. Dziedziczka sugeruje, że jej podpisy pod uchwałami Rady Fundacji były fałszowane.

wróć do artykułu
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-04-17 02:12)
    Co to w ogóle jest za bardak? Aresztować ich wszystkich włącznie z Glińskim.
  • ~Paskud1
    (2018-04-17 02:31)
    Jeśli potomkowi i znajomym skapnąłby tylko 1 procent za życzliwe altruistyczne wsparcie - to jest się za co wylegiwać do końca ( życia i kadencji również). Powodzenia na nowej drodze życia za 3 stówy suwerenowi - czyli co się wyda na nowe książki dzieciom na szkołę - sama radość - ale to już było - darmowe podręczniki do śmietnika wyrzucono.
  • ~#
    (2018-04-17 03:31)
    Jest o co się bić — 500.000.000 starczy tylko na 5 luksusowych apartamentów (260 m2 / 3 sypialnie / 3 łazienki) w Monte Carlo… :)
  • ~"utalentowany" jak zwykle pIsman
    (2018-04-17 04:26)
    A MOŻE ON JEST Z GAŁĘZI RODU GDY IZABELA NIE CHCIAŁA SIĘ SPOWIADAĆ BO KSIĄDZ BY I TAK NIE UWIERZYŁ A STWÓRCA WIEDZIAŁ.?
  • ~dorotka
    (2018-04-17 04:55)
    To jest arystokracja? To są zwykłe szumowiny. Ale cóż, szumowiny z szumowinami z pis zawsze się dogadają.
  • ~~Ja(bis)
    (2018-04-17 05:20)
    NIE DOSTAŁA DZIAŁKI OD TATUŚA TO PŁACZE !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Kras
    (2018-04-17 05:42)
    Do Ja(bis). Zamilcz chłopie jak tylko tyle chcesz powiedzieć. Tamara ma rację że pieniądze powinny być w Polsce
  • ~gs
    (2018-04-17 06:01)
    Gdyby poprzedni rzad zrobil taki przekret to sekta pisowska podniosla by krzyk do nieba , ale "dobra zmiana" wszystko moze . Wyprowadza pol miliarda zl za cos co i tak nie moglo oposcic kraju . Ciemny ludek tez to kupi
  • ~normalny Polak
    (2018-04-17 06:21)
    "Nienawidzi Polski i Polaków" - wiemy, wiemy, od kilkuset lat - taka tradycja rodzinna. Szczęść Boże panu Niemcowi.
  • ~misiek
    (2018-04-17 06:30)
    Potomkowie chłopów pańszczyźnianych nie pierwszy raz dali się ograć jak dzieci arystokracji.
  • ~dal
    (2018-04-17 07:19)
    Lud Bozy uwielbia arystokracje i tych wielkich, wladza tez, Na Polesiu wybrali corke Andersa z drugiego malzenstwa generala z ukrainska spiewaczka, w Stanach ta pani uzywa nazwiska Costa, mieszka w super domu w Stanach a reprezentuje jako senator Podlasie!!!!!!! Ludzie kapujecie jakie to sa jaja, juz przelatala ponad 600 tys. w "waznych sprawach", Ksiaze Pan Czartoryski, ktory slowa po polsku nie umie jest wlasnie taki jak kazdy widzi, zblazowany, gardzacy Polakami, umie za to sprzedawac fikcje, ta fikcje kupuje panstwo polskie bujac mu ciezka forse za dziela, ktore i tak bez zgody tego panstwa nigdy by nie mogly wyjechac z kraju.
  • ~Bingo
    (2018-04-17 07:23)
    W biały dzień dojna zmiana wyciagnęła z budżetu 500 milionów. To jest bardzo duży przekręt panie Gliński. To nie sa ani ośmiorniczki ani zegarek
  • ~Dosc,opozycyjnym sprzedawczkom i kombinatorom
    (2018-04-17 08:06)
    Ja mam pelne zaufanie do PIS i do tego co on robi.Oczywiscie dopuszczam, ze moze popelniac pewne bledy ,ale ogolnie jego dzialalnosc jest wyjatkowo korzystna dla Polski.
  • ~ja idol
    (2018-04-17 08:06)
    PYTANIE - ile wspólnego z tymi machlojkami ma GLIŃSKI? Nie wiarygodne jest stwierdzenie że nie był w ten proceder zaangażowany. Wprzeciwnym razie by tak nie parł z tym podpisem.
  • ~wniosek
    (2018-04-17 08:43)
    Na czym rosły ich fortuny - na oszustwie , wyzysku i zbrodni tak było i jest od wieków .
  • ~Im się te pieniądze po prostu należały
    (2018-04-17 08:43)
    Co na to premier techniczny z tabletu?
  • ~cyc
    (2018-04-17 09:05)
    Brawo Gliński ,vivat Gliński, vivat wszystkie stany.
  • ~md
    (2018-04-17 09:09)
    Czartoryscy to ród litewski, a Litwini od zawsze nienawidzą Polski i Polaków, dlatego nie jestem zdziwiony wypowiedzią tej arystokratycznej wszy. Radziwiłłowie nie lepsi. Litewscy magnaci w ramach unii polsko-litewskiej zawsze mieli skłonność szkodzić Polsce i to oni w znacznym stopniu przyczynili się do rozbiorów. Niektórzy historycy twierdzą nawet, że król Władysław Jagiełło po wygranej bitwie grunwaldzkiej celowo nie zdobył Malborka po to, by Polska nie urosła zbytnio w siłę. Litwin poeta Czesław Miłosz też nienawidził Polski i Polaków. Tak to jest z tymi Litwinami.
  • ~Stary Wiarus
    (2018-04-17 09:26)
    Glinski znowu ubabrany. Jak nie cmentarz to muzeum, teatr tez juz byl a teraz co bedzie ? Honorowe wyjscie to ostaly sie taczki i wypad.
  • ~małpa
    (2018-04-17 10:05)
    Nie piszcie o tym facecie "książe" . Nie ma w Polsce takiego czegoś jak "książe".

Może zainteresować Cię też: