"Mój ojciec nienawidzi Polski i Polaków". Tamara Czartoryska zdradza szokujące kulisy transakcji Fundacji ze skarbem państwa

| Aktualizacja:

Córka Adama Karola Czartoryskiego rozesłała do mediów mocne oświadczenie, w którym ujawnia szczegóły afery dot. zniknięcia półmiliardowej kwoty z konta Fundacji Czartoryskich. Dziedziczka sugeruje, że jej podpisy pod uchwałami Rady Fundacji były fałszowane.

wróć do artykułu
  • ~normalny Polak
    (2018-04-17 06:21)
    "Nienawidzi Polski i Polaków" - wiemy, wiemy, od kilkuset lat - taka tradycja rodzinna. Szczęść Boże panu Niemcowi.
  • ~Kras
    (2018-04-17 05:42)
    Do Ja(bis). Zamilcz chłopie jak tylko tyle chcesz powiedzieć. Tamara ma rację że pieniądze powinny być w Polsce
  • ~dorotka
    (2018-04-17 04:55)
    To jest arystokracja? To są zwykłe szumowiny. Ale cóż, szumowiny z szumowinami z pis zawsze się dogadają.
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-04-17 02:12)
    Co to w ogóle jest za bardak? Aresztować ich wszystkich włącznie z Glińskim.
  • ~gs
    (2018-04-17 06:01)
    Gdyby poprzedni rzad zrobil taki przekret to sekta pisowska podniosla by krzyk do nieba , ale "dobra zmiana" wszystko moze . Wyprowadza pol miliarda zl za cos co i tak nie moglo oposcic kraju . Ciemny ludek tez to kupi
  • ~Im się te pieniądze po prostu należały
    (2018-04-17 08:43)
    Co na to premier techniczny z tabletu?
  • ~misiek
    (2018-04-17 06:30)
    Potomkowie chłopów pańszczyźnianych nie pierwszy raz dali się ograć jak dzieci arystokracji.
  • ~#
    (2018-04-17 03:31)
    Jest o co się bić — 500.000.000 starczy tylko na 5 luksusowych apartamentów (260 m2 / 3 sypialnie / 3 łazienki) w Monte Carlo… :)
  • ~~Ja(bis)
    (2018-04-17 05:20)
    NIE DOSTAŁA DZIAŁKI OD TATUŚA TO PŁACZE !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Leo~
    (2018-04-18 00:21)
    Donald Tusk tez nienawidzi Polski i Polakow.
  • ~"utalentowany" jak zwykle pIsman
    (2018-04-17 04:26)
    A MOŻE ON JEST Z GAŁĘZI RODU GDY IZABELA NIE CHCIAŁA SIĘ SPOWIADAĆ BO KSIĄDZ BY I TAK NIE UWIERZYŁ A STWÓRCA WIEDZIAŁ.?
  • ~Kujawiak
    (2018-04-18 14:28)
    Czy teraz będziemy płacić za zamki, pałace , za ziemię i lasy i wszelkie dobra jakie pozostały po II Wojnie w Polsce, NP - Niemcom za ziemie odzyskane, ?
  • ~aaa
    (2018-04-17 14:43)
    Glinski ile LAT sobie ZYCZYSZ? duda POMOZE?
  • ~md
    (2018-04-17 09:09)
    Czartoryscy to ród litewski, a Litwini od zawsze nienawidzą Polski i Polaków, dlatego nie jestem zdziwiony wypowiedzią tej arystokratycznej wszy. Radziwiłłowie nie lepsi. Litewscy magnaci w ramach unii polsko-litewskiej zawsze mieli skłonność szkodzić Polsce i to oni w znacznym stopniu przyczynili się do rozbiorów. Niektórzy historycy twierdzą nawet, że król Władysław Jagiełło po wygranej bitwie grunwaldzkiej celowo nie zdobył Malborka po to, by Polska nie urosła zbytnio w siłę. Litwin poeta Czesław Miłosz też nienawidził Polski i Polaków. Tak to jest z tymi Litwinami.
  • ~wniosek
    (2018-04-17 08:43)
    Na czym rosły ich fortuny - na oszustwie , wyzysku i zbrodni tak było i jest od wieków .
  • ~dal
    (2018-04-17 07:19)
    Lud Bozy uwielbia arystokracje i tych wielkich, wladza tez, Na Polesiu wybrali corke Andersa z drugiego malzenstwa generala z ukrainska spiewaczka, w Stanach ta pani uzywa nazwiska Costa, mieszka w super domu w Stanach a reprezentuje jako senator Podlasie!!!!!!! Ludzie kapujecie jakie to sa jaja, juz przelatala ponad 600 tys. w "waznych sprawach", Ksiaze Pan Czartoryski, ktory slowa po polsku nie umie jest wlasnie taki jak kazdy widzi, zblazowany, gardzacy Polakami, umie za to sprzedawac fikcje, ta fikcje kupuje panstwo polskie bujac mu ciezka forse za dziela, ktore i tak bez zgody tego panstwa nigdy by nie mogly wyjechac z kraju.
  • ~Stary Wiarus
    (2018-04-17 09:26)
    Glinski znowu ubabrany. Jak nie cmentarz to muzeum, teatr tez juz byl a teraz co bedzie ? Honorowe wyjscie to ostaly sie taczki i wypad.
  • ~Bingo
    (2018-04-17 07:23)
    W biały dzień dojna zmiana wyciagnęła z budżetu 500 milionów. To jest bardzo duży przekręt panie Gliński. To nie sa ani ośmiorniczki ani zegarek
  • ~Misio..,,.,,..,
    (2018-04-17 10:47)
    Macocha kasę przehula, a córusia nie dziedziczy - jakie to smutne. Zupełnie jak w meksykańskiej operze mydlanej. Polacy mają was w d... bez względu na to co sobie myślicie o Polakach. Feudalizm się dawno skończył, a wasz majątek wynikał z wyzyskiwania chłopów pańszczyźnianych -to żaden powód do dumy.
  • ~Seb
    (2018-04-17 11:30)
    Wielki Szacunek i Podziękowania dla Pani Tamary Czartoryskiej, że dobro Polski jest dla Niej ważne i pomimo powiązań rodzinnych odważyła się to ujawnić.. Reszta należy do organów ścigania.., bo zdaje się fałszowanie dokumentów na terenie Polski a dotyczące polskiej fundacji.. podlega jak najbardziej pod polski kodeks karny.

Może zainteresować Cię też: